Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzuzu.................

macie w ogrodzie lampy solarne ?

Polecane posty

Gość zuzuzu.................

jaką ilość ? co ile metrów się wbija w ziemię ? jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama ma
chyba nie ma znaczenia co ile metrów, to już zależy od Twojego widzi mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzu.................
mam spory ogród myślałam żeby kupić ok 25 -30 szt takich małych 30 cm tylko żeby to idiotycznie nie wyglądało, że jest ich za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzu.................
z lubieżnym usmiechem na ustach zasadzam się w gołębniku sąsiada aby znienacka pokrywać moim kroczem niczego nie spodziewające się gołębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też mam spoooory ogród i mam je powbijane wzdłuż wybrukowanej ścieżki. Te 30 sztuk na cały ogród to itak malutko. A światła to to dużo itak nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzu.................
czyli, że nie przesadzam z ilością to dobrze wiem, że delikatnie świecą i raczej dla uroku a nie dla samego światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzu.................
ktoś jeszcze ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedfgbhhgrewerfg
mój sąsiad ma. wielką pałkę {cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej ustawić jedną solidną i efekt będzie lepszy, jeśli chodzi o oświetlenie. http://ozemarket.pl/category/view?id=8 Tylko wtedy kupujesz solidną parkową lampę solarną jak pod linkiem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie namiary - https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampy-solarne/57 To nie są drogie rozwiązania, a jednak bardzo praktyczne. Plusów kilka - fajny wygląd, dobra ozdoba pomieszczenia, a ogólnie pod każdym względem zdecydowanie praktyczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solarnych nie, ale mam lampy w formie świecących kul. Chciałam coś oryginalnego i zamówiłam sobie z mlamp.pl takie właśnie oświetlenie. Wszyscy zwracają na nie uwagę, a dodatkowo dają fajne światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ubiegłym sezonie kupiłam lampy solarne od https://www.aurora-garden.pl. Bardzo dobrze sprawdzały się latem - polecam ten sklep - mają sprawdzony asortyment wysokiej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie lampy solarne nie zdały egzaminu. Miałam takie zwykłe, wbijane przy ścieżce. Dawały mało światła, nie podobały się też moim psiakom, które je zdemontowały, kilka lampek znalazłam w budzie. Potrzebowałam innego oświetlenia, przy zmianie chodnika na kostkę zdecydowałam się na oświetlenie właśnie wbudowane w kostkę. Po pierwsze to wygląda ekstra, a po drugie moje łobuzy już niczego z nim nie zrobią 🙂 Profile LED do takich zadań specjalnych ma producent Klusdesign. Właśnie na ich stronie znalazłam taką fajną opcję oświetlenia podjazdu. Co prawda u nich się tych rzeczy nie kupi w detalu (tylko hurt), ale mają fajne inspiracje, warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prąd poprowadzony więc korzystam z normalnych lamp. Ale wiem, że te solarne też są świetne. No i można dostać fajne modele takich lamp solarnych. Tutaj zerknij na przykład https://www.elampy.pl/lampy-solarne
 - nowoczesne, klasyczne. Są funkcjonalne i praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×