Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhhhhh,,,

Gdzie można spotkać atrakcyjnego faceta singla ????

Polecane posty

Gość hahahhhhhh,,,

Czy tacy są tylko w USA i filmach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciciicici
eeeee dlaczego twierdzisz ze w USA sa atrakcyjni single?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gshfadsfsjaklgva
atrakcyjny mądry czuły facet z iskrą wyobraźnią i powerem do życia?? niestety ....zazwyczaj już zajęty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhhhhh,,,
byłam pół roku w Bostonie i NYC. I wielu facetów wyglada jak z obrazka czy też komedii romantycznej ,kobiety zresztą podobnie. Czy można takich u nas spotkać? Wszyscy chcą związku , ślubu , rodziny? Jeśli tak to czas ponownie ruszać w świat ,tym razem na stałe , chociaż nie chcę się przeprowadzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno na kafe takiego nie znajdziesz. gshfadsfsjaklgva ---- zapomniałaś dopisać żeby bańka była na koncie, to jest dopiero ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhhhhh,,,
nie pytam o facetów szukających swojej myszki a potem wspolne gniazdko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gal Anonimus
Czyli zwyczajnie szukasz przygód, nie prawdziwego uczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffyfu
Co ty mowisz, ze w USA sa atrakcyjni faceci. Zadko sie zdarza, najczesciej w centrach w duzych miastach, reszta to pasztety, o kobietach nawet nie wspomne, w wiekszosci grube pasztety. Faceci w US nie mysla o trwalych zwiazkach (zwlaszcza ci przystojni), zaliczaja tylko kolene naiwne, ale kobietom to chyba pasuje. Wiem cos na ten temat, bo mieszkam w US od lat i mieszkalam juz w wielu miejscach ze wzgledu na prace meza. Bierz sie za Polakow , i daj sobie spokoj z marzeniami o Amerykanach, bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kysz kyssszz
Polacy to brzydale. Albo spokojny uczuciowy brzydal albo przystojniak :D A z tym Juesej to jw ,tylko wielkie miasta i bogate dzielnice, bo przeciętny Amerykanin ma gębe szczura i wcale fajny nie jest :classic_cool: Chyba,ze chcesz zyc jak Carrie Bradshaw z Seksu w wielkim miescie Ja byłam przez 3 lata w Dallas i pełno dziwkarzy ,raj dla nastolatek poszukujących księcia z bajki niczym mtv buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kysz kyssszz
oj duża roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yffyfu
Nawet nie wiesz jak duza roznica. Ja mam meza Polaka, nigdy bym sie z Amerykaninem nie zadawala, bo oni maja inna mentalnosc niz my, inna kultura, moim zdaniem gorzej tez traktuja kobiety (chociaz zdazaja sie wyjatki). Oni nie sa wcale lepsi od Polakow, wrecz na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kysz kyssszz
wystarczy zostać w stanach dluzej i zaraz przesiąkasz ich nawykami :O Polacy ktorzy przyjezdzają do usa są bardziej amerykańscy niż ci ktorzy mieszkają tam na stałe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no mentalność to fakt, jest trochę inna. Ale to akurat u Polaków jest lepsze. Amerykanie są chorobliwie i sztucznie wylewni. Obejrzyjcie sobie kiedyś ten program jak buduja nowe domy w 7 dni. Idzie się zrzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×