Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz wybuchnięta

zaraz wybuchnę

Polecane posty

Gość zaraz wybuchnięta

mam problem z mężem nawet nie wiem od czego zacząć co mu powiem to zrobi, ale inicjatywy zero co ja mam robic do cholery bo już mam dosyć!? czy to czyste czy brudne? gdzie spodnie znajdę? o której to spotkanie miało być? no jakby się wyłączył!! to nie są żarty, ani złośliwości, nie wiem o co chodzi.. jak go poznałam facet był na stanowisku, wydawaloby się, że zaradny, komunikatywny, takie sprawial wrażenie, to mnie w nim pociągalo a teraz kompletna d u p a mamy dwoje dzieci, kocham go i widzę, że on kocha mnie, ale mam dość, wszystko spada na mnie :-( nie karcę go, nie wrzeszczę, chwalę, dopinguję, a on jak ta ciota o wszystko sie mnie pyta, wszystko konsultuje ze mną, czeka ze wszystkim na mnie... nawet w łóżku doszło do tego, że ubierze się w jakąś koszulę i czeka, jakby to był jakis sygnał czy co? a jak nic sie nie dzieje to w pewnym momencie się obraża i idzie spać... ratujcie, co ja zrobiłam nie tak? czy ja byłam slepa od samego początku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnaś mu zwrócić uwagę? o ile mi wiadomo to właśnie nic tak nie dopinguje jak głośna wymiana zdań, jeśli jest inteligentny i Cie kocha to może przemyśli sprawę i zacznie być bardziej obowiązkowy z własnej inicjatywy? może mu potrzebny taki wstrząs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegnaj milosc..ucieczka blisko
Poprostu zycie...oni zawsze sie zmieniaja ty masz jeszcze dobrze moj sie zmienil w agresora...dzis kolejna klotnia kolejne łzy i pewnie noc nie przespana a bylo tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
dodam, że facet nie jest głupi, ma poczucie humoru, jesteśmy calkiem udaną para jak można się pobawić, wyluzować, obejrzeć film itp. ale jak przychodzi do obowiązków - 90% życia to jest kompletna klapa jakbyśmy prowadzili kompletnie odrębne życia, mieszkając pod jednym dachem niby pomaga, niby robi coś w domu, ale od a do z potrzebuje instrukcji, jak sąsiad, który akurat chcial pomóc a nie wie gdzie sa narzędzia :o zero planów na przyszlość, zero logiki w dzialaniach, jesteśmy oboje po 30-stce a ja sie czuję, jakbym miala dodatkowe dziecko! nie czuje sie przy nim kobietą, ale mama...atrakcyjność mi spadla do zera, jego atrakcyjność jeszcze niżej przez to wszystko :-( najgorsze jest to, że probowalam z nim rozmawiać, mówić że cos jest nie tak, że jestem zmęczona, zestresowana, mówię czego oczekuje, staram się jakoś to wszystjo zmienic a on nie widzi problemu, dla niego jesteśmy idealną para, świetnym mażeństwem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
Heidre cos tam: jaki czubek nosa? o czym ty mówisz?? czyli każdy kto ma problem nie widzi nic poza czubkiem nosa? nie żartuj :o nie bardzo widzę czym on sie miał "wypalić" bo ja robie wszystko w naszym życiu, podejmuje każda decyzje dotyczącą dzieci, planuje każdy urlop, wszystkie wydatki... chyba jasno napisalam, że to ja sie przy nim wypalam i ja mam dosyć :o jak nei masz ochoty pomóc, to trudno, ale ja potrzebuje pomocy, dlatego tu jestem jak mój mąż sie odezwie i zaloży własny topik, to wtedy napiszesz mu jaki to jest biedny i wypalony i jaką ma wredną żone, ktora widzi tylko czubek własnego nosa, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
myślalam, że podszywy juz śpia o tej porze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawiskommmm
no bo jemu jest tak wygodnie, przestan dawac mu instrukcje to sie bedzie uczyl na błedach czy aby mama go nie za barzo rozpieszczala? mieszkal wczesniej sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trochę dziwne o czym Ty tu mówisz, poobserwuj faceta a zobaczysz co kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
