Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kamilll

Seks na śpiocha

Polecane posty

Gość gość
yebac taka nie dosc ze ja ****asz to jeszcze drze ryja pogonic taka po rogala na sniadanie. Ja lubie jak mi suka lize jaja i ssie freda oo yeaaah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie gdy mąż mnie kcha podczas snu.Czasami śni mnie się,że tańczę i jest przyjemnie,a tu dochodzę do orgazmu budzac się jest wspaniale.Gdy się wybudzę robię mężowi loda aż do kolejnego wytrysku do rana spi smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do MandMan.Mam ten sam problem co ty.Pozdrawiam nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej mozliwosci, zebym zrobila awanture za budzenie na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często wchodzę w moją gdy jeszcze śpi, ale tylko na to czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie jak można się nie obudzić jak partner robi cokolwiek ze mną. Nawet jak obróci się z boku na bok to się obudzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ładna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak mąz mnie kocha na śpiocha i budzę sie i mam orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jest jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja drze ryja że ją budzę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleleela
ja uwielbiam jak mz wchodzi w mnie nałyżeczkę jak spię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan36
Moja żonka niedawno ostro popiła u znajomych i jak wróciliśmy to ledwo dała rade sie rozebrać po czym padła na wersalkę i usneła.Postanowiłem to wykorzystać bo widok jej dupci w stringach mnie podjarał i żołnierz stanął na bacznośc.Żonka już usnęła więc wziąłem jej jakiś pierwszy lepszy z brzegu krem i posmarowałem jej odbyt i swojego ptaka.Było ciężko na początku do tego żonka coś mruczała i wierciła dupą.Wtedy energicznie wepchnąłem i zacząłem ją posuwać w kakaowy otworek.Kilka minut i zalałem jej wnętrze po czym wyjąłem i szybko usnąłem.Na drugi dzień żonka nic nie pamiętała ale do kibla latała co chwilę ze sraczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niecodzienny
Mam 43 lata , mąż 46. Często uprawiamy taki właśnie sex , zazwyczaj w weekendy.Nie rozbudza zanadto i można potem jeszcze pospać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Seksomia" poczytajcie sobie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niecodzienny
Uwielbiamy z mężem pozycję na łyżeczkę.Jest po lekkim udarze i nie przemęcza się w ówczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja drze ryja że ją budzę i tyle v też bym darła nie ma innej możliwości,jak samemu spróbować dać sobie wsadzić na spiocha wibrator w pu/pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam byc brana na spiocha, strasznie mnie to podnieca, a jestem kobieta. wiec nie tylko facetom sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być, że się babka nie budzi. Podczas snu o***t jest totalnie rozluźniony W nocy popierduje się radośnie bez budzenia, dlatego rano budzimy się z płaskim brzuchem. Tak samo do kolonoskopii jak doktor uśpi to pcha tę rurę bezkarnie ile wlezie, a pacjent/pacjentka po przebudzeniu nie czuje bólu o***tu jak po gwałcie przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam jak mój facet kocha mnie w dupkę jak śpię :) rano tylko muszę ją wytrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw trzeba dobrze wylizać dupkę :) a potem hajda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kocha to rżnie na śpiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anal na śpioszka a potem wylizać sperme z dupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad8989
Ja moją żonę też bzykam na śpiocha. Jeśli śpi twardo to nie budzi się kiedy jestem w cipce. Smaruje żelem i wchodzę w nią bez problemu delikatnie. Problem pojawia się przy próbie analu. Mimo, że śpi twardo bo sie nie budzi to zwieracz się tak zaciska, że ciężko mi włożyć dwa palce. Udaje się to ale zwieracz się nie rozluźnia. Nie jestem w stanie włożyć jej 3 palca ani penisa chociaż mam twardego. Nie wiem co zrobic, żeby rozluźnić o***t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam na śpiocha i nad ranem jak mnie penetruje i robi ze mną co tylko mu się za marzy, a ja poddaję się wszystkiemu. Hmm.... kolejna nocka przed nami i tak od ponad 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę raczej w półśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię takie czułe budzenie, wypinam dupcię a mąż już wie co zrobić żeby mi dobrze dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja, moja dupcia przylega do moich skarbów i ten właściwy wie gdzie ma się kierować, aby sprawić sobie i mi rozkosz w środku nocy i o świcie. Wstajemy radośni i wypoczeci niecierpliwie czekając na powrót z pracy i powtórkę za dnia, aby widzieć siebie w całości przy każdej konfiguracji. A później kolejna noc z niespodziankami. Wow.... dam na luz, bo nic nie zrobię, a święta za pasem. I tak moi mili od ponad 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mąż czasem bierze na śpiocha, ale budzę się najpóźniej w momencie, kiedy wchodzi co cipci albo dupci i zaczyna rżnąć. Nie wyobrażam sobie, jak można się nie obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, budzą się, tylko nie chcą współpracować, dlatego udają, że śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby się budzę, niby jeszcze śpię, ale bardzo lubię takie delikatne, w każdym razie na początku, nocne zabawy. Zwykle nocne, potem dalej śpimy, bywa że do następnej rundy. Potem śpimy do południa, a na przebudzenie znowu rżnięcie. W nocy żeby nie było trzeba wstawać do łazienki zawsze tylko delikatnie w cipkę. Jak anal to dopiero przed samym wstawaniem. Uwielbiam jak w półśnie czuję prężenie penisa i delikatne ruchy dopasowującego się do rowka i szukanie p***y. Wilgotnieję i wtedy miękko mnie wypełnia. Mruczę lekko w półśnie, wypinam dupkę leżąc na boku. Cudo taka nocna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×