Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Okazało się że zakład pracy po ślubie zgłosił mi zmianę nazwiska ale nie adresu... :) no i teraz będę się musiała prosić bo to zgłosili jeszcze raz :) tzn adres bo mi sprawdzili co i jak :) z macierzyńskim dostałam wniosek do zakładu pracy, który oni mi wypełnia i przynoszę go do nich, mogę od razu pisać o przedłużenie wypłacania go o 4 tygodnie- nie pytajcie czemu o 4 a nie o 2 bo nie wiem w sumie pomyślałam jak odeszłam od okienka a już nie chciałam się wracać :P a i co do tego adresu to musi to zrobić zakład pracy a nie my- ja np mam w ZUSie jeden adres a L4 mam na inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - trzymajcie kciuki. Byłam przed chwilą u lekarza - w sumie tylko po zaświadczenie że jestem w ciąży, ale zgłosiłam mu co i jak on mnie zbadał i stwierdził że mam jak najszybciej jechac do szpitala. Szyjka podobno się bardzo skróciła i dzidziuś napiera. Mam jak najszybciej dostać jakąś kroplówke. Jestem w szoku i strasznie zdenerwowana. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra 11 - trzymaj się moja droga!! niech dzidziuś tam jeszcze sobie siedzi... ja wizytę mam 15.12, za 2 tygodnie, ale jakoś czuję, że będzie dobrze, jak odpoczywam to jest dobrze, natel - ja już dawno na nóżkach, po śniadanku owsiankowo-kiwowym :) już zrobiłam pranie ciemne, moczę obrusy i zaraz robię pranie białe, jednocześnie postawiłam kurczaka na bulion i będę robiła zupkę brokułową, w planach mam jeszcze makaron z fetą i szpinakiem, dla męża mam usmażyć kiełbasę z cebulą, ufff i wystarczy :) jutro szkoła rodzenia, nie będę męża straszyć, ale jutro mamy pielęgnację dzieciaka więc będzie kąpał lalkę, a on jest strasznie nieśmiały :( i będzie się stresował pobrałam sobie ze strony miasta wnioski o becikowe i zasiłek rodzinny, mąż mi wydrukuje i poczytam co tam trzeba wypisać i załączyć, mam też druk zaświadczenia od lekarza więc podsunę na następnej wizycie bo pewnie kolejnej nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra- trzymam kciuki:) kto wie moze juz przytulisz swojego malucha, mam nadzieje ze bedzie wszytsko dobrze:) trzymaj sie ciepło:) a ja od rana ślecze nad pisaniem pracy:P heh pomagam mojemu sklecić prace licencjacką;p zachciało mu sie drugiego kierunku a teraz ja sie musze tym zajac hahah:D na dodatek o temacie o ktorym nie mam pojecia wiec ślecze i szukam jakiś info:P na jutro musza byc oddane dwa podpunkty rozdziału:P haha:) ogólnie czuje sie jak codzień:P, najgorsze są takie drentwienia palców:P heh wiecie co zdziwiłam sie strasznie, wczoraj sie połozyłam i chciałam wyczuć ręką jak dzidziuś leży i gdzie ma nóze czy głowke:P i chyba mi sie udałO:P wg mojego skromnego zdania mała ma główkę po prawej stronie nad pępkiem:P z boku:P ale nie wiem czy to mozliwe:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Sandra trzymam kciuki ,aby maluszek jeszcze troszke poczekał :) Madzia_mi tobie tez drętwieją palce u rąk ?? A ja się zastanawiałam ostatnio od czego to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - spakowałam się na szybkiego, czekam na męza i jedziemy. Z dzidzią jest ok ale toche za szybko chce wyjsc. Niech jeszcze troszke posiedzi w brzuszku - choc nie ukrywam ze juuz bym chciała ja tulic. ale lepiej niech troszke poczeka. uf... ale jestem zdenerwowana. nie spodziewałam sie takiego obrotu sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 strasznie mi drentwieją:( i to same koniuszki palców:/ wczoraj moja mama zobaczyła ze mam spuchniete nogi, ale ja nie czuje żadnego bólu czy cos:O wiec w szoku bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi