Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pufa z aksamitu

Jakie zabawki mają Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie ten furby jest za drogi. 260 zł za malutką maskotkę to za duża suma. To tylko pluszak i jak kazda interaktywana zabawka szybko się znudzi. Gdyby kosztował tak z 70 zł max 100 to może i bym kupiła, ale nie za taką kwotę. Moje dzieci mają bardzo dużo zabawek i zauważyłam ze najchetniej bawią się takimi prostymi bez elektroniki jak klocki, figurki, artykuły plastyczne, gry, lalki barbie, nawetpluszaki. Ale już te gadające nie mają takie wzięcia. Tak to prawda że to przy nich się zatrzymują najczesciej w sklepie i własnie o tym marzą i proszą w listach do św mikołaja, ale jak już je dostaną to leżą na półce nieuzywane jak np Maniek złota rączka. No bo jak bawić się czymć co wszystko robi samo i dziecko nie jest potrzebne do szczęścia. Moja córka zamiast ferbiego dostała takie pluszaki z serii yoohoo& friends. Są przesłodkie i widze że dzieci się świetnie nimi bawią, a kosztują 15-30 zł a nie 260.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalka123
Ja staram się wybierać dla swoich dzieci mądre zabawki które nie uczą agresji a jednocześnie rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię ;) Dlatego też moje maluchy mają bardzo dużo gier planszowych, malowanek, puzzli. W ostatnim czasie zamówiłam im grę w którą gramy praktycznie całą rodzinką - Times Up: http://bennetgry.pl/times-up Naprawdę wciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to w końcu mamy portale internetowe, żeby dzielić się naszymi opiniami i spostrzeżeniami. Każdy jest inny i lubi co innego. Świat bylby bardzo nudny gdyby wszystkim podobało się to samo. U nasw domu zagościł Furby i dzieciaki są przeszczęśliwe, że go mają. To jest najważniejsze-szczęśliwe i spełnione dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinna56
U mnie w domu dzieciaki od dawna preferują zabawki, które mówią, śpiewają i tańczą. Furby'iego jeszcze nie mamy, ale jak zobaczyłam reklamę w telewizji to chyba powiększę kolekcję zabawek interaktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interaktywne są fajne. Nie nudzą sie tak szybko, ponieważ gwarantują wiele mozliwosci zabawy. Z Furby`m jest podobnie. Bawi i jednocześnie uczy, np odpowiedzialności, empatii. nie mozna go odstawić na pólke na rok i znowu po nią sięgnąć, ponieważ zapomina czego się nauczył i jest bardzo smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinna56
A może powiecie gdzie kupić Furby'iego. Ja zawsze kupuje zabawki w smyku, ale w tej chwili produkt jest niedostępny. Na allegro natomiast cena jest wysoka, może macie namiary gdzie Furby jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam faktycznie w smyku, ale z tego co wiem to można kupić w wielu dobrych sklepach z zabawkami typu "Świat dziecka" co do ceny to nie wiem, ale jest mniej więcej taka sama. Poczekaj może w smyku będzie nowa dostawa. Kupuj Furby`ego bo naprawdę warto i dzieciaki będą naprawdę zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmo
Przecież nie płacimy za zwykłego pluszaka tylko z zabawkę interaktywna która ma wiele ciekawych funkcji. Myśle że zdolności Furbiego warte są 260 zł. Nie żałuję zakupu widząc moje dzieci bawiące sie ta zabawka kolejny miesiaac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. to nie jest zwykły pluszak do którego się przytulamy. Zabawka która chetnie pobawią się też dorośli. Jest rewelacyjna i zasługuje na nasze zainteresowanie. na pewno nie bedziemy żalować zwłaszcza jak popatrzymy jak nasze dzieciaczki kochane się nią bawią i są nią zachwycone, a to powinno być dla nas najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkam
