Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pufa z aksamitu

Jakie zabawki mają Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość Anna

Najlepsza i najzdrowsza zabawa to ta na świeżym powietrzu, więc piaskownice ogrodowe to wspaniały pomysł na letnie zabawy z dzieckiem. My postawiliśmy na model wyposażony dodatkowo w stolik wodny ze sklepu Tuppi https://tuppi.pl/234-piaskownice-i-zabawki, więc frajda jeszcze większa. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Nasz Kuba ma dużo mniej zabawek niż wymieniłaś, w dodatku wszystkie drewniane i nic nie mówiące :) Jestem z tego bardzo dumna, bo stawiamy na jakość, a nie na ilość. Naszym hitem jest ostatnio domek manipulacyjny, przy którym synek potrafi kombinować przez kilka godzin. W ogóle polecam Wam super sklep z zabawkami z Gdańska, nazywa się Główka Pracuje https://www.zabawkiglowkapracuje.pl/ - mają świetny wybór dobrej jakości zabawek edukacyjnych i książek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Pilkowska

Ja moje bobasy zaopatruje katany.com.pl cenowo jest bardzo przystępnie a atrybutem jest to że mam ciszę i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Oho ja ostatnio kupiłam motorek drewniany z Misioo i powiem szczerze, że chyba trafiłam w 10 bo zabawy, a zabawy :):) Myśle, że warto inwestowac w takie zabawki, a nie kolejne buczące plastiki, które ogłupiają dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Natka8438 napisał:

Jeżeli szukacie odpowiednich zabawek dla swoich maluszków, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na pluszaki i mięciutkie maty do zabawy które będziecie mogli znaleźć w sklepie internetowym Miziu (miziu.pl) w którym znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji w zakresie pluszaków o rożnych wymiarach oraz kształtach np. w zakresie zwierząt, czy owoców i warzyw. Jednocześnie można liczyć na przystępne ceny i sporo możliwości złapania promocji 🙂

Przystepne coooo? Ty chcesz mi powiedziec ze 9centymetrowy miś za 40zł to jest przystepna cena? Masakra. Beznadziejny ten sklep. Juz nawet Smyk ma taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno na 2 urodziny sprezentowałam synkowi auto na akumulator. Posiada m.in. zdalne sterowanie na pilota, miękki fotelik z ekoskóry i panel muzyczny z melodyjkami. Samochodzik kupiłam w promocyjnej cenie na www.auteczka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi synowie mają dużo zabawek z Little duch - proste starannie wykonane  ekologiczne zabawki drewniane, nie lubię jak pokój dziecka tonie w plastiku bleeee :( 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas ostatnio jest szaleństwo z lampką z innogio. Mała dostała taką w kształcie jednorożca. Nie nagrzewa się, jest z elastycznego silikonu i świeci na jednym ładowaniu parę godzin, więc chodzi z nią dosłownie wszędzie. :D A, no i od wczoraj oczywiście słuchamy średnio co pół godziny bajeczki https://www.facebook.com/innoGIO.official/posts/1544980335709579 :D Wasze też tak mają, jak już złapią zajawkę na coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×