kurczę, staram się czasami udaje, że nei słysze, innym razem probuje żartować albo się wkurzam i krzycze - nic kurde nie działa! nie moge sie kompletnie nie komunikować, bo życie ma swoj rytm, oboje pracujemy i potrzebny jest jakiś plan dnia jak mam nic nie mówić? ostatnio umówilismy się ze znajomymi do kina, dzieci z nami, na 13 mieli przyjść znajomi, ja wszystkie ubrania przygotowalam, on mial ubrać no i znajomi sa a ten jełop skarpetek nie może znaleźć, no bo "gdzie są"? no i co mam wtedy nei powiedzieć? a takich sytuacji jest mnóstwo, codziennie..bo codziennie się chodzi do sklepu, na plac zabaw, do pracy, do szkoły i ZA KAŻDYM razem on nie wie co gdzie leży! aha, nie jest chory, nic mu nie jest, dla ścisłości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym nad tym pomyślała, bo to co mówisz wygląda na niezbyt zdrowe zachowanie....w sensie z tymi zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
nisza - ale co ma kombinowac? nie rozumiem jesteśmy razem parę ładnych lat, nie ma nikogo na boku, zachowuje się jak zakochany (we mnie) nastolatek jak mu powiem, to od razu robi, ale bardziej jak służący niż jak facet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o domowe sprawy to możliwe że tak też większość facetów ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to słuchaj jeśli Cie tak kocha jak opisujesz to raczej nie powinno być problemu z rozmową o tym co Cię drażni, a jako prawdziwy facet powinien z godnością wysłuchać co masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
do heide..." boże dziewczyno, zejdź na ziemię już pisalam, że oboje pracujemy, a facet BYŁ na stanowisku jak go poznalam, co było 8 lat temu :o już nie jest, ma inną prace, ja też mam pracę - własna firme otworzylam i ją prowadze sama, więc nie siedzę jak to nazywasz na dupie :o odczep się i czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie z tym kombinowaniem chodziło mi o zwierzęta, mówisz że patrzy kusicielskim wzrokiem itp, to może faktycznie to jest powód żeby go poobserwować, może kochać Ciebie niewątpliwie ale jeśli jego zachowanie w stosunku do zwierząt wzbudza Twoje obawy to właśnie poobserwuj, takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
nisza - jesli jesteś zdrowa psychicznie to chyba potrafisz odróżnić podszywy od tego co ja piszę? te bzdury o zwierzętach to są p o d s z y w y, jasne? dżizas ludzie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moja porażka, przepraszam za błędne i dosłowne zrozumienie. mała dygresja, mieszkam w mieście gdzie zdarzył się przypadek zoofilii więc mnie nic nie zdziwi, przepraszam jeśli Cie to uraziło. w każdym razie jeśli uważasz że mąż się "wypalił" jak to określacie to myślę że powinnaś porozmawiać na spokojnie z nim co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze problem, a zastanawiałaś się czemu mogło do niego dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
wszystko zaczęło się od tego nieszczęsnego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na salii
Jak mu kurwa chowasz te skarpetki chuj wie gdzie to nie dziw sie ze pozniej sie pyta gdzie one sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako żona dbająca o czystość to pewnie je chowa tam, gdzie zawsze więc facet powinien wiedzieć do cholery gdzie trzymane są jego skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na salii
Ja nie bylbym taki pewnien czy chowa je zawsze w to samo miejsce. Chyba takim idiota by nie byl zeby sie za kazdym razem wtedy pytac gdzie one sie znajduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wierzę że chowa mu je za każdym razem gdzie indziej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa na linku fragmenty