U mnie Furby sprawdzil się rewelacyjnie, nie tylko jako zabawka. Od kiedy go mamy moje wcześniej niesmiałe dziecko, małomowne, takie które nie lubilo obcych otworzylo się na świat. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale tak się stalo.Jestem szczęśliwa, a dziecko ma swojego najlepszego futrzanego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie mają wasze dzieci z tymi zabawkami interaktywnymi i innymi wypasami, mnie nie stać na takie zabawki :( Moje dziecko ma tylko klocki, maskotki i kilka samochodzikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człapek
Taka zabawka to dobra inwestycja bo dziecko będzie zadowolone z zabawy nią, a my nie będziemy wydawać co chwila pieniędzy na kolejne zabawki, gdyż ta jest już na dłużej i szybko się nie nudzi. Mówię to na swoim przykładzie, jak dla mnie Furby zdał egzamin w moim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nawrot
Moje dzieciaki bawią się placem zabaw a kupiłem go 3 lata temu i nadal funkcjonuje :) Jeśli ktoś byłby zainteresowany całkiem sporym wyborem. To polecam http://www.placzabaw.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erik Malop
Ja wybrałem produkty http://www.remi.biz/produkt,biurko-malucha,491,9,,.html . I chętnie je polecam, zabawki są niesamowicie idealnie zrobione. Dzieci ich nie opuszczają na krok, ponieważ mają wiele zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama1985
Ja ostatnio kupiłam dla mojego dziecka konsolę K-Magic firmy K's Kids. Jestem bardzo zadowolona ponieważ jest ona przeznaczona dla dzieci od 0-6 lat. Mój roczny synek na razie słuchał tylko muzyki ale zaczynam wprowadzać mu już program do nauki pierwszych słów. Za rok przyjdzie czas na gry edukacyjne a następnie kreskówki - dam wam wtedy znać co i jak. Na razie jestem bardzo zadowolona i polecam konsolę K-Magic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie najczęściej kupujecie zabawki dla dzieci? mi koleżanka polecała sklep www.e-pszczolka.pl , czy ktoś robił tam zakupy?? podobno maja masę zabawek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tak - najlepszy prezent dla dzieciaka kilkuletniego to książka. Polecam w szczególności te nastawione również na edukację i naukę logicznego myślenia - MiniLUK - bardzo ciekawa seria dla kilkuletnich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maillite
Moje dzieci mają rozmaite zabawki, od pluszaków, interaktywnych zabawek po "gadające" książeczki :) Ostatnio jednak największą furorę robię rurki bum bum :D http://www.bumbumrurki.pl - nie powiem, bo fajne są, mi też się podobają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minionka09
Po powrocie dzieci z wakacji kupiliśmy im z mężem Furby'ego. Bardzo fajnie się nim wspólnie bawią, mają z tego wiele radości. Jest to zabawka, która rozśmieszy każdego niezależnie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze zabawki to te którymi dzieci bawia się najchętniej. Moja córka nazbierała pokaźną kolekcje lalek Barbie ponieważ bardzo lubiła się nimi bawić. Mogla to robic godzinami. Teraz jak jest starsza lalki poszły na bok i najchętniej bawi się interaktywnymi zwierzakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliniaczka
