Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grywer

Wieczór kawalerski - moje negatywne zdanie...

Polecane posty

Gość bejsil
wola na pewno twoj scematyczny sposob wyslawiania sie nie moglam sobie odmowic by zobaczyc co takiego znow urodzilas ;)

"nie moglam sobie odmowic by zobaczyc co takiego znow urodzilas ' oczywiscie ze nie moglas;-) twoj sposb bycia jest z reszta bardzo przewidywalny obrazaj dalej mnie oraz innych - napisz ze jestem idiotkaitp. goraco zachecam co tylko pozwoli ci ulzyc (wszak nie dobrze jest napiecie w srodku kumulowac;-)) z reszta jak juz napisalam wcezsniej brak argumetow oraz wyzwiska/obrazanie interlokutora to bron ludzi mialkich i plytkich;-))) as easy as it is;-)

Gość bejsil
wiec jestes mialka i plytka ;) ale ty tego nie widzisz, biedactwo

"bejsil wiec jestes mialka i plytka ale ty tego nie widzisz, biedactwo" no dalej - smiellutko pisz co tylko ci w duszy gra -jestem pewna ze potrasfisz wiecej - obelg z siebie wykrzesac;-)) wszak to twoja specjalnosc;-)

Gość bejsil
śmialutko, a raczej smialo - ale to tak na przyszlosc ;)

Gość kaszmaszynka
Ror, przeczytałam całą Twoją dyskusję z bejsil... niestety... kreujesz się tu na nie wiadomo jaką tolearancyjną, otwartą osobę, a tak naprawdę wyglada to jakbyś nie miała własnego zdania, dobra, dobra, Ty masz swoje zdanie - każdy ma swoją miarę i inne takie tam pierdoły... bla, bla, bla... Aż się czytać takich głupot odechciewa. Może pokaż swoje szerokie horyzonty i uszanuj zdanie innej osoby np takiej bejsil? :P ( a tego sexu to już się przyczepiłaś do przesady, kto przeczytał wszystko wie, o co chodziło bejsil, która zresztą odpowiedziała na Twą poradę :P )

"Aż się czytać takich głupot odechciewa." to nie czytaj - zostaw to takim ktorym sie nie odechciewa - as easy as it is;-) nie mam tez potrzeby autokreacji " Może pokaż swoje szerokie horyzonty i uszanuj zdanie innej osoby np takiej bejsil?" ani mi sie sni;-) udowadniac cokolwiek zwlaszcza przed takam kims jak ta bejsil - dlatego ze nie szanuje jej nic a nic;-) nie ze wzgledu na odmiennosc pogladow tylko ze uzywajac wyzwisk/wulgaryzmow znizyla sie , wedlug mojej subiektywnej opinii, do parteru skad nie ma juz wyjscia do polemiki ze mna;-) i zadne prosby o uszanowanie na mnie w tym szczegolnym wypadku nie dzialaja " ( a tego sexu to już się przyczepiłaś do przesady, kto przeczytał wszystko wie, o co chodziło bejsil, która zresztą odpowiedziała na Twą poradę )" swoja porade podtrzymuje - wiadomo ze seks rozladowuje napiecia i szczerze wszystkim zalecam;-) ja napisalam "porade" raz - a kolezanka bejsil ciganela watek przez iles tam wpisow na temat swojego udanego zycia seksualnego oraz mojego domyslnie nieudanego;-)) z reszta odbiegamy od tematu

Gość karabama
Nie wiem dlaczego kawalerski kojarzy wam się tylko z jednym. Ja z moimi kumplami byłem na gokartach, później w lokalu i dyskotece. Żadnych striptizerek nie było - przecież to ohydne. Nie każdy facet myśli o takim samym kawalerskim ;-)

Gość Mia.79
grywer, wiesz co?;) zazdroszcze twojej kobiecie i mam nadzieje na wiecej facetow twojego pokroju. pozdro! ;;)

