Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonazaaaabka

piosenka na pierwszy taniec - o UMIERANIU?

Polecane posty

Gość zielonazaaaabka

ostatnio z narzeczonym zabraliśmy sie do wybierania piosenki na pierwszy taniec. Mnóstwo tego było na youtubie, między innymi mojemu podobała się "niebieska piosenka". Mnie tez sie podoba, ale wg mnie ona jest o śmierci :| Czy takie cos pasuje w ogóle na slub? Mój narzeczony mówi ze duzo osob bierze ją na pierwszy taniec i nikt sie nie będzie wsluchiwac w słowa, ostatnio byłam na weselu i jako prezent dla młodych jedna osoba zaspiewala im własnie te piosenke. Więc sama juz nie wiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Golgotę , piękną pieśń
małżeństwo to taka mała Golgota. wcale nie żartuję, małżeństwo to nie tylko sielanka, warto zastanowić się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt się nie wsłuchuje
faktycznie nikt się w słowa nie wsłuchuje. My wybraliśmy piosenkę creed - with arms wide open. Fajna piosenka, mówi o stworzeniu nowego życia czyli ciąży. Mieliśmy mieć inną ale na miesiąc przed ślubem dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć dziecko więc zmieniliśmy plany co do piosenki. Tylko jedna osoba się zorientowała i pogratulowała nam ciąży:P Wiem, że nie wszyscy znają angielski ale nasze rodziny akurat przywiązują duża wagę do nauki języków obcych więc się zdziwiliśmy, że tylko jedna osoba zaskoczyła w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×