Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pufa z aksamitu

Jakie zabawki mają Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość gość
to ja zaproponuje Furby`ego. Idealna zabawka do milej i wesołej zabawy i nauki przy okazji. Dzieciaki traktują ją jak zwierzaczka prawdziwego, troszczą się, zaspokajają jego potrzeby czyli uczą się w pewnym sensie odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czoko_koko
Ja dla swojego synka zawsze kupuje zabawki w sklepie osobiście, bo nie wyobrażam sobie, że mogłabym się zdecydować na jakąś zabawkę przez internet. Mamy u nas w Luboniu super sklep dla dzieci "Skrzat", w którym zawsze uda mi się wypatrzeć coś fajne i adekwatnego do wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki mają dużo zabawek bo szybko się nimi nudzą tak więc się nie przejmuj. Cała sztuka w tym żeby rozważnie wybierać zabawki tak by pośród popularnych wśród rówieśników gadżetów znalazły się też takie które wspomagają rozwój intelektualny dziecka. Mój mały uwielbia książeczki z zagadkami bambinoLUK. Bawi się nimi chętnie a ja z przyjemnością biorę w tych zabawach udział. Urządzamy sobie zawody w rozwiązywaniu zagadek i wydaje mi się że jest to ciekawsze dla dziecka niż kolejny samochodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
A co powiecie o Furbym ? Czy Wasze dzieci bawią sie takimi zabawkami ? Bo tak szczerze mówiąc zastanawiam sie nad tym czy kupić dziecku na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaWeen
Jestem mamą z czerwca, zapraszam na nowo powstały fanpage, gdzie umieszczam informacje o aktualnych promocjach na produkty dziecięce-pampersy,chusteczki itp.-będziecie wiedziały pierwze gdzie najtaniej, skoro sprawdzam to zawsze dla siebie polując na okazje:) piszę gdzie można dostać próbki produktów dziecięcych za darmo do testowania oraz o różnych konkursach i sposobach na nudę w domu na macierzyńskim, o ile macie czas na nudzenie się:) facebook- MamaWeen Jeśli temat Was nie interesuje, proszę nie zwracać uwagi na mój post, pozdrawiam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamy i zapraszam do polubienia i śledzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko bawi się wszystkim, a najlepiej tym co nie jest zabawką, np. miskami z kuchni i talerzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas bawi się czymkolwiek byle w zabawach uczestniczyli tata lub mama nie zastąpią tego najlepsze zabawki interaktywne. W tej chwili jest na etapie drewnianych puzzli i zwierząt domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci3
Moje dzieci mają pełno zabawek... Już nie wiem, gdzie je chować. Muszę się ich troszkę pozbyć. Myślałam żeby oddać je też do przedszkola http://gwiazdolandia.pl/, do którego moje dzieci chodzą. Wedy dzieci miałyby jeszcze więcej zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morling
polecam zaglądnąć tutaj, prawdopodobnie największy wybór i najlepsza cena, link: www.electrogate.pl/pl/c/Zabawki/365 www.electrogate.pl/pl/c/Modele-rc/363 generalnie wszystko na www.electrogate.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to noże, kable, czasami też druty metalowe wtyka do kontaktu, ale sie wtedy cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem autorko. O rety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma pelno zabawek (szczególnie różnego rodzaju autka,resoraki,koparki,duże Male), roznego rodzaju klocki,puzzle, jezdzik,autko gdzie sie odpycha nogami, pluszaki,zabawki grajace i tanczace, książeczki, pianino a bawi sie i tak ulubionymi, a czasem poprostu woli powrzucac ziemniaki do pralki. Dodam ze syn ma tyle zabawek bo dużo kupujemy na takim pchlim targu za grosze.uwazam ze twój syn ma wystarczajaco zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma prawie 4 lata. Ma dużo zabawek, maskotki, lalki barbie, klocki plastikowe, drewniane, puzzle, ogólnie chyba wszystko co możliwe się nazbierało przez te lata. Ale najbardziej lubi bawić się małymi zwierzątkami i kucykami filly. Teraz kupiłam jej książeczkę przyjaciele z lasu z figurka jelenia i wiewiórki. Ona uwielbia różne zwierzaki, więc teraz już kupujemy tylko to. Malowanki i książki też tylko o zwierzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Moje też mają dużo zabawek ale najchętniej bawią się klockami i puzzlami:) Na dniach mam zamiar zamówić im gry edukacyjne które znalazłam na http://www.pomocnicymamy.pl/Zabawki-13.html Mam nadzieję że im się spodobają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo gorąco polecam te zestawy: http://allegro.pl/rainbow-loom-gumowe-bransoletki-na-reke-i3973475667.html Fantastyczna zabawa i kreatywne zajecie dla naszych pociech, super sprzedajacy, dorzucili nam jeszcze gratisowe gumeczki, ktore mozna kupic takze od nich, naprawde polecam wszystkim mamom, bedziecie bardzo zadowolone