Podejrzewam, ze sama nauczylas... zbytnia dbaloscia, polecam Barbara De Angelis Czy znasz sekrety mezczyzn. Tam sie dowiesz, jak z kochanki staje sie... mamuska itd bardzo fajna ksiazka, warto siegnac, krotka, daje do myslenia http://allegro.pl/czy-znasz-sekrety-mezczyzn- barbara-de-angelis-i1501565905.html KOBIETY A PROBLEMY W ZWIAZKU... .............................wystarczy zaczac czytac..................................... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2206032& start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa na linku fragmenty
Barbara de Angelis Czy znasz sekrety mężczyzn? --- z tej ksiazki pochodza niektore testy z poprzednich stron, nie wiem jak sie to stalo, ze jej nie wymienilam. Autorka w ksiazce skatalogowala najwieksze bledy, ktore popelniaja kobiety w stosunku do partnerow: -zachowuja sie jak matki -traktuja ich jak dzieci -sytuuja sie na drugim miejscu -zakoch*ja sie w potencjale mezczyzny -zachowuja sie jak male bezradne dziewczynki by uzyskac czego chca -ukrywaja wlasne zalety i fachowosc -poddaja sie wladzy mezczyzn Czy cena tego jest warta? Mezczyzni nie znosza na dluzsza mete glupich i bezradnych kobiet. ---------------------------------------------------------- --------------------------- Inne pozycje tej autorki: Ja kocham, ty kochasz. Poradnik dla par Barbara De Angelis Jak jej szukać i poznać, że nadeszła? Dlaczego uszczęśliwia, choć niekiedy rani? Dokąd odchodzi, kiedy przestajemy kochać? Czy potrafimy ją odwzajemnić? Co naprawdę wiemy o miłości? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udziela autorka, która adresując swój poradnik zarówno do zakochanych, jak i do czekających na miłość, pomaga odnaleźć to, co w życiu najcenniejsze.... Balsam dla duszy romantycznej Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Mark Donnelly, Chrissy Donnelly, Barbara De Angelis W świecie pełnym chaosu i niepokoju miłość jest światłem, które prowadzi nas ku radości i sprawia, że życie nabiera wartości. Balsam dla duszy romantycznej ukazuje tę magiczną potęgę miłości, namiętności i poświęcenia. Inspirujące i poruszające historie napisane przez kobiety i mężczyzn pomogą ci odkryć miłość tam, gdzie przedtem się jej zupełnie nie spodziewałeś.... Balsam dla duszy zakochanej Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Mark Donnelly, Chrissy Donnelly, Barbara De Angelis Te czułe, płynące z serca, inspirujące i prawdziwe historie są hołdem złożonym miłości, która potrafi pokonać czas, odległość, życiowe trudności, a nawet śmierć. Losy opisanych w tej książce par oraz sekrety budowania i przetrwania ich związków są wzruszające, ale też podnoszą na duchu.,... 1. Sekrety kobiet. Co twój partner powinien wiedzieć o tobie Barbara De Angelis, dr - Sekrety kobiet. Co twój partner powinien wiedzieć o tobie to adresowany do mężczyzn i kobiet najnowszy poradnik Barbary De Angelis, w którym autorka wyjaśnia, dlaczego kobiety są takie, jakie są, oraz czego i dlaczego pragną w życiu tłumaczy, na czym polegają różnice w... więcej... Sekrety mężczyzn, które powinna znać każda kobieta. Angelis De Barbara Autorka wyjaśnia :- dlaczego mężczyźni są tacy jacy są- dlaczego zawsze chcą mieć rację- dlaczego niekiedy zachowują się jak mali chłopcy,radzi:- jak porozumiewać się z mężczyznami- jak unikać podstawowych błędów w obcowaniu z nimi- jak być stroną nie tylko dającą, lecz także biorącą, pomaga:- zgłębić tajniki męskiej duszy- zorientować się, czy wybranek nadaje się na partnera- stworzyć z ukochanym wspaniały związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wybuchnięta
sa na linku fragmenty zamknij facjatę kochaneczko bo i tak tego nie czytam kochasiu mój a poza tym mnie oczy bolą więc ty mi poczytaj kochanie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×