Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość grywer

Wieczór kawalerski - moje negatywne zdanie...

Polecane posty

Gość alibaba

jak nie chcecie pić to na wieczór kawalerski polecam np. lot w tunelu aerodynamicznym 😄 speedfly pod wrockiem ma super ofertę i przeżycia są niesamowite, byłem w zeszłym roku. Polecam!

Gość alibaba

albo w mirosławicach jest też skydive i to są skoki spadochronowe. 600 ziko za skok z instruktorem. Też fajna opcja 😄

Gość Don robert

Ja tam uwielbiam się ruchac z innymi, dobrze że moja żonka o tym nie wiem hehe choć pewnie sama mnie w kanta wali z innymi fagasami

Gość danilo

ja polecam wieczór kawalerski w klubie go go 😄 mój kumpel robił w Gold Housie w Warszawie i mega było 

Nie wiem czy jest to takie dobre rozwiązanie i czy przykładowo panna młoda będzie zadowolona z wieczoru kawalerskiego tego typu. Osobisćie nie chciałabym się dowiedzieć ze mój narzeczony bawił się w taki sposób.

Polecam organizację w ciekawszej formie. 

Na przykład loty w tunelu aerodynamicznym:
http://katowice24.info/poczuj-adrenaline-wybierz-sie-na-lot-w-tunelu-aerodynamicznym-w-katowicach/

Można się w taki sposób poczuć jak podczas skakania ze spadochronu!

Gość gość

byłam na łączonym wieczorze kawalersko-panieńskiem najpierw lataliśmy w Lesznie w aerotunelu a później impreza przeniosła się do klubu dobrze wspominam tą imprezę. 

Gość szczesny

Ja miałem w Warszawie w klubie New Orleans- piękne tancerki, najlepszy wybór drinków, super wieczór. Ekstra się wybawiliśmy , ale ogólnie lokal na poziomie http://bit.ly/NewOrleansPromocje

Gość Kamil

Ja byłem z chłopakami na strzelnicy progun we wrocławiu, a potem zrobiliśmy szybką wycieczkę po barach. 

Gość kotos

Osobiście uznałem, że mi wieczór kawalerski nie jest potrzebny, wyszalałem się w życiu ,a ślub brałem mając już 35 lat. Moja małżonka jest o wiele młodsza to jej pozwoliłem na to ale to był grzeczny wieczór w domu z koleżankami. Ja jedynie byłem w tym czasie w barze z kolegami i tyle.  Ogólnie to nie jestem zwolennikiem takich praktyk i uważam że jeśli ktoś jest  z kimś na poważnie z miłości to nie myśli o takich rzeczach i głupotach. Niektórzy robią takie kawalerskie razem w jednym klubie i też jest fajnie. Być może trzeba do tego dojrzeć bo jak wcześniej też inaczej rozumowałem ale małżeństwo to nie tylko sama zabawa i wielu o tym zapomina dla tego jest tyle teraz rozwodów . Gdybym ja się postawił po stronie dziewczyny i usłyszałbym że przyszły mąż chce jechać na kawalerskie gdzieś daleko albo do burdelu to mocno bym się zastanowił. To zwykłe łajdactwo, a mąż prędzej czy później będzie zdradzał .Na panieńskich też często są rozpusty bo laska pijana to laska sprzedana.

Gość badeński

nikt nie mówi o takiej zabawie bez żadnych hamulców,człowieku nie namawia cię nikt do zdrady...chyba za dużo filmów ...

Kawalerskie to dobra popijawa z kolegami, przyjaciółmi, ostatni wieczór na wolności. Ja organizowałem w Warszawskim New Orleans. Klub na poziomie, mają tu nawet klub gentlemanów, rewelacyjne steki, super wyposażony barek no i ładne tancerki http://bit.ly/NewOrleansPromocje

Gość Torlo

mój kawalerski był o tyle beznadziejny, ze koledzy mi go zrobili w klubie ze striptizem touch the sky w rzeszowie, totalna żenada, tancerki tak nachalne, ze siadały na kolanach za drinka, alkohol chrzczony, niemiła obsługa, dramat 

Gość magikl

daj spokój ja w tym touch the  sky raz byłem i nie odzyskałem portfela ani dokumentów, nie wiem co oni z tym robią, ale ja już tam wiecej nie pójdę 

Gość emil

Takie wieczory jak najbardziej powinny się odbywać, ale lepiej jest wybrać do tego odpowiednie miejsce. Na pewno ich nie brakuje, ale są też takie które lepiej się omijać i to zdecydowanie. Do tego typu miejsc należy Boss exclusive club w Rzeszowie. Byłem i potwierdzam, że strata czasu no i przede wszystkim pieniędzy

Gość Janusz nosacz
5 godzin temu, Gość emil napisał:

Takie wieczory jak najbardziej powinny się odbywać, ale lepiej jest wybrać do tego odpowiednie miejsce. Na pewno ich nie brakuje, ale są też takie które lepiej się omijać i to zdecydowanie. Do tego typu miejsc należy Boss exclusive club w Rzeszowie. Byłem i potwierdzam, że strata czasu no i przede wszystkim pieniędzy

Wieczór kawalerski to ...izm ja nie mam zamiaru go mieć

W Rasputinie w Rzeszowie są podobno bardzo fajne organizowane wieczory kawalerskie, mam znajomego który od czasu do czasu tam bywa i mówił że bawił się świetnie. Także może tam spróbujcie zorganizować dla siebie tam imprezę przed weselem.

No sorry ale na pewno bym sie nie zgodziła na coś takiego jak wyjście do klubu go go czy striptizerkę na wieczorze. Skoro faceta kręcą takie atrakcje to po co się żeni?  Sama nie miałam takich atrakcji na swoim panieńskim tak wieć oczekuje wzajemności.

U mnie był na początku kurs lepienia garnków, potem wybraliśmy się z dziewczynami do spa 😉

Jesli chodzi o mojego faceta to wybrali się na loty w tunelu aerodynamicznym. W sumie sama bym się na coś takiego wybrała.  https://sosnowiec.dlawas.info/rozrywka/szukasz-pomyslu-na-prezent-na-wieczor-kawalerski-wybierz-loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-katowicach/cid,11945,a

Trafiłem na ten wątek zupełnym przypadkiem, przez przeglądarkę i z mojego punktu widzenia w klubach go-go nie ma niczego złego. Podkreślam, z mojego punktu widzenia. Byłem na takim wieczorze kawalerskim, oczywiście bez agencji towarzyskiej, po prostu poszliśmy do klubu i każdy miał prywatny taniec, później był alkohol i potem wszyscy się rozeszliśmy do domów. Zależy też jaki klub wybierasz, bo jednak różnią się one stylem. My byliśmy w Hustlerze w Warszawie.

pomysł z klubem gogo jest tak oklepany, nudny i najnormalniej w świecie obrzydliwy... serio kto by chciał obracać laskę którą może mieć każdy za pieniądze... na szczęscie wielu facetów tak myśli a przynajmniej tych których znam, wśród znajomych popularne były łączone kawalerskie z panieńskim (mi się taka opcja średnio podoba ale co kto woli), mój facet najbardziej chciałby kawalerski w jakimś kasynie i z dobrym alkoholem i popieram w pełni ten pomysł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować