Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

kokoszel będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki. wrzuciłam fotkę z wesela, taką jak tańczę i trochę słabej jakości ale dobrze widać mój brzunio i sukienkę w której byłam, http://www.garnek.pl/rusalka a wogóle to wczoraj strasznie bolało mnie krocze po "zabawach" z mężem, ale dosłownie jak poszłam siku i wracałam to myślałam że rodzić zacznę tak mnie rwało że szok ale jak tylko się położyłam to przeszło od razu, i nic się więcej nie działo dziwnego. we czwartek mam wizytę u gina to zobaczymy czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek, martini657, super wyglądacie dziewczęta :) w ogóle ostatnio stwierdzam, że babki w ciąży wyglądają bardzo korzystnie, dawniej chyba panowało jakieś takie myślenie, że babka w ciąży jest gorsza itp. (wyglądowo rzecz jasna) ja osobiście czuję się wyjątkowo kobieco i seksownie, uwielbiam eksponować mój brzuch - w końcu nie muszę się go wstydzić - jupi! :) madziatek - też bym chętnie oddała się zabawom z mężem i lekarz nie widzi przeciwwskazań, ale u mnie z kolei... no.. sahara...aż się od razu wszystkiego odechciewa i koło się zamyka, lekarz polecił mi żel feminum lub KY, ale wiecie jak jest, to nie to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 kochana ja tez lubie podkreślac swój brzuszek ,ale jak byłam na pielgrzymce to teściowa powiedziała czy nie mam luźniejszych koszulek ...:/ nie wiem o co chodziło jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 ja myślę że nadal takie myślenie panuje... ostatnio bardzo obserwuję ludzkie reakcje na mnie i widzę, że patrzą z pogardą i zdziwieniem, w autobusach nigdy jeszcze NIKT nie ustąpił mi miejsca, w sklepie nawet w kasie uprzywilejowanej muszę stać... przykre to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 - kochana mi też nikt miejsca nie ustępuję i również stoję w kolejce nawet w kasie uprzywilejowanej ;-) no taka już jestem, że sama się nie wepchnę, a na ludzi to ja już dawno nie liczę, jak będę mieć megaśny brzuch to będę stała w kolejce i sapała ludziom do ucha :D ale dzięki Bogu nie zauważyłam aby ktoś patrzył z pogardą na mnie, to co zauważyłam natomiast to, że zaczęły się za mną oglądać kobiety :D Cama_85 - hmm, może powiedziała tak żebyś wiesz, nie rozpraszała obcisłością na ciele innych pielgrzymów :D i nie skupiała uwagi na biuście :D tudzież abyś nie ściskała brzuszka, ja stawiam jednak na pierwszą możliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 to znaczy ja żle napisałam tak mi powiedziała jak wróciliśmy już do domu i byliśmy u teściów w domu i tak usłyszałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno odwiedziła mnie mama i stoimy w kolejce w sklepie, przed nami kilka osób, mama zdenerwowana mówi na głos : Jako kobieta w ciąży powinnaś być pierwsza, prawda?" Ja: "tak, ale ludzie udają że nie widzą" Na to mama na cały głos: "No przecież to nie dęcia tylko ewidentna ciąża" Ludzie się obejrzeli, spojrzeli na brzuch, dalej nic, na co mama: "Cholerna znieczulica" Kobitka nieprzyzwyczajona, pochodzi ze wsi a tam wszyscy dla siebie uprzejmi, znają się, pomagają, biedna za mnie zakupy dźwigała bo się uparła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie zabawy z mężem chociaż nie zakazane nie należą do częstych bo zwyczajnie nie mam na nie ochoty, ale wczoraj było jak za dawnych czasów tylko ten ból później, dobrze że szybko przeszło. a co do eksponowania brzuszka to też uważam że ciężarówki są sexi :) kiedyś się chodziło w obwisłych za dużych worach teraz można ubrać się wygodnie a do tego sexi :) a co do miejsc w autobusie czy coś to na to za bardzo nie liczę, ostatnio