Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arabello

macie sztuczną trawę na balkonie?

Polecane posty

Gość arabello

jaką długośc trawy polecacie, jak sie uzytkuje, czy nie plesnieje pod spodem po deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kafelki
ale moze i trawa sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuwxyz
sztuczna trawa na balkonie? po co? a nie zniszczy się, jak będziesz tam łazić, siedzieć - np. od nóżek krzesła, stołu, leżaka, itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuczna trawa? chyba sasiedzi maja-niepraktyczne i nie mam pojecia jak to czyszcza mam kafelki-zmywa sie i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
Miałam. Ładna była może przez jakiś miesiąc. Potem zrobiła się paskudna. Za nic nie można było z niej usunąć włosów naszego psa. Zdecydowanie nie polecam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isykja
Mam naturalną w dużej skrzynce dla kota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabello
ale ja psa nie posiadam , kota tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaLwica
Jak czyscicie trawe z siersci zwierzat? Odkurzacz nie zawsze daje rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypalamy, są takie ręczne palniki na nabój z gazem, ustawiasz duży płomień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaLwica
Ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy taką ma i nie jest zbytnio zadowolony. Ja niedawno pod domem posiałem mieszankę dekoracyjną z http://www.agronas.pl/ i wygląda o niebo lepiej od tej sztucznej u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie polecam sztucznej trawy na balkon. Po jednym sezonie zrobiła się brzydka, jakby spłowiała i powyginana. Lepiej zainwestować w roślinki doniczkowe, mniej z tym kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trawę na balkonie i jestem bardzo zadowolona, wygląda to super! A żeby nie było problemów z wodą, znajomi doradzili mi podłożenie pod nią kratkę trawnikową. Łatwo się montowało i efekt jest ekstra. Polecam sprawdzić firmę, u której kupowałam, są pewni http://www.geoproduct.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupowaliście taką trawę? W markecie budowlanym dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarvaa
Tak. Aczkolwiek będzie to sztuczna trawa gorszej jakości. Plastikowa, klująca. Nie polecam ponieważ często będa lubiły w niej przesiadywać szczypawki :) Za to sugeruję zamówić sobie taką trawę w firmie Wapol: http://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/specjalistyczne/sportowe-sztuczne-trawy - w ofercie mają profesjonalne wykładziny sportowe. Mamy taka trawę już drugi rok na tarasie i nadal dobrze się trzyma, tak więc jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mi się podoba coś takiego, też chyba męża ścignę, żeby mi taką położył na balkonie, mam sztuczną trawę, ale w doniczce z megascena.pl w hallu i fajnie wygląda, a jest łatwa w utrzymaniu. Ciekawe jak ta na zewnątrz będzie się zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę wątek, bo też mam zamiar położyć sobie trawę na balkonie, marzy mi sie taki mini ogródek i zastanawiam się jaką trawę położyć żeby po jednym sezonie nie była do wyrzucenia. Czy zimą trzeba ja czymś przykryć żeby śnieg na niej nie zalegiwał? Czy wystarczy położyć ja na betonie czy lepiej (jak ktoś wyżej pisał) podłożyć kratkę odprowadzajacą wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jednak warto zasiać chociaż odrobinę prawdziwej? :) Widziałam, że ktoś wyżej wspominał już o http://www.agronas.pl - również polecam. Ich produkty są faktycznie w bardzo dobrej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×