Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kamilll

Seks na śpiocha

Polecane posty

Gość kamilll

Mam takie pytanie. Otóż jestem dość długo w związku, z seksem bywa różnie ale ogólnie jest OK. Czasami mam jednak ochotę na seks w środku nocy, żona wtedy najczęściej śpi, odwrócona do mnie, czasami się do niej dobieram i zauważyłem że nie budzi się gdy pieszczę i penetruję jej pupę natomiast budzi się gdy zaczynam dobierać się do ci.pki, Może to brzmi dość śmiesznie i nie wiarygodnie ale tak jest. Zastanawiające jest fakt przecież seks analny działa bardziej intensywnie ale u mojej żony jest odwrotnie. Zastanawia mnie fakt czy nic wtedy żona nic nie czuję i śpi, czy to lubi i nie daję po sobie poznać. Zauważyłem kilka razy że podczas takiej nocnej penetracji rano mówiła mi że miała erotyczne sny. Poza tym gdy uprawiam taki rodzaj seksu na śpiocha robi się bardzo wilgotna. Mam pytanie do facetów czy w ich związkach też zdarza się taki seks na śpiocha a do pań czy jest to możliwe że takie czy inne pieszczoty mogą wpływać na sny i czy możliwe że ci.pka jest bardziej wrażliwa na dotyk i dlatego żona się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabasik
Jako kobiety jesteśmy bardzo wrażliwe więc na dotyk tym bardziej:) sny erotyczne mam często choć jestem osobą spokojną i ułożoną nie wiem czym to jest spowodowane ale wydaje mi się że pieszczoty też mają na to wpływ. Dziwne dla mnie jest ten brak reakcji ja to bym od razu się obudziła:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabasik
a wrażliwość na dotyk tam jest zawsze nie ważne czy kobieta śpi czy nie to tak jakby ktoś Ci zatkał nos a Ty byś nadal spał niemożliwe żeby się nie zbudżic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta , nikt mnie nigdy nie "zaatakowal " w nocy , ale i tak sadze , ze raczej nie mozliwe jest by zona sie nie obudzila , bo przeciez jak wiadomo trudniej jest wejsc w odbyt niz w pi.pke...nie wierze by nic nie czula...poprostu nie daje po sobie poznac ....zaproponuj jej seks analny w dzzien....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxsss
pamiętam kilka lat temu też tak z moja było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilll " trzeci jest, a tobie głupoty w głowie"...;) Gdyby tak było jak piszesz, to często budziłbyś się umazany...:P Wtedy żona też nic by nie czuła.:D:D kelnerowi wczoraj lepiej się śniło!!;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
do kasiulka0074 Seks analny dość często uprawiamy w "dzień" , moja żona bardzo lubi tego rodzaj seksu , a co do udawania to jestem na 100 procent pewny że śpi , budzi się tylko wtedy gdy zaczynam pieścić jej C.ipkę, tak jak wcześniej pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem taka laske ktora czasami na spiocha robila mi loda ..... tak zamiast budzika jesttajnie , nigdy nie zaspalem ;-)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataco ma brata
jest to mozliwe ponieważ wbrew ogólnym przekonaniom pupa jest bardziej rozciągliwa a zarazem nie jest tak wrażliwa na doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze spi przy analu, gdyby tak bylo ze nic nie czuje przez sen to uwazaj bo jak bedzie miala rozwolnionko bo bedziesz mial lipe. jak dla mnie na 100% udaje. gdybys pisal ze ja bzyknoles waginalnie nie budzac (bo byla zmeczona) to wierze ale w anal mowy nie ma, ona poprostu to lubi tyle ze sie wstydzi do tego przyznac, niewiedziec czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kegfiuewfgkcgdjk
z moją dziewczyna tak można ale tylko waginalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smetana
fajnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinnnka
w moim przypadku jest podobnie ja śpie to nic nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky140184
Witam wszystkich.Z moim chlopakiem jest podobnie-Lubi on obie dziurki ale tylko sex waginalny sprawia ze sie budze. Moje pytako jest takie: DLACZEGO MEZCZYZNI LUBIA SEX NA SPIOCHA? JAKAS SPECYFICZNA FANTAZJA EROTYCZNA CZY TEZ FAKT ZE NIE MUSI MEZCZYZNA SIE ZBYTNIO WYSILAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z moją jest podobnie
... lubi analka raz na tydzień lub dwa jak w jej analu "manipuluje" i smaruje to śpi twardo jak mój łepek przeskoczy przez jej zwieracz to lekko się budzi i zaczyna się ruszać wypinać i pomrukiwać po czym jak już wszystko się ułoży wyluzuje i zaczynam głęboko penetrować to jest w takim niby półśnie ... na koniec jak dojdę to budzi się i idzie się umyć z pretensją że ją obudziłem ! 😘:P :D :classic_cool: 😍 te zabawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm no jestem kobieta i musze przyznac ze zdarzylo mi sie tak ze jak sie rano okazalo partner dobieral sie do mnie w nocy doszlo do stosunku on myslal ze udaje ze spie a co okazalo sie na drugi dzien z jego opowiesci ja nic nie pamietalam zebysmy to robili. poprostu spalam i nie obudzilo to mnie. jedyny efekt na drugii dzien bylam.naprawde wyspana mimo ze poszlismy spac po 3 a o 7 bylismy na nogach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już o dwóch tygodni muszę ją brać na śpiocha, bo normalnie nie chce dawać. w sumie jak śpi to mogę w d**ę, a normalnie to się zapiera nogami i rękami, ale wolałbym, żeby jakoś sama też się ruszała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mnie (jako babe) zawsze zastanawiało... wygodnie tak na leżąco wpychać i wyciągać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chver
nie próbowałem, nie lubię gdy kobieta leży jak kłoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chver
jesteś kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na śpiocha! Taka nazwa jest przez nas używana. Delikatnie, powoli, ale skutecznie "do przodu" Rozbudzam ją i albo jest chętna i leniwie tak ospale, daje to co ma najlepszego i jest cudownie! Albo od niechcenia, aby było szybko. Nie zawsze jest szybko co powoduje, że robi się bardzo miło, a żonka mówi, że lubi tak rozpoczęty dzień. Pewnie jest jakaś zboczona. Tym bardziej, że mnie, także podobnie budzi, rozbudzając moją chuć.;-) I jest miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuujjjjjjjjj, lizanko śmierdzącej gównem o******cy i później rzyganko, tylko pozazdrościć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
Odświezam temat, u mnie nic się nie zmieniło, kiedyś było to możliwe tylko w niektóre noce teraz można praktycznie co nocy. Jak nie śpi to lubi tak i tak a na spiocha moge tylko penetrować pupcie jak tylko zaczynam dobierać sie do cipci to sie budzi i nici z wszystkiego. Na śpiecha o dziwo zwieracz bardziej sie rozlużnia niż gdy uprawiamy seks analny gdy nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka lublinianka
Musze meza sprawdzic. Mi zdarza sie miec erotyczne sny po czym budze sie jak szczytuje przez sen.Moze to moj waz podkoldernik cos majstruje w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdarza sie bzyknac meza na spiocha. Wczesniej staram sie go obudzic, ale on ma twardy sen. Jestem napalona i musze to zrobic. On czasem przebudza sie w trakcie i nie narzeka. Najgorzej, gdy mi sie chce, ale on spi jak zabity i przez sem mnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MandM
Moja żonk niestetyż sięod razu budzi i robi awanturę że ją budzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×