Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kamilll

Seks na śpiocha

Polecane posty

Gość Konrad8989
Ostatnio udało mi się trzy razy wejść w jej pupę ale od razu się budziła i nic z tego nie wyszło. Musiałbym jej dać jakieś środki nasenne, żeby twardo spała ale nic takiego nie posiadam w apteczce. Lub posmarować pupę czymś znieczulającym może. Ale też nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona uważa że to ohydne, analny nie chce, co zrobić jak to moja fantazja erotyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pupcie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Git

Moja nie nawiedzi analu , sex oralny mam rzadko . Generalnie najlepiej po bożemu . Gdy wypije zmienia się o 360 st. Anal , oral , przeklina .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Git napisał:

Moja nie nawiedzi analu , sex oralny mam rzadko . Generalnie najlepiej po bożemu . Gdy wypije zmienia się o 360 st. Anal , oral , przeklina .. 

Zmiana o 360 stopni to brak zmiany. To ten sam punkt. Matematyka z zakresu szkoły podstawowej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako
Dnia 19.05.2014 o 21:23, Gość gość napisał:

Mnie zdarza sie bzyknac meza na spiocha. Wczesniej staram sie go obudzic, ale on ma twardy sen. Jestem napalona i musze to zrobic. On czasem przebudza sie w trakcie i nie narzeka. Najgorzej, gdy mi sie chce, ale on spi jak zabity i przez sem mnie odpycha.

zazdroszczę, uwielbiam jak dobiera się żona do mnie jak śpię, kilka razy obudziłem się jak jej cipka była tuż przy moich ustach. Czasem opowiada ze podtyka mi swoje paluszki które wcześniej trzymała w cipce. A najciekawsze jest to ze w ten sposób mój wacek natychmiast się podnosi. Potrafi zrobić tak ze bez obudzenia mnie, najpierw zrobi sobie dobrze a później kończę w niej. Czasem to ona jak śpi ja się do niej dobieram w taki sposób aby się nie obudziła i kończę w niej. Rano tylko buziak i tekst ""widzę ze dowiedziałeś mnie ;)"

Nie jest to zbyt często ale się zdarza.

Teraz na topie jest jak przychodzę rano z pracy, żonka śpi, biorę prysznic i oczywiscie do łóżęczka. Przytula sie sama do mnie, przodem do mnie, nóżka na mnie, cipka sie otwiera no i... jak nie skorzystać ;)) a jesteśmy już 23 lata po śubie. 

A jak widzę ją rozebraną hmmm.... nie idzie się powstrzymać. czasem mój mały zawodzi i trzeba będzie jakieś środki brać. Powinienem już dawny ale jakoś tak strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę że od dawna nikt się nie wypowiadał więc może ja napiszę co nieco  🙂
W sumie do spróbowania anala na spiocha z moją partnerką nakręciło mnie to forum , ktoś wcześniej napisał że udaje mu się kochać z partnerką wtedy tylko kiedy  pieści i atakuje jej drugą dziurkę bez penetracji waginalnej  , potwierdzam !:)  już kilkukrotnie udało mi się bzyknąć ja analnie ale tylko wtedy kiedy skupiam się na pupie najlepiej jest kiedy wcześniej wypije troche wina i zaśnie podpita i rozluzniona używam wtedy dużo lubrykantu i nie ma większego problemu żeby się pobawić zazwyczaj pomrukuje sobie coś  a najlepsze jest to że  zawsze rano wstaje napalona jak nie wiem co i wtedy jest kolejna jazda J

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2021 o 12:59, bubblebrown napisał:

Hej, widzę że od dawna nikt się nie wypowiadał więc może ja napiszę co nieco  🙂
W sumie do spróbowania anala na spiocha z moją partnerką nakręciło mnie to forum , ktoś wcześniej napisał że udaje mu się kochać z partnerką wtedy tylko kiedy  pieści i atakuje jej drugą dziurkę bez penetracji waginalnej  , potwierdzam !:)  już kilkukrotnie udało mi się bzyknąć ja analnie ale tylko wtedy kiedy skupiam się na pupie najlepiej jest kiedy wcześniej wypije troche wina i zaśnie podpita i rozluzniona używam wtedy dużo lubrykantu i nie ma większego problemu żeby się pobawić zazwyczaj pomrukuje sobie coś  a najlepsze jest to że  zawsze rano wstaje napalona jak nie wiem co i wtedy jest kolejna jazda J

To trzeba mieć fantazję by założyć nowy nick tylko po to by coś takiego napisać 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×