Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imienniczka...

co sadzicie o tym imieniu??

Polecane posty

Gość Imienniczka...

Charlotte ? albo Szarlotta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beż i beż?
kojarzy się z szarlotką, jak ktoś lubi to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczo daruj sobie
ta jabłecznik odrazu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie jest
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imienniczka...
A co to niby ma z Karoliną wspólnego? :O A księżnej Szarlocie to sie nie słyszało? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
a moje pierwsze skojrzenie American pie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie mój ukochany wr
KAROLINA=SZARLOTA TEPAKU :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioi
gdzie mój ukochany wr na tej samej zasadzie - czemu w Polsce i w ogóle na świecie przyjęło się imię Izabela, jak to jest Elżbieta po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imienniczka...
No tępakiem to jesteś jedynie ty, poszukaj sobie na wikipedii, było sporo księżnych imieniem Szarlotta / Charlotte. Skoro Szarlotta to dla ciebie Karolina to jak powiedział pioi Izabele powinnas uwazac za Elzbiete bo powstala od Elzbiety, albo Janina i Joanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępota do potęgi n-tej
ja pierdolę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioi
z wikipedii "Charlotte is a female given name, a female form of the male name Charles." jeśli dobrze rozumiem Charlotte pochodzi od Charles, a Charles to po Polsku Karol. Nie ma bata - Charlotte to Karolina. Imienniczko - czy Twoim zdaniem w Polsce powinno się traktować Jan, John ,Juan ( pewnie zapisywane jako Huan ) i Iwan jak osobne imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imienniczka...
Ja pierdole, pierdolicie bez sensu i tyle, Karolina i Szarlotta to jest co innego, nawet w angielskim macie CAROLINE i CHARLOTTE a jakos nei wydaje mi sie zeby ksiezna Luksemburga Szarlotta miala na imie Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bix
Za to na pewno miała na imię Szarlotta przez SZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioi
Imienniczka.. Niby dlaczego księżna nie może mieć na imię Karolina? Że niby zbyt pospolite. "Iwan Groźny to Iwan, on nie mógł być pospolitym Janem." W języku angielskim funkcjonuje np. Jacob , czyli Jakub ( ciężko się było domyślić:) ) ale Jakubem jest też James. Tak samo jak w przypadku Elżbiety w angielskim występuje Elizabeth (typowo angielskie) i Isabelle (z francuskiego/włoskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioi
za słownikiem interii SZARLOTA Spolszczona wersja francuskiego imienia Charlotte (Karolina). INNE FORMY: Szarleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina żeński odpowiednik imienia Karol. Innym żeńskim odpowiednikiem imienia Karol jest Karola. Imię Karolina jest pochodzenia starogermańskiego, od słowa charal, carl. Francuski odpowiednik imienia Karolina to Charlotte. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Karolina w 2009 r. zajmowała 18. miejsce w grupie imion żeńskich. Karolina w innych językach: * francuski Caroline, Charlotte * angielski Carolyn, Carol, Carolin, Caroline, Carolyne, Carrie, Charlize * esperanto Karolino, Karla, arloto * włoski, hiszpański, portugalski Carolina * niemiecki Caroline, Lotte, Scharlotte, Karoline * węgierski Karola * łacina Carola Patrz na FRANCUSKI jeśli nadal nie widzisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa88
mieszkamy w Polsce wiec nazwyajmy dzieci polskimi imionami a nie wymyslacie jakies szarlotty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioi
szczesliwa88 Polskie imiona? Czyli Siemomysł, Mieszko itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa88
nie typu Piotr, Paweł, Łukasz, Karolina, Paulina itp. może nie maja pochodzenia polskiego ale sa polskie, lepsze takie niz charlotta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×