no właśnie u mnie też koniuszki palców drętwieją w szczególności u prawej ręki... Nogi ci zaczeły puchnąc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 tak zaczeły mi puchnąć ale ja w ogule nie odczuwam tego pozatym ze widac ze są spuchniete;p moja mama mowi ze z tym drentwieniem to są uciski malucha i dlatego tak sie robi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dobrze wiedzieć Madzia_mi :) bo juz się przestraszyłam ,że coś nie tak jest a bardzo ci puchną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 najbardziej mam spuchnięte wokół kostek i placów:P ale w sumie kazdy mi mowi ze to jakis ból jest przy puchnnieciu nog, a ja nie odczuwam nic:P wiec nie wiem:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............aktualizacja 02.12.2011................. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? -Aniela6............02.01.2012................31 -Sylwka.............02.01.2012...............31 -Miśka_22..........03.01.2012...............32 -Kika79.............03.01.2012...............32 -elzuniaw1.........04.01.2012...............33 -Ivona82...........04.01.2012...............33 -Natel111..........05.01.2012...............34 -Aguniek0121.....05.01.2012...............34 -Fasolka 99........06.01.2012...............35 -martini657........06.01.2012...............35 -camilla2011.......08.01.2012...............37 -Madzia_mi........08.01.2012...............37 -kajek20...........08.01.2012...............37 -Sandra 11.........08.01.2012...............37 -smeffetka.........10.01.2012...............39 -Groszek 25.......10.01.2012...............39 -Mufi................11.01.2012...............40 -Lisabell............11.01.2012...............40 -goha24............11.01.2012...............40 -jagódka_1984....12.01.2012...............41 -monia_1983.........13.01.2012............42 -Gapp...............14.01.2012...............43 -docia1986.........15.01.2012...............44 -bagatelka11.......15.01.2012...............44 -kokosznel.........15.01.2012...............44 -Aless...............15.01.2012...............44 -betinka1..........17.01.2012...............46 -Alka28.............22.01.2012...............51 -agniesiulka.......22.01.2012...............51 -zoooja............22.01.2012...............51 -Patka1986.........22.01.2012...............51 -ira1................24,01,2012...............53 -rozsan............27.01.2012................56 -Cama_85..........27.01.2012...............56 -tika27.............27.01.2012...............56 -ZUZIA_K...........29.01.2012...............58 -pati1784..........30.01.2012...............59 -JulkaZ..............30.01.2012..............59 http://www.suwaczki.com/tickers/88c5gzu3pigbqulr.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi no ja mam tylko spuchnięte pod kostkami i rzeczywiście od pewnego czasu boli mnie ta opuchlizna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 moze warto jakies okłady robic? ja jak byłam u gina to babka rozmawiala z położną i ta jej radziła liscie z kapussty ze podobno działają rewelacyjnie na opuchlizny i ze sciagaja świetnie. ale ja nie probowalam, mowie tylko co słyszałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Cześć dziewczynki Sandra trzymaj się, wszytsko będzie ok. Pewnie podają Ci fenoterol w kroplówce i wrócisz do domciu dalej leżeć. A ja dziś prawie całą noc nie spałam :( oczywiście wszytskie się domyślacie dlaczego. Jeszcze wczoraj widziałam w wiadomościach lokalnych scenkę z cc, bo w Bytomiu urodziły się czworaczki. Ojj przerażające. Któraś z Was pisała, żę w sumie fajnie tak znać termin ale powiem Wam że teraz