Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciapek87

Ślub cywilny-prezent

Polecane posty

Gość ciapek87

Witam Jestem świadkiem na ślubie cywilnym kolegi.Po ślubie jest obiad dla rodziny w domu Pana młodego, na który nie zostałem zaproszony.Czy mam dać jakiś prezent, czy wystarczą same kwiaty??Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że kwiaty wystarczą, ewentualnie jakiś drobiazg - pamiątkowa książka, album, dwie filiżanki, dobre wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że tak
przecież nie wszyscy biorą kościelny... Tym bardziej, że jesteś zaproszona na obiad czyli mini wesele. Tym którzy są niewierzący nie daje się prezentów??? Cóż to za pytanie w ogóle? A na dokłądkę jesteś jeszcze świadkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ślubie jest obiad dla rodziny w domu Pana młodego, na który nie zostałem zaproszony UMIESZ CZYTAC??? to do osoby wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę strasznie
jesteś świadkiem a nie azproszono cię na obiad???????????????????jaka masakra i brak kultury,w doooopie bym miała ich tak jak oni ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pacany
sorry ale gdyby mnie tak potraktowano, tzn. staw się w urzędzie, podpisz papierek i zjeżdżaj, to nie kupiłabym nic, bo nie dość że musisz poświęcić swój czas to jeszcze nie zaproszą cię na głupi obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapek87
Czyli jednak chyba same kwiaty + kartka z życzeniami wystarczą. Długo myślałem czy jako świadek nie jestem zobowiązany do jakiegoś "ekstra" prezentu..Jednak chyba nie zostałem normalnie "potraktowany".Widzę,że to chyba nie tylko moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
w tej sytuacji dałabym kwiaty i ewentualnie jakies wino i wszystko. skoro nie jestes godzień nawet obiadu, to tez się nie masz co "spuszczac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tylko kwiaty
potraktowali cię troszke beznadziejnie:( dupki jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrong choices
świadek i nie zaproszono cię na obiad??? kup każdemu z młodych po różyczce :P w zupełnosci wystarczy w tej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×