Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AsiaiKrzyś

Organizacja wesela a brak czasu

Polecane posty

Po zaręczynach przyszedł czas na organizację ślubu i wesela co jest nie lada wyzwaniem :) Jesteśmy z Wrocławia i pracujemy w takich godzinach jak większość - więc aby umówić się z jakąś firmą musimy się zwalniać - co pracodawcą nie zawsze łatwo przychodzi. Tym samym pomagamy sobie internetem, prasą i - no właśnie znalazłam ostatnio coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=IzMSk5NjiY8 - myślę, że fajne rozwiązanie, szczególnie, że po 8h przed komputerem nie koniecznie zawsze chce mi się jeszcze w domu siadać.... - chciałam to zamówić bo bezpłatne - ale będzie dostępne we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Obejrzałam reklamówkę i żadnego pozytywnego wrażenia .. jeszcze jedno dodatkowe miejsce do szukania firm itd. Zamówisz-zapłacisz-obejrzysz, a i tak musisz wejść na stronę danej firmy, hotelu itd. Ale faktycznie przyznaję, że ktoś miał fajny pomysł na zarobienie pieniędzy. Przecież i tak musicie pojechać, zobaczyć lokal, sprawdzić czy wolny jest termin, czy kucharz jest w stanie przygotować to co wybierzecie w meni. Na płytach każdy przedstawia się jak najkorzystniej dlatego surfując po necie fotki wyglądają o wiele korzystniej niż sale w rzeczywistości. Według mnie jak ktoś naprawdę nie ma czasu powinien zaangażować konsultanta i to jest pomoc w organizacji. Spotykasz się- mówisz jak sobie wyobrażasz swoje wesele i sam ślub- za kilka tygodni dostajesz konkretne oferty. Zapewne bedzie kosztowało od 100 do 200 zł.. i już mi szkoda na to pieniędzy.. w necie masz wszystkie firmy za darmo. Odnoszę wrażenie, że to Wasze opracowanie i reklamujecie tutaj swój produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam mi się podoba i jest za darmo - więc mnie to nic nie kosztuje. ps. a ile kosztuje konsulting profesjonalny? - bo ja naprawdę nie mam czasu ... im dostępniej coś mi jest podane tym lepiej - za dużo tego wszystkiego w necie aż mnie głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka25
Stawki za konsulting ślubny ustalane są zwykle indywidualnie, o ile mi wiadomo zaczynają się od 2-3 tysięcy zł. Są też firmy, które pobierają prowizję od wartości organizowanej imprezy - to tak a'propos a katalog zapowiada się fajnie ja niestety już nie skorzystam, bo ślub w lipcu. Ale może do organizacji chrzcin by mi się przydał. Kurde naprawdę super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem omówiona z jednym konsultantem na przyszły tydzień - zobaczę co zaproponuje - sama tego nie ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Aniu my tez organizowalismy slub z odleglosci 300km oboje bedac od p-piatek w rozjazdach. Powiem ci ze to bylo ogromnie meczace. Staralismy sie np na piatki sobote poumawiac pare spotkan na raz i jechalismy z gotowymi pomyslami juz. Teraz tez lece 17 maja do zurichu na 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Brak czasu to niestety spora bolączka wielu młodych par. My z przyszłym mężem zdaliśmy się dwa lata temu na wedding planera Pracownię Artis z Krakowa i wyszło cudownie, bez stresu i nerwów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośka

Wedding planner jak najbardziej będzie idealnym wyborem! Też polecam Pracownię Artis - koleżance zrobiły taki ślub i wesele że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania
Dnia 12.09.2019 o 12:19, Gość zośka napisał:

Wedding planner jak najbardziej będzie idealnym wyborem! Też polecam Pracownię Artis - koleżance zrobiły taki ślub i wesele że hej!

Zdecydowanie PRACOWNIA ARTIS ! profesjonalna i genialna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×