jak go znam to chyba dopiero do mnie ten strach dotarł. smacznych obiadków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Ja już po wizycie, wszystko super. Maluch waży 2700, ładnie ułożony główką w dół, Pan doktor mówi że raczej się już nie przekręci. Strasznie wariował, lekarz nie mógł go zmierzyć. Wszystko jest super, nawet zastanawialiśmy się na co wypisać zwolnienie, no ale skurcze dalej mnie męczą. Mówił że główka jest nisko więc może już mnie tak boleć do końca ciąży. Kolejna wizyta 30.12 o ile wcześniej nie zacznie się poród, ale powiedziałam że zacisnę nogi i wytrzymam. Leki rozkurczowe mam brać tylko jeszcze 2 tygodnie i później niestety ale już nie można. Kupiłam sobie też w sklepiku herbatkę z liści malin i mam ją zacząć pić od 38tc 4 razy dziennie. Dziewczyny z Rzeszowa ten sklepik przy PF ma super ceny. Takie jak na necie a nie ma kosztów przesyłki więc się lepiej opłaca. Kupiłam sobie tam śliczną czapeczkę, niezbyt grubą, ale któraś z Was mi poradziła że nie musi być gruba jak będzie jeszcze kapturek. Oglądałam te fasolki do karmienia, są po 69 zł z Matherhod, kupujecie je? Któraś z Was używała? Elzuniaw zapisałam Twoje pytania. Fasolka ja też właśnie chcę sobie kupić tą miseczkę do mycia, o ile nie będzie za droga, bo tak to lepiej tak jak pisze Lisabell użyć jakiejś plastikowej salaterki. Chociaż te specjalne są fajne bo się nie przewrócą,a jak mały zacznie szaleć to różnie może być. Ja to nawet jestem na poszukiwaniu pojemnika na skarpetki Młodego. Lisabell a te waciki dla dzieci są fajne bo takie duże, a do przemywania oczek można je przeciąć na 4 części. Ja też sobie wczoraj skompletowałam wszystkie druki dla Małego, do becikowego, i do lekarza, dziś wzięłam z ZUSu ZCNA do zgłoszenia do ubezp. Do listy ja dopisałam sobie jeszcze załatwienie żłobka :D Sylwka niestety tylko u Was są te kart chipowe, nawet nie wiedziałam że dzieciom się je wyrabia. No i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Tojah spoko masz z mężem, muszę zapamiętać ten tekst o "tworzeniu prawa" , bo naprawdę czasami urzędnicy są mądrzejsi niż ustawa. Madzia_mi jesteś przeagentka z tymi zakupami. Ja nad głupimi pudełkami zastanawiam się już kilka tygodni :D Aless dzięki za linka do filmu właśnie na niego czekałam, bo mi mąż nie dał obejrzeć jak leciało w TV. Fasolka Ty to chyba musisz się udać i do jednego urzędu i do drugiego, ale nie będę cię wprowadzała w błąd bo nie pamiętam, na pewno do swojego, ale czy oni prześlą z tego co jest szpital to nie jestem pewna. Gapp pisze się wniosek o przedłużenie o 4 tygodnie, bo w tym roku przedłużyli o 2 tygodnie, w przyszłym roku też o 2 i to daje razem 4 tygodnie i na te łącznie 4 tygodnie trzeba wypisać wniosek :D Sandra trzymaj się kochana !!! Zaraz Wam jeszcze napiszę kilka rzeczy z SR, ale muszę coś zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie było mnie troszeczke bo nie miałam dostepu do internetu w komorce, mam teraz sporo do nadrobienia. Widze, ze mamy mamusie, ktora zapoczatkuje rozpakowywanie - fajnie:) Sandra - tez trzymam za Was kciuki. U mnie wszystko ok, energia mnie rozpiera :) W poniedziałek ide na wizyte do gina, mam nadzieje, ze szyjka sie trzyma. Długo nie miałam skurczy, a wczoraj znow sobie o mnie przypomniały. Wziełam nospe i odpoczywam. Odebrałam tez wyniki i sa ok. Złozylismy łozeczko i pieknie sie prezentuje, wczoraj wyprałam ubranka, dzis moze uda mi sie spakowac torbe do szpitala. Wozek juz wybrany, nie mam kosmetykow i apteczki, ale to juz kupie w jednej aptece po wizycie u gina. Ok, zabieram sie za nadrabianie zaległosci w czytaniu postow i czeka na mnie