Gość zulabula
a ja tam się ciesze jak czytam takie wypowiedzi. widać nie każdy facet potrzebuję dziwki aby się dobrze bawić na wieczorze kawalerskim. z resztą nie wiem czy przyszły Pan młody chciałby aby na wieczorze panieńskim jego kobieta była " brana" przez innego. pozdrawiam

nie wiem w jakich towarzystwach się obracacie. Mam już trochę lat, na wielu panieńskich byłam, o wielu kawalerskich mi opowiadano. Zazwyczaj wieczór kawalerski normalnych ludzi polega na tym, że faceci idą do knajpy/kilku knajp i się upijają. W bardziej "ekstremalnych" przypadkach jadą na paintaball, a potem przy ognisku jedzą kiełbasę, ogórki kiszone i piją wódę. U kobiet również jest to siedzenie w knajpie/knajpach, czasem jakieś disco (:/), w wersjach bardziej ekstremalnych tort w kształcie penisa. nie byłam i nie słyszałam o zamawianiu striptizu czy dziwek męskich czy żeńskich. Dlatego zastanawiam się z jakimi ludźmi się zadajecie?

Gość zulabula
Ale na kawalerskich piją i to porządnie - zapewniam cię. Ale jeśli miałbym wybierać kawalerski z samym piciem i z tym o czym piszesz, to zdecydowanie wybrałbym twój pomysł ;-)

Gość gość
Ja swój wieczór kawalerski miałem w Warszawie w Coyote Night Club (centrum, na mazowieckiej) i wspominam mega! Kulturalnie miło, estetycznie. Wspaniały strip Dance, czy tam pole Dance. Najwyższa jakość, naprawde warto, zwłaszcza na kawalerski wieczór! www.coyotenightclub.pl/‎

Gość gość
A ja ze znajomymi jadę nad jezioro zabieramy dużo jedzenia na grilla i wiaderka wódki czystej (sobota bo jak się bawić to się bawić) i cytrynówki absolwenta (na niedzielę bo lżejszy kaliber) ekipa spora jest więc będzie czas i na wygłupy i na picie

Gość gość
a jaki alkohol na takich imprezkach wódka smakowa czysta ?

Gość ktośOpole
wódka zależy od towarzystwa. zawsze warto sie zgadać przed aby ustalić co pijemy aby nie mieszać

Gość Zorro99
jak wieczór kawalerski to najlepiej w plenerze - zwłaszcza, że pogoda jest teraz mega. grill/ ognisko, jakies kiełbaski, no i wiadomo wóda. na ostatnim kawalerskim też ładowaliśmy absolwenta. cytrynówka, trochę grejpfruta,pomieszane, ale wszystko dobrze weszło :D

Gość gość
Ej jestem kobieta i uwazam ze wieczork kawalerski czy panienski powinien byc fajna impreza... Uwazam ze najlepsza opcja to spedzic caly dzien ze znajomymi a wieczorem impreza. Kobiety moga zrobic sobie dzien u kosmetyczki, na zakupach, na masazach, na paintballu, na kajakach no gdziekolwiek...... Panowie tak samo - jakis paintball, albo kajaki. A wieczorem impreza ..........i ja jestem zwolennikiem domowek..... niech bedzie ten striptiser czy striptiserka (bo czemu nie) i kobietki na panienskim chetnie popatrza na faceta, a faceci chetnie na jakas fajna laske....a potem jakies prezenty glupie opowiesci- nawet i tance. No i duzo wody...ale w domu (moze byc opcja wynajac jakis domek, pensojnat co kolwiek) ale zeby to co sie tam dzialo nigdy nie wyszlo poza to grono.... A imprezy w klubach sa dobre do zarywania kogos - a jak wiemy pan mlody czy panna mloda ma juz zarwana osoba a to jej/jego wieczor wiec nalezy skupic sie na zabawie i piciu a nie lazeniu po lokalach gdzie ktos kogos moze zobaczyc czy cos....

