Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokai27

Czy są mężczyźni którzy chcą dziecko bez naciskania?

Polecane posty

Gość kokai27

Wiem, że każdy kocha swoje dziecko ale jeszcze nie spotkałam pary w której to facet chciał dziecko. Zawsze kobieta drąży i marudzi o dziecko a facet się zgadza albo chce odkładać ale baba i tak wpadnie więc tak czy siak wiadomo że kocha.Wydaje mi się, ze faceci nie czują potrzeby posiadania dziecka, w zasadzie cieszą się że takie małe i fajne ale równie dobrze mogliby mieć nowy samochód i też by się cieszyli. Widzę to też po Was. Co druga pisze że namawia faceta na dziecko, a jak nie namawia to naciska albo pragnie dziecka i sugeruje facetowi :o smutne to.... Nie chciałabym mieć dziecka "wyproszonego", to takie poniżanie się żeby ktoś was zapłodnił. Nie chcę mieć dzieci ale z tego co widzę dookoła facetom nie przeszkadza brak dziecka na które naciska zawsze kobieta a potem zdziwiona że związek się rozpada przez dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Cię zaskoczę, u nas decyzję o dziecku podjął mój mąż, podobnie było z moimi rodzicami, mama nie mogła się zdecydować ;) U mnie w rodzinie kobiety są takie niezdecydowane, coś z serii "chciała bym ale się waham" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokai27
no właśnie chciała ale się waha czy ona chciała a nie facet czyli mu zasugerowała i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaa
u nas też mąż zadecydował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokai27 szukasz dziury w całym :D ja urodziłam dziecko po 7 latach związku, po roku małżeństwa, moja mama po 4 latach małżeństwa, temat był przedyskutowany na milion sposobów z obu stron. Ale Ty widzę nie ogarniasz takiej opcji, nie same wpadki chodzą po świecie i dzieci wymuszone przez kobietę uwierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie chciałam mieć dzieci i dopiero W. mnie namówił :) teraz się nawet śmiejemy że to on mnie złapał na dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitki lubisie misie
wiesz jak to jest?to nie tak ze oni nie chca albo ze dzieci nie sa im potrzebne....ale oni sie boja, sa mniej dojrzali emocjonalnie od kobiet...zeby sie zdecydowali na dziecko musieliby miec super mieszkanie, samochod i prace i moze wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokai27
Nie chodzi mi o wpadki bo to akurat jest patologia a laska się potem dziwi, ze facet ją zostawia bo zaciążyła.Wcale się takiemu nie dziwię. Ale wszystkie tu jak was czytam piszecie że namawiacie że drążycie b chcecie dziecko a facet nigdy nie napisał że chce dziecko.W pracy to samo, wszyscy mają dzieci bo Ona chciała.A w sumie facetowi byłoby wygodniej bez dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokai27
no właśnie drążycie naciskacie facetów na dziecko, wcześniej na ślub a potem tak sobie tłumaczycie 'bo oni się boją", "bo ich trzeba zmobilizować" phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokai27 - jakieś brednie wypisujesz. Że sam/sama spotykasz się tylko z takimi szczeniakami a nie facetami to współczuję. Dojrzały facet chce mieć rodzinę, to jest też instynkt samozachowawczy, żeby pociągnąć gatunek. Nie naciskałam na małżeństwo, nie spieszyło mi się, wręcz osłupiałam jak mąż się oświadczył. O dziecku to mówił prawie od początku, a ja nie za koniecznie ;] Czyli to on mnie zaciągnął przed ołtarz (ja się nie oświadczałam:P) i to on paplał cały czas o potomku. Także widzisz, lekko nietrafna ta Twoja teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
masz rację, to kobiety chcą dziecka, ponieważ boją sie, ze facet je może szybciej zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciej zostawić? to po co bierze ślub z tą kobieta? - kolejna "trafna" teoria ;) chyba tatuś Was nie chciał hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokai27
dokładnie tak jest, kobieta myśli naiwnie że jak złapie faceta na bachora to ten jej nie zostawi a tym samym prędzej ją zostawi bo kobieta po ciąży już pociągająca raczej nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla świętego spokoju
no bo jak już jest ciąża to pod naciskiem matki dziecka bierze ten ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokai27
jasne, że tak babka chce dziecka bo głupia mysli, ze jak mu narodzi bachorów to nawet jak będzie stara i tłusta to faceta jest tak naiwny że przez dzieci on z nią zostanie :o na szczęście większość facetów już taka głupia nie jest. A kobieta zostaje z bachorami i tłustym sadłem po ciąży. To smutne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika36
W moim przypadku też dziecka chciał głównie mąż. Ja, gdy byłam młodsza bardzo chciałam mieć dziecko - to było jednak w innym związku, który okazał się niewypałem. Potem mi tak skutecznie przeszło, że nawet w szczęśliwym małżeństwie będąc nie paliłam się do macierzyństwa. Teraz jestem już grubo po trzydziestce. Po dwóch latach małżeństwa wciąż nie zachodziłam w ciążę (mimo braku antykoncepcji). Myślałam, że nie możemy mieć dzieci i to mi po cichu pasowało. Aż tu nagle... niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czytacie ze zrozumieniem czy nie bardzo? Moi rodzice pierwsze dziecko mieli 4 lata po ślubie, my po roku więc ślub nijak się miał do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcię chcieliśmy oboje ale teraz to mąż co jakiś czas podgaduje że może fajnie by było już myśleć o drugim ale ja nie zamierzam jeszcze mieć drugiego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż od samego początku mówił że na dzieci mamy czas i że co najwyżej po kilku latach małżeństwa ale w końcu przestaliśmy się zabezpieczać i pomyśleliśmy (raczej mój pomysł) że jak się uda to będzie a jak nie to nie;D , i tak miesiąc w miesiąc nic się nie działo ku radości męża aż w końcu nic się nie zmieniło przez cały rok i mąż zaczął się martwić i nagle zapragnął potomeczka;) i od tej pory starał się już świadomie zastanawiając się czy nie powinniśmy się oboje przebadać aż tu równo po roku cak..pozytywny test i ciąża , mąż skakał z radośći a teraz jego ukochana córeczka śpi sobie w swoim pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczek malinkowy
mój mąż bardzo chce. Tyle że już dwie ciąże nam nie wyszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka bez zeba
U mnie to mąż naciskał strasznie. ja nie miałam czasu, bo praca i kariera...teraz czekamy już na dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khioo
my oboje nie bardzo chcieliśmy, ale tak wyszło i teraz oboje się cieszymy - to chyba oczywiste, że jak się idzie z kimś do łóżka to naturalna konsekwencją może byc dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ze świecą w ręku szukam takiego, co dzieciaka nie chce. Większość moich eks chciała, a ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
ja nie chce dzieci i chociaz mój mąż by naciskał to nigdy bym sie nie zgodziła....trochę sie dziwię niektórym z was ze mąż chciał to mu rodziłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to akurat rozumiem, bo prawie też się ugięłam pod ciężarem miłości... Ale w końcu facet zakopał się w długach i problem sam się rozwiązał:D W każdym razie lepiej szukać partnerów o podobnych poglądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
ja tez kocham swojego męża ale na dziecko nie dałabym się namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla28 A dlaczego, aż tak ich nie lubisz? Bo ja niby nie chcę, ale czasem się waham jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejla28
matrva--> według mnie dziecko kula u nogi,zabieracz czasu i spokoju...to tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×