Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek 1021

Właśnie dowiedziałam się że córka ma zrosniete wargi sromowe

Polecane posty

Gość motylek 1021

mniejsze? I co teraz mam z tym zrobic, doktorka kazała mi to zostawic? Co powinnam z tym zrobic? Moze mial ktos taki problem ze swoim dzieckiem corka ma 2 lata i 2 miesiace.Zrosniete jest prawie na calej dlugosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam...
że pytam a czy sama tego nie zauważyłaś przez 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczkii
zam taki przypadek musile je rozcinac w szpitalu a matka dostala ochrzan ze tego nie widzial-lekarz ja zapytał-jak pani myła tam dizecko? czy wogole tam pani jej przemywała? obciach na maxa nie wiem czy tego nei widac naprawde bo przeciez jak sie wyciera husteczkami przsebierając pampers to sie rozchyla duze wargi sromowe i wtedy widac czy sa zrosniete czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasada jest taka, że jeśli dziecku nie przeszkadza to w oddawaniu moczu, nie ma przez to żadnych stanów zapalnych raczej nic sie z tym nie robi... bo jak dziewczynka wejdzie w okres dojrzewania to pod wpływem estrogenów wargi same się rozejdą... wiadomo, że przy zrośnietych wargach trudniej jest utrzymać higienę... moje dziewczyny też mają trochę zrośnięte wargi i wg. lekarza nie będziemy nic z tym robić... są maście z estrogenami, ale ich używanie nie jest obojętne dla organizmu, bo może przyspieszać dojrzewanie... a mechaniczne rozdzielanie to raczej też ostateczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam...
no właśnie bo moja córcia ma 3 miesiące i ja staram się ją dokładnie oglądać ,jak przy przewijaniu to po kąpieli i zastanawiam się teraz czy mogłam coś przegapić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam...
srak a jak myła.................................................. to nie o to chodzi teraz........ może jeszcze ją z linczujesz publicznie co?????? jak ona myła???????? a jak sprawdzał LEKARZ........... przecież przed każdą szczepionką lekarz dogląda dziecka............ a i on nic nie zauważył prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_margarett
a ja bym tak zwiedziła kilkunastu lekarzy i wysłuchała ich opini... przeciez to jej może naprawde życie uprzykrzyć. a co do maluszków to jak ktos ma pierwsze dziecko to tak bywa że sie tak nie zwraca uwagi. sama się o tym przekonałam jak na bilansie pani doktor zapytała czy mój 2letni synek ma prawidłowo rozwijające sie jąderka... poczerwieniałam i sama kazałam jej sprawdzic bo po prostu nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simon11021091
dokladnie, przed kazda szczepionka dziecko jest badane, wiec jezdeli ktos kto sie na tym zna to przegapil, to czego oczekujecie od matki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczerwieniała bo
usłyszała słowo "jąderka". A jak staremu targasz kule to sie nie czerwienisz, nie ? Stara dewoto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek 1021
dziekuje za wypowiedzi tylko te na temat .Wczesniej corka tego nie miala dbam o jej czystosc ze wzgledu na to ze ma powiekszona 1 nerke i musze uwazac nawet na to ile moczu jej nerka produkuje na dobe.Dziekuje za artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się... tutaj na kafe obojętnie o co nie zapytasz jesteś be... synechia może się pojawić nagle i wcale nie świadczy o braku higieny czy zaniedbaniu ze strony rodziców... jeśli zdarza Ci się jeszcze używasz sudocremu to go odstaw, bo ma on działanie wysuszające... ja swoim smaruję okolice warg oliwką albo linomagiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agata bbb
debilna agata bbb znowu błysnęła swoimi MONDROSCIAMI rodem z zabitej dechami wsi:O wkurwiasz mnie jebana mąd ralino, jakbym cie sppotkała to bys zarobila plaskacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość targasz kule
dobre :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_margarett
mam 22 lata i nie wtracaj się w moje zycie erotyczne... masz przeciez swoje, nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasasankakr
Moja córcia też miała. Jak miała 6 tygodni to pierwszy zabieg rozklejenia przeprowadzany przez chirurga, trwało to momencik i córcia była zbyt mała, zeby nawet zareagować. Mimo higieny sytuacja się powtórzyła gdy miała około 7 miesięcy, wtedy po zabiegu lekarz kazał wkładać miedzy te wargi przez parę dni gazik namoczony w płynnej parafinie. Dziś córa ma 5 lat i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wszystkie
agaty to pojebane szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz chociaż
córkę, że z taką pewnością wpowiadasz się o czymś o czym masz chyba słabe pojęcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz chociaż
no to wszystko jasne... idź pomędrkuj lepiej trochę na temacie o siusiakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia tez to ma,to sie nazywa synechia i dzisiaj idziemy na drugi zabieg rozdzielenia.niestety lekarze nie poinformowali mnie za 1 razem,że to sie może powtórzyć.teraz juz wiem jak postepować.Niestety taki problem dziecko moze mieć do 8-10- roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×