Gość gość
ROR pisze się 'przestaje' a nie 'przystaje', krynico ty mądrości.

Gość gość
Ja za trzy tygodnie mam wieczór panieński, i nie planowałyśmy ze starszą żadnych striptizerów ani innych rozgolaszonych panów. Wynajęłyśmy ekskluzywny domek nad jeziorem jedzie nas 12 dziewczyn i tylko dziewczyn zamierzamy grillować pić i przegadać całą noc. Kocham mojego męża i nie chcę takich akcji, nie czuję takiej potrzeby. Jednak boję się tego co starszy przygotuje mojemu przyszłemu małżonkowi... zaznaczyłam bardzo wyraźnie, że nie chciałabym po ślubie lub przed, dowiedzieć się o ekscesach z tego wieczoru no i oczywistym jest, że nie chcę by w ogóle miały one miejsce.

Gość Dżejmi
Organizuję teraz wieczór kawalerski mojego kumpla i tak zastanawiam się co tu dać do picia. Jesli chodzi o lokal i inne atrakcje (striptizerki i te klimaty) wszystko jest ;) Pytanie czy w grę wchodzi tylko czysta? Ogólnie często pijemy absolwenta, ew jakieś whiskacze. Zastanawiam się czy nie głupio gdybyśmy pili jakieś smakowe - np cytrynówkę absolwenta. Jak myślicie? W końcu to wieczór kawalerski, chyba powinno być po męsku i z czystą?

Gość gość
o k***a ja se wezme za meża aspołecznego odludka takiego jak ja i nie bedzie żadnych wieczorów kawalerskich i innych gówien

Gość gość
Wieczór kawalerski tylko z d******** Orgia na maksa. Po co kolejna zwykła impreza. 3 d***** jednocześnie robiące loda to minimum w taki wieczór.

Gość gość
Ja ostatnio byłem na super wieczorku kawalerskim wybawiliśmy się wszyscy nie było żadnych ekscesów ot wódka z kolegami ale atmosfera i jedzenie bomba polecam Mekonga w Krakowie.

Gość gość
teraz jak mamy lato to na grill drinki alkoholu smakowego dla Pań i czystą dla Panów ......

kawalerskie W ostatni weekend,wraz z grupą kilku kolegów,postanowiliśmy zorganizować naszemu przyjacielowi wieczór kawalerski.Wybraliśmy Antrakt(przy zachodniej 95,w łodzi)impreza była ekstra,śmiało mogę powiedzieć..jedna z najlepszych na jakiej byliśmy.Pan młody również podzielał nasze zdanie.Co do jedzenia, porcje były spore i sycące,a jedzenie bardzo smaczne,i co najważniejsze-ceny na każdą kieszeń,również jeżeli chodzi o napoje i alkohol.Było super, bawiliśmy się do rana.Na pewno będziemy wracać do tego klubu,ze swoimi znajomymi.Znależliśmy lokal dla siebie,również z powodu muzyki jaką tu grają, są to przeboje lat 70"80"90"-tych,najnowsze hity,i dużo polskich szlagierów, dzięki którym już poczuliśmy klimat wesela,przy której bardzo dobrze się bawiliśmy.Polecam wszystkim ten lokal,nie tylko na wieczory kawalerskie.W końcu jesteśmy po 30-tce i trudno znależć Nam było,klub dla takich staruchów jak my z muzyką dla Nas do potańczenia.

Gość zenek_D
Wieczory kawalerskie to zwykle momenty, których nie pamięta żaden z uczestników imprezy. Tym razem jednak było inaczej. Koledzy wymyślili dla mojego brata wieczór z www.paintball-lodz.pl zakończony oczywiście imprezą, która nie każdemu zapadła w pamięci, ale wcześniejsze atrakcje odbywały się bezalkoholowo. Powiem Wam jedno, nigdy nie bawiliśmy się tak dobrze bez alkoholu i miękkich narkotyków! Strzelanie wciąga bardziej, niż narkotyk. Polecam serdecznie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować