Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Delta wychodzi dodatnia :)

krótka suknia ślubna - gdzie takiej szukać? Śląsk

Polecane posty

Gość Delta wychodzi dodatnia :)

Dziewczyny, pomóżcie! Szukam krótkiej sukienki ślubnej, może być używana Może któraś z Was ma do odsprzedania albo znacie salon gdzie jest duży wybór... na allegro niewiele i duża część albo mi się nie podoba albo jest z daleka Może któraś z Was ma taką i chce odsprzedać?? Albo wiecie gdzie szukać? Ślub w lipcu a ja to kiepsko widzę, bo niestety na krótkie sukienki jest maly popyt :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania nową sukienk
ę krótką, ale powiedz jakie wymiary Cię interesują; to jest krótka sukienka, prosta, w kolorze kości słoniowej, bez ramiączek i z bolerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie tortow urodzinowzch
ja mam do odsprzedanie sliczna sukienke krotka, fajnej projektantki z Warszawy, ale sukienka jest z dlugim rekawem sprzedam ja za polowe ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko82
w jeleniej ostatnio widziałam krótką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delta wychodzi dodatnia :)
noszę rozmiar 36/38 biodra około 93 cm pas około 68 cm chciałabym coś prostego skromnego, najlepiej zaznaczającego talię coś w tym stylu http://img214.imageshack.us/img214/1469/sukienka1gz7.jpg albo taka http://images04.olx.pl/ui/3/80/19/t_49317119_1.jpg wolałabym też żeby miała ramiączka bo mam mały biust, ale to wiadomo zawsze można przerobić poważne oferty i zdjęcia proszę na adres kiniatka@wp.pl :) kolor interesowałby mnie ecru, krem ,cappucino itp. ale białej też nie wykluczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delta wychodzi dodatnia :)
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delta wychodzi dodatnia :)
nadal poszukuję krótkiej kiecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz w hm są
w h&m widziałam teraz sukienki krótkie białe -rózne kroje od chyba 129-179 zł może któraś z nich będzie odpowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delta wychodzi dodatnia :)
widzalam w H&M ale te nie do końca odpowiadają moim wymaganiom... podnoszę, bo może się ktoś znajdzie z ładną krotka sukienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InakaPalowicz
Była w ten weekend szukać dla siebie sukni i polecam Katowice i Rybnik maja piękne suknie KRÓTKIE i nawet długie z możnością odpięcia dołu po prostu rewelacja. Ale to suknie typowo ślubne w salonach. Sweetheart model 5925 sama osobiście przymierzałam ale pani stylistka odradzała mi ten model na moja figurę i wzrost. Więc rozglądam się dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeśli któraś z Was nadal poszukuje krótkiej sukni, moja szuka nowej właścicielki :) Jest z salonu Maggio Ramatti w Warszawie. Krótka z przodu, długa z tylu, robi PIORUNUJĄCE wrazenie. Chętnym wyślę zdjęcia na maila. gabato@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×