z tego prezentu :)) Napiszcie czy wam się podobają, moja córeczka jest zachwycona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Specjalna oferta na zajączka. Specjalnie dla Ciebie, na kolejne zakupy w serwisie Allegro przygotowaliśmy Kod rabatowy - (do wielokrotnego użytku) 10% 2AbDJhjWDZ5L ważny od 2014-04-09 do 2014-04-30, na cały asortyment sprzedającego jbdistr. Sprawdź oferty objęte promocją Kod może być wykorzystany wyłącznie przy zakupach przez Kup Teraz. Poniżej instrukcja jak kupować z kodem rabatowym. Kupowanie z kodem rabatowym 1. Zdecydowałem się na zakup. Gdzie mam wpisać kod rabatowy? Na stronie oferty wybierz opcję Kup Teraz. Przejdziesz do potwierdzenia zakupu. Po prawej stronie, pod ceną przedmiotu, znajdziesz link: posiadasz kod rabatowy?: kod_kupujacy.jpg Kliknij na link. Zobaczysz pole do wpisania kodu. Wklej lub wpisz swój kod w pole i zatwierdź przyciskiem, a suma do zapłaty zmniejszy się o procent określony w kodzie. Teraz możesz już potwierdzić zakup przedmiotu po obniżonej cenie! 2. Kod nie zadziałał. Co robić? Kod wielokrotnego użytku. Jeżeli cena przedmiotu nie zmienia się, skontaktuj się ze sprzedawcą. 3. Czy mogę przekazać kod rabatowy innemu kupującemu? Tak. 4. Jaka jest najmniejsza możliwa cena przedmiotu po rabacie? Cena pojedynczego przedmiotu po obniżeniu jej kodem rabatowym musi wynieść co najmniej 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gera
Moje dzieciaki mają zdecydowanie za dużo zabawek. Ostatnio robiliśmy wielkie porządki. Cieszę się jednak, że namówiłam je na obrazki malowane piaskiem. To bardzo rozwijające zajęcie i zabawa na długie godziny. Można taki zestaw zamówić z fikolo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też ma zdecydowanie za dużo zabawek mimo że większość dostała, a nie kupiliśmy. Teraz ma 2 latka i jedną z ulubioną jej zabawką są wszelkiego rodzaju puzzle i układanki. Idzie jej coraz lepiej, ostatnio kupiliśmy jej takie z 24 elementami i trochę jej trzeba pomagać, ale niegługo ogranie :-) http://www.jakzesnu.pl/puzzle-kurnik-24-elementy-djeco-id-355.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma trzynaście miesięcy i ma: bujak tygrysek, jeździk, dwie piłki, klocki, dużą wywrotke, stolik edukacyjny, krokodyla i wesołe klocki, garnuszek na klocuszek, magiczny wałek, ciuchcie, samolot, dwa małe samochody, nakrecanego kota, dwa rodzaje puzli, biedronke na naped, układanke z klocków drewniana, pchacz i maskotki bawi sie wszystkimi zabawkami codziennie je wyjmuje a w domu mam niezły sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka1
Ja kupuje moim rozrabiakom zabawki z Fikolo.pl - takie obrazki do malowania piaskiem – Obrazki Piaskowe , piasek ekologiczny, nie zaszkodzi, i myślę, że takie coś ma sens, bo zabawki są tanie niektóre po jakieś 7zł zestawy są też, całe komplety tutaj http://www.fikolo.pl/. Dla mnie najważniejsze że to nie jest kolejny chiński badziew tylko polskie zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj jakies pozytywki, pluszaki, grzechotki. ja zamawiam stad, mozesz sobie popatrzec www.jokomisiada.pl/pol_m_12-36-miesiecy-170.html i moze cos zamowisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara696
Co sądzicie o kupowaniu dzieciom zabawek które niczego ich nie uczą i dają tylko pustą zabawę? uważacie że dziecko powinno mieć takie zabawki? czy ciągłe szkolenie w każdej czynności jaką wykonują nie jest dla nich męczące? Znalazłam ciekawą dyskusję na ten temat na forum Bakusiowo http://www.bakusiowo.pl/pozwolmy-dzieciom-byc-dziecmi/ Tak w ogóle to polecam też cały ten blog, jest bardzo merytoryczny, profesjonalna oprawa graficzna i dopracowane teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania wawa
http://www.memoland.pl/ ja kupuje dziecku zabawki w sklepie internetowym :) świetna mila obsluga szybka wysylka i niskie ceny :) nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola787
Wyobraźcie sobie, że Stiga, która produkuje sprzęt też ma w swojej ofercie zabawki. Kupiłam właśnie u nich traktorek zabawkę dla mojego Stasia. Zadowolony jeździ brum, brum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaSa
Mój synek ma 5 lat i powoli staram zachęcać go do zabaw z planszówkami. Powiem wam szczerze, że nawet się tym zainteresował :) Najbardziej wyścigówkami :D Ciesze się z tego, ponieważ możemy razem się wtedy bawić :).Mam zamiar wybrać mu jeszcze z dwie gry stąd: http://toysbox.pl/gry-i-zabawy/gry-planszowe/ Mam nadzieje, że się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci uwielbiają zabawki Simba - najmłodsze seria ABC, a starszy syn zestawy Superplay. Oprócz tego Smoby, Little Tikes, zaopatruję się już nie pierwszy raz w tym sklepie http://berney-toys.pl polecam miła obsługa szybka wysyłka, piękne markowe zabawki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×