w metrze weszłam jechało mało osób ale w wagonie akurat były wszystkie miejsca zajęte, nikt się nie podniósł żeby mi ustąpić, wiecie co zrobiłam? wysiadłam i poczekałam na kolejne metro a tam już było dużo siedzących wolnych. i nie musiałam nikogo o nic prosić. co do kolejek to dziś rano zanosiłam mocz do badania i też nikogo nie prosiłam czy mnie przepuści bo wkońcu miałam tylko mocz tylko sama bez niczyjego pytania wwaliłam się do gabinetu :) załatwiłam co miałam załatwić i dowidzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie w tych kolejkach to trzeba sie wwalać trochę na chama oznajmiając (a nie pytająć czy prosząc) że jestem w ciąży i nie bardzo mogę tyle stać. trzeba do tego byc pewnym siebie i zdecydowanym a nie ma bata żeby ktoś nie przepuścił, tylko ja sama nie zawsze mam tyle siły w sobie i determinacji żeby tak to załatwiać wolę pokornie się nastaći naczekać jak pewnie większość z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek ja raz tak zrobiłam i myślałam że zaraz zostanę pobita, autentycznie- facet mnie tak odepchnął że o mało się nie przewróciłam a ludzie udawali że nie widzą... a kobiety to w ogóle zapomniały jak same w ciąży były... także wolę chwilę postać, niż się narażać... ale niesmak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati1784
Byłam dzisiaj u lekarza,bo złapałam jakieś zapalenie,jak to stwierdził "żadna nowość w ciąży" i powiedział,że łożysko ma 2stopień dojrzałości.Jak miałam USG w 15tygodniu to był zerowy stopień,teraz jestem w 18tygodniu i już 2stopień.Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy to normalne,że tak szybko jest 2stopień.A wy który macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_100% CHŁOPACZYSKO---MAKSIU.. Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Hej ja na szczęście dziś czuję się o wiele lepiej syrop z cebulki chyba pomaga trochę w gardełku sie rozluzniło jedynie co to chodze i kicham cały dzień ale to najgorsze chyba juz mija nawet dzidzia mi dziś mocne kopniaki sprzedaje i cześciej sie rusza bo ostatnim czasem to ledwiutko co chyba tak jak ja się nie wyraznie czuła chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) agniesiu - przed nami kolejne miesiące wahań w oczekiwaniu na ruchy maluszka, ja też się stresuję jak ich nie czuję przez jakiś czas, mój M mówi abym dała małej odpocząc, przecież nie może ruszać się cały czas.... ma rację, ale stresik pozostaje. Fajnie, że u Ciebie już wszystko ok kokosznel - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy zaręczyn :). Szkoda, ze ta wizyta taka niefajna. Wiesz ja zawsze tak mam, że jak się pozytywnie nastawię, to następuje rozczarowanie, a jak się stresuj ę to wszystko w porządku. Nie wiem na czym to polega... Ważne, ze z Twoim maluszkiem wszystko ok, trzymam kciuki, będzie dobrze :) madziatek - fajną masz figurkę elzuniaw1 - ja mam podobnie, zero chęci na igraszki z M. Biedny jest, bo my ani razu od początku ciąży, a przeciwskazań lekarskich nie mam, tylko chęci brak, może obawa o maluszka, bo my trochę się staraliśmy o nasze maleństwo. Cama_85 - wiesz za młodu Twojej teściowej to nosiło się worki i może stąd jej uwaga, nie przejmuj się, uwydatniony brzuszek jest super i należy z tego korzystać, ja noszę same obcisłe rzeczy i czuję się świetnie :) A wiecie co - z tym ustępowaniem miejsc, to ja spotykam się z tym cały czas, wszędzie, nawet na przystanku autobusowym mi ustępują, w aptece przepuszczają, ja jeżdżę środkami komunikacji miejskiej kilka razy dziennie i nie zdarzyło mi się by ktoś mi nie ustąpił mi miejsca, czasem dziękuję, ale chyba powinnam korzystać.... Mnie to trochę głupio, nie jestem przyzwyczajona... Ale ja nigdy nie wypatruję miejsca, staję raczej nad osobami starszymi, by nie czuły konieczności ustąpienia mi miejsca i wtedy zawsze ktoś mnie zaczepia i proponuje miejsce. Bo wiecie, mnie też irytowało, jak ktoś stawał nade mną i wymuszał miejsce, może coś w tym jest... a może po prostu trafiam na uprzejmych ludzi :) pati1784 - ja z ostatniego usg mam stopień 0. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia - gratuluję synka :), masz śliczne córeczki, to teraz pora na synka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
tojah- napisalam ze nikt mi za to nie podziekuje,ale mniejsza o to :) Ja juz od jutra na zwolnienia,moja szefowa lekko w szoku,bo mialam isc dopiero za miesiac,a kolezanka z ktora pracuje sie cieszy :P:P o wiecej zarobi hehe. Co do tesciowych.Moja jest wporzadku,ale za to tesc,niby chce dobrze,ale wszystko wie lepiej,jak przychodzi do nas i maz pakuje talerze do zmywarki to nawet tam musi swoje piec groszy wtracic :/,a jak zadaje nam pytanie i odpowiadamy i jemu cos nie pasuje to odrazu nieswiadomie podnosi glos i zaczyna krzyczec.Wic jak widac powinny byc tez dowpicpy o tesciach :P:P. U mnie po dzisiejszej wizycie wszytsko ok,usg nie mialam,ale krew cisnienie w normie.Jedynie ciagle cos z tym moczem nie tak,ale doktor powiedzial ze damy sobie z tym rade bez problemow. Życze milej nocki dziewczynki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 - a Ty kiedy będziesz znała płeć? Miałaś już USG połówkowe - sorry jeśli przeoczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ładne imie wybraliście ;) gosia :) masz rację. nie panikowałabym tak bardzo, gdyby nie strata Cecylki, własnie po przeziębieniu, które zreszta wyszło potem w badaniach histopatologicznych, wiec mogło mieć wpływ na śmierć mojej córeczki. ale juz odganiam złe myśli, tym bardziej, ze dziś drobinka dokazuje cały dzień ;) jeśli chodzi o ubiór to ja też jestem za obcisłymi bluzeczkami :) to kiedyś ciąża była tematem tabu, czymś wstydiwym itp, teraz jest inaczej. i moda jest inna. nie powinnyśly się zakrywać przed światem pod obszernymi bluzkami i sukniami. ja również nie narzekam na ustepowanie miejsc. czasem są "ślepi", trudno i tacy w życiu sie pojawiają, wtedy jestem "aktywna" i używam też argumentów typu "przepraszam nie wystoję", ale w większosci przypadków spotykam takich życzliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie ja dzis ide robic cukier fuj fuj co do obcislych bluzeczek to nie ubieram wole luzniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Heja, ja tam noszę dopasowane ubrania. Nie cierpię luźnych worów. Ostatnio mierzyłam bluzki i wychodziło że powinnam mieć mniej w biuście a na wysokości brzucha i tak jeszcze powiewało. Cóż producenci ubrań nie uwzględniają że można mieć więcej w biuście niż 90cm i nosić 36. Dziś wizyta u lekarza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja badanie z 75 glukozy mam już za sobą :D Oczywiście wynik nie inny, jak idealny. :P Ale nigdy nie miałam z cukrem problemu. Dziś po południu do ginka na sprawdzenie szyjki. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i zero stresów. A synek będzie miał na imię Max Osasu :) drugie imię to po tatusiu. Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 1234
na igraszki ochoty można zawsze sobie narobić w trakcie;)) ja fikam po pare razy dziennie nawet... tak mój się do mnie dobiera;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam, nie piszcie o igraszkach, bo ja tu zaraz zejdę normalnie. mój następny raz dopiero po porodzie będzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator 1234
Donia wytrzymasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×