Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pufa z aksamitu

Jakie zabawki mają Wasze dzieci?

Polecane posty

Witam. Mam pytanie, do Was Mamy, ile zabawek mają Wasze 16 miesięczne dzieci i jakie to są zabawki? Czy się nimi bawią? Zadaję to pytanie, bo dzisiaj trochę się przeraziłam. Byłam zapisać dziecko do żłobka. Wiadomo, kolejka i pogaduszki z innymi mamami. Po wypowiedziach tych mam, wywnioskowałam, że moje dziecko jest ubogie bardzo w zabawki:( Okazuje się, że inne dzieci w podobnym wieku mają masę, przeróżnych zabawek. Dla porównania napiszę, co moje dziecko ma: gąsienice gawędziarkę, garnuszek na klocuszek, klocki różne, 2 samochody, ciuchcię, duży samochód jeździk, 2 drewniane plansze ze zwierzakami ( wkłada się zwierzęta w odpowiednie otwory na planszy), kręgle, piłkę, kostkę z różnymi funkcjami, książki i inne drobiazgi, ale mało tych drobiazgów. Czy to mało? Jak jest u Was? Dodam, że nie bawi się tymi zabawkami. Woli garnki, piloty, butelki i inne gadźety domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dlugo trwa etap wiazania n
u mnie jest tego dwa razy wiecej ale niepotrzebnie wiec nie przejmuj sie i tak masz duzo, moj syn ma 20 miesiecy i woli wsyztsko tylko nie zabawki no chyba ze ksiazki grajace:) nie przejmoj sie absolutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIesz co moj synek ma duzo zabawek ale bawi sie polowa jezdzik, stoliczek edukacyjny, tor wirujacy z fp, trzy rodzaje klockow, dwa duze autka z wadera, jakies 10 małych samochodów, puzle, dwie tablice ze znikopisem, rowerek,laptop autko na sterowanie zolwia co dopasowuje sie kształty klockow plus z tej serii zyrafa i kula,ksiazeczki i jeszcze pare innych...ale z tego bawi sie klockami stoliczkiem i torem. a najbardziej lubi wlasnie tak jak piszesz piloty garnki itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się jeżdzi w rowerze???
garnuszek na klocuszek, ślimaka z fp,edukacyjny stoliczek table frog ,chodzik-pchacz ,jeżdzik, klocki, kubusia z grzechotką ,szczeniaczka uczniaczka, aparat z fp, mase pluszaków,piłki,kostkę edukacyjną ,książeczki , grzechotki - czasem lubi nimi porzucać :D wiele innych ale i tak woli myszkę z PC , piloty,komórkę,miskę z wodą :D piszczałki psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo dużo zabawek większość po starszym dziecku ale mój młodszy woli się bawić klockami lego auta helikoptery , potrafi takie małe klocki złączyć, chociaz ma pudło lego duplo ich nie tknie już nie mówiąc o zabawkach fisher price takich odpowiednich dla jego wieku też go nie interesuje bawi sie tym co starszy brat. nie musisz mieć dużo zabawek jeśli masz takie którymi lubi bawić się twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fra_nka
Mój synek bawi się w szczególności takimi klockami: http://www.e-inspiracje.pl/3,KLOCKI_DREWNIANE_KOLOROWE_100_SZTUK_G82228,idt,6663.html To jest dla dziecka jest najfajniejsza zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppulibka
A tutaj mozecie jeszcze powiększyc ta kolekcje zabawek korzystając z kodu zniżkowy do sklepu www.nici.pl/ - 1ctak7w4 - kod na -10% , ważny do 26.04.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklarkka
uwielbiam takie tematy, chwalmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmminka
W tym sklepie maja naprawde bardzo fajne zabawki. Dobrze maja to wszystko podzielone i widać jakie zabawki sa w sklepie.My kupilismy puzzle i laleczki z Dorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może tak
Przydatne zabawki w tym wieku moim zdaniem to: -sortery na klocki-tolo ma super -mówiąca małpka -laptop edukacyjny -książeczki w tym takie z dźwiękami zwierząt -klocki -samochody -układanki drewniane -takie coś-drewniane klocki na takich metalowych drutach-często takie coś stoi w aptekach, -kostka edukacyjna -kredki Reszta się "walała" po mieszkaniu,ale to wina chrzestnego,który go rzadko widzi-raz na miesiąc (dla niektórych może i często,ale dla szwagra to rzadko) i zawsze mu po kilka zabawek przywozi. Mały ma teraz 3 lata i jak go widzi to od razu mu się rzuca na szyję-bo uwielbia wujka. Już kilka razy szwagier się pytał czy może zabawki które kupuje nie są dobre,bo mały się nimi nie interesuje-jego drugi chrześniak jak go widzi,to pierwsze co to do torby zagląda... :O to mu wyjaśniliśmy,że mały lubi wujka bardziej niż zabawki,za to że nosi go na barana,turla się z nim po podłodze i wygłupia się z nim,a i nie zależy mu na zabawkach,bo wizyta wujka jest powodem do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma też dużo zabawek, ale wiekszością się i tak nie bawi... więc sie tym nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja 16 miesięczna córka