jeszcze stos ksiazek:) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira fajny wózeczek, cena też przystępna :) tylko nie wyczytałam czy ciężki, czy nie :) mufi już chciałam cię budzić z ta tabelką :D za 2 dni pojawi się u mnie na początku 4 :D ja też jestem popuchnięta: stopy i ręce. ale z tesia też tak miałam. póki ciśnienie mam ok to się nie denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra 11 patrz jak to człowiek chodzi spokojny i nawet nie przypuszcza że dzieje się coś niepokojącego - tego najbardziej się obawiam że coc przeoczę no mam nadzieję że to nie będzie poród :) trzymamy kciuki i nie denerwuj się ! a ja już obiad zrobiłam :) mięsko poddusiłam jak na świeżonkę ziemniaki i surówka z białej kapusty z jabłkiem - męża mam z głowy :) biorąc pod uwagę ze wstałam o 10 to naprawdę nieźle elzuniaw1 ty też dziś masz dobre tempo :) a co do SR mój kąpał lalkę w środę i byłam pod wrażeniem że taki opanowany a myślałam ze się zestresuje przy widowni a tu super poszło, twojemu tez się uda tylko go nie strofuj żeby się nie denerwował ira1 wózeczek fajny, a który wzór ci się podoba ? Mufi no i masz spokój - z dzieciątkiem wszystko ok :) cholera z tymi urzędami ... uwielbiam naszą biurokrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was prosiła o siatkę centylową 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl) _________________ Widzę że mój Maluch wg tych wytycznych będzie ważył coś ok. 3500, czyli nie taki wielki :D Chyba że podtuczę go na świętach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ciągle bez dostępu do netu, przepraszam że tak mało piszę. W środę miałam usg i anatomia płodu na 6+, dzidzia długaśna a waży 1,65 i niestety ułożenie pośladkowe, duże prawdopodobieństwo że nie zdoła się odwrócić i będzie CC. Do zainteresowanych wózkami JEDO FYN, no to ja już zamówiłam kolor 202 (brąz z beżem) na stelażu beżowym, fotelik maxi cosi cabrio fix - całość będzie kosztowała 1800 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane macie jakąś propozycję na obiad bezmięsny wkońcu piątek mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chodzi coś o procent urodzin, Natel to kiedyś tłumaczyła. Tam gdzie masz 50 Centyl to jest taka przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek8877
Hej dziewczynki:) ja właśnie jestem na etapie wybory wózka dla mojej córci i nie mogę się zdecydować;/ Może poddacie jakieś propozycje? jakie wy macie kupione lub upatrzone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama ja mam rybkę smażoną, frytki (mąz miał kupić kuleczki ziemniaczane, ale nie dostał, a że sie źle czuję, to wszystko idzie po najniższej linii oporu :D) i do tego kapustka kiszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kupiony Jedo Fyn uzywany (doszłam do wniosku ze przyda sie na max 1,5 roku a potem kupie lekka dobra spacerówke) a co do obiadu to sie zastanawiam ryz z jabłkami albo nalesniki z serem - oboje z mezem lubimy cos na słodko sandra trzymaj sie zaciskaj jeszcze nogi:) uff chyba wiecej dzieciatek bedzie juz w te swieta ja powoli jestem niespokojna i zacyznam odczuwac presje i czas bym i ja zaczeła przygotowania :) jak te dni lecą 41 jeszcze tylko! dzis ide na wigilie firmowa i troche sie denerwuje, jakos tak od rana nie moge sie pozbierac i siedze w pizamie i szlafroku i najchetniej bym sie zakopala do lozka w takim stanie i nigdzie nie wychodziła... nie wiem co mnie dopadło dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka rybke miałam wczoraj ale kapustke frytki bym zjadla tylko co innego zamiast rybki ?? hymmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×