U mnie w domu jest mnóstwo przeróżnych zabawek, można by sklep otworzyć, ale największym powodzeniem cieszy się Furby. Każde z dzieci chce go mieć na wyłączność i zmienić osobowość po swojemu. Niemniej jednak codziennie nas czymś zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wszystko przeczytałam to szczęka opadła.Czy wy drogie mamy już na głowę dostajecie, po co dziecku tyle zabawek i tak drogich. Któraś tu pisała,że coś kosztuje 270 zł to mu nie kupi bo za drogie.Przecież jak dziecko nauczycie od początku że ma wszystko to potem w dorosłym życiu, lub jako nastolatek nie doceni niczego. Mając 2 latka, ma pokój wysłany zabawkami że nie może przejść i do tego wieczny bałagan. Dziecko powinno mieć zabawki ale w racjonalnej ilosci, a nie tony które ma w d***e. I tak zainteresuje go czy ją zwykła butelka, kubek, garnek itp. Nie normalnie świat naprawdę zwariował, a potem taka mamusia za parę lat się zdziwi jak synek czy córeczka ma dwie lewe ręce, odpyskne, strzeli focha i pieprznie drzwiami. Tak trzeba do was napisać używając mocnych słów, bo to nie waszym dzieciom miesza się w główkach tylko wam. Na komunię już będziecie miały problem z prezentem bo dziecko komputer będzie juz dawno miało. Żeby nie było, mieszkam za granicą w bogatym kraju i tutaj się tak dzieci nie chowa pomimo dobrobytu. Lepiej przytulcie dziecko, powiedzcie mu jak bardzo je kochacie, zanim kupicie mu następną zbędną zabawkę którą za 5 minut rzuci w kąt.Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak zobaczyłam reklamę w telewizji to chyba powiększę kolekcję zabawek interaktywnych. Ty lepiej powiększ swój mózg niż dziecku wprowadzać zabawki interaktywne. Weż dzieciaka na spacer, pokaż mu kwiaty, drzewa, słońce, zwierzęta. Oj litości bo aż mnie ciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest zlego w kupowaniu dzieciom zabawek? Moje dziecimają tyle ile potrzeba. kiedyś owszem bawiły się łyżkami, pokrywkami, oglądały kwiatki itp. ale teraz mają więcej lat i potrzebują innych zabawek a i tym samym innego wzmocnienia, innych zabawek. Po prostu idzie świat do przodu, a my nic na to nie poradzimy. Pokolenie naszych dzieci jest typowo komputerowe i techniczne więc nie każmy naszym dzieciom stać w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba 16 mcy
witajcie, jako ze mowa o 16 miesieczniakach wiec się wypowiem wydawalo mi się ze mój syn jak na swój wiek ma sporo zabawek, ale jak przejrzałam co piszecie to widzę, ze się myliłam. Mysle jednak ze ma tych zabawek wystarczająco i adekwatnie do wieku Oto jego zabawki w kolejności od najbardziej ulubionych - książeczki w twardych oprawach 6 szt i wielka ksiega bajek - wierszyków Brzechwy Tuwima i innych -kubeczki piramidka - zwykle klocki z biedronki bardzo duze. - buduje z nich wieże -kolka piramidka - drewniane puzzle - świecowe kredki -pluszowy mis ukochany i dosłownie 4 inne pluszaki - kilka małych autek - sorter wader domek - duże auto wader do którego można wejść - rowerek trojkolowy - bączek - cymbałki - do kąpieli konewka - wiaderko do piasku z foremkami i lopatką (czeka na wiosnę) - przekladanka mula i przebijanka z ikea - szczeniaczek uczniaczek i pilka FP - pchacz z panelem muzycznym (czas schować:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie mamy, wszystko zależy od tego, ile lat mają wasi najmilsi ;) moja niunia ma 2 (już niedługo) i na początku wręcz bala się interaktywnych zabawek, wszystko, co piszczalo i skrzeczało powodowało strach i płacz. teraz sie bawi, ale traktuje je z dużą nieufnością. a od wszelkich zabawek woli opowiadane bajki albo ksiązeczki czy puzzle, oczywiście jeszcze duze. bardzo czesto traci zainteresowanie zabawkami na rzecz np. mojej spinki, a pluszaki szybko ida w kąt. najlepiej inwestować w ksiażeczki i gry planszowe, to sie przyda też potem, jak podrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna12
Każde dziecko jest inne i inaczej reaguje na różne zabawki. Moja córka wręcz przeciwnie bardzo przypadły jej do gustu zabawki interaktywne. Szukamy z mężem takich, które czegoś ją nauczą i dadzą wiele radości z zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×