Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutkaaa86

kiedy do ginekologa ??!!

Polecane posty

Witam:) Otóż wczoraj czyli w dniu planowanej @ której nie dostałam zrobiłam sobie dwa testy które wykazały ze jestem w ciąży:) Kiedy powinnam się zgłosić do ginekologa żeby nie było za wcześnie? Z góry dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerrutin
w 6-7 tygodniu najlepiej, wcześniej może nie być nic widać :) gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) To był mój pierwszy cykl starań i myślałam ze nam się nie uda a tu takie szczęscie:) Najchętniej to bym zaraz poleciała do ginekologa:) Ale wiem że trzeba troszkę poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:) Jestem taka szczęśliwa a jednocześnie pełna obaw :( ale to chyba normalne u każdej przyszłej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również gratuluję :) pamiętam siebie na tym etapie, bo miałam podobnie jak Ty... też zaszłam za 1. razem i też chciałam zaraz lecieć do gina, bo jakoś tak trudno mi było w to wszystko uwierzyć... fajnie Ci :) poczekaj jednak do 7 tc, wtedy nie będzie już żadnych wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w 5 tygodniu, i to było za wcześnie. Ale lekarz potwierdził ciążę. Na USG widoczny był tylko pęcherzyk płodowy, serduszko jeszcze nie biło. Kazał mi przyjść w 8 tygodniu i wtedy mógł już określić wszystkie parametry ciąży. Usłyszałam serce i zobaczyłam małą fasolkę. Pozdrawiam i życzę lekkiej ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) To musi być wspaniałe uczucie zobaczyć swoją maleńką fasolkę:) Nom poczekam jeszcze z 3 tygodnie i pójdę. Dziewczyny a wy we wczesnych tygodniach ciąży brałyście jakieś witaminki czy coś? Oczywiście oprócz kwasu foliowego bo go zażywałam i nadal zażywam już dużo wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam tydzień po planowym terminie miesiączki lekarz zbadał potwierdził ciąże potem za 2 tyg wizyta widziałam wszytko :) ja brałam od właśnie drugiej wizyty feminatal n a przed kwas foliowy gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za informacje. Kupię sobie ten feminatal :) i będę go brałą żeby fasolce niczego nie zabrakło;) eh super uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×