ma kilka pluszaków, klocki edukacyjne (drewniane) , klocki na platformie na kółkach z ikei (drewniane , geometryczne), gąsienicę gawędziarkę, stolik edukacyjny fp, mnóstwo ksiączeczek z twardymi i miękkimi okładkami, kolorowe magazyny na przykład tematyka "zwierzęta domowe", kredki mega (grube) Stabilo, kredki ołówkowe, bloki rysunkowe, piłka mała i taka wielka do skakania, kułka na słupku fp, kubeczki do wkładania od największego, dwa samochodziki, jedną lalkę szmaciankę, klocki duplo dwa zestawy mini od 1,5 roku , klocki mega block i jeszcze trochę tego jest ale większośc zabawek jest używana bardzo często i są to takie zabawki które jeszcze posłużą długo. Acha, jeszcze przypomniałam sobie że ma z 10 figurek zwierzątek (te z tych realistycznych ale nieoryginalne). Uważam że zabawki powinny służyć i służyć i służyć a nie znudzić się po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja 16 miesięczna córka
kółka - nie kułka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma duuużo więcej, ale
wiele za sprawą starszej siostry /10 latki, która wszystko chciała mieć a nie niszczyła/. Mała ma tego cały pokój, właściwie wejść już nie ma gdzie... tylko czy to niezbędne??? zdecydowanie nie. Moja najchętniej bawi się lego duplo i książkami. Nie porównuj kto ile ma i co ma, przecież to nie o ilość chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja np. codziennie biegam
Drewniaki + ikeowa seria Duktig + moje garnki i drewniane przybory kuchenne + książeczki przeróżne + rowerek Winthera, na którym jeszcze nie umie przejechać metra + gazety, bo lubi jak mu się z nich robi łódki, łabędzie i samoloty (bo tylko to umiemy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka teraz się bawi zwierzątkami z Littles Pet Shop, kupiłam jej zestaw zwięrzątka na wakacjach za 80zł. Łącznie ma 13 zwierzątek, które oczywiście zabiera z nami na wakacje:) Czasem zakupy w Toys"R"Us się opłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika8766
Moja 1,5 roczna Kasia uwielbia drewniane układanki :) Mała po kilku razach sama zapamiętuje jak mają być ułożone poszczególne elementy - wiadomo są to np. 4 czy 5 elementów, ale jak na takie małe dziecko to i tak duże osiągnięcie :) Uważam, że właśnie jak najszybciej powinno się rozwijać pamięć i logiczne myślenie u dzieci. Układanki bardzo temu służą. Zazwyczaj kupuję je tutaj: http://szkolnis.pl/ukladanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham moje dzieci
takie pytanie, co oznacza skrot, ktory czesto widze: fp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko ma bardzo dużo konkretnych zabawek z FP, w sumie chyba prawie wszystkie dostępne obecnie i wszystkie podarowane :) bawi sie nimi zamiennie dlatego że są schowane i wyciągam po jednej albo dwie na raz i uważam że dwie albo trzy takie zabawki w zupełności dziecku wystarczą. Poza tym ma drewniane klocki, lego duplo jeden zestaw, autko jeździk, rowerek, puzzle drewniane dwa komplety, znikopis, kolejkę drewnianą, kilka maskotek, zestaw do zabawy w piasku, piłkę, kilka maskotek, zestaw zwierzątek domowych i zoo i dużo książeczek. Nie mamy prawie wcale małych pierdołowatych zabawek, co często szokuje znajomych :p Wcale nie uważam żeby dziecku było potrzebne 1100 zabawek, ważne żeby te które ma były różnorodne i dziecko nie może mieć do nich dostępu caly czas bo wtedy wcale sie nie bawi tylko tworzy bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadziecko
U nas króluje od początku fisher price głównie edukacyjne ale mamy też bardzo dużo z serii lalkowej little mommy: 3 lalki , wózki, kołyskę, akcesoria, meble - http://mama-dziecko.blogspot.com/2012/04/lalki-dla-dziewczynek-pomysl-na-prezent.html Oczywiście dużo lego duplo : pociąg, dom rodzinny i z kolekcji disney: http://mama-dziecko.blogspot.com/2012/03/lego-duplo-disney-princess-pomys-na.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrkkaw
Szukam pomysłu na jakąś przyjemną zabawkę na urodziny 2 letniej córki. Zastanawiałam się nad misiem którego można przebierać, bawić się i przytulać... Ale może jednak coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_inga
Misie z zasady się przytula więc pomysł dobry ;). Ale masz na myśli jakiegoś konkretnego misia (firma) czy chcesz kupić misia a później oddzielnie ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrkkaw
Znalazłam misia w sklepie Endo, można dokupować ubranka, nawet mebelki. Są też w sklepie online. Znajoma mówiła, że jeszcze w Smyku były ale ja nie mogłam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×