Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

buty ślubne

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiooooooooooo

jak myślicie? jesli kupię skórzane buty ślubne na białym obcasie to mogę jepoźniej jeszcze do czegoś założyć? Jeśli tak to do czego np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że można. Koleżanka miała skórzane , kupiła na allegro taką farbę do skóry teraz ma buty na wiele okazji :) nie wiem jak sprawdzają się przy deszczu ale ogólnie jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to raczej kłopotliwe by je póżniej do czegoś ubrac.. Z reguły nasuwa się pottem że to ślubne butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zła na męża
ja bym buty kupiła najtaniej jak można, nawet przez allegro, przecież można w miejscowości niedaleko ale z allegro i jest taniej a takie buty ciężko potem wykorzystać no i przecież niewiele je widać bo suknia zazwyczaj długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup ze skóry tak jak
wspomniała piwo o ufarbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę nie bardzo
białe buty wygladają dobrze do sukni ślubnej, jakoś mi nie przychodzi do głowy inny srój do ktorego by pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam :O
czytacie w ogóle co piszą w tych postach? żeby KUPIŁA BIAŁE SKÓRZANE a po weselu ufarbowała na inny kolor wtedy może w nich wyjść na inne okazje. Sama mam takie buty ufarbowane z białego na ciemną czerwień nadają się na wiele okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy pomysł z tym ufarbowaniem. Po weselu zostały mi porządne skórzane buty, ale jak je do czegoś założę, to czuję się jak emerytka na deptaku w Ciechocinku:O Jakoś do niczego mi nie pasują, wydaje mi się ze wszyscy wiedzą, że to ślubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie "ufarbować" ale czy wiecie że efekt owego ufarbowania może być naprwdę różny. Nie wspomnę że nie wiadomo czy końcowy efekt Ci się spodoba, to pamiętaj że jeśli np w dniu ślubu padał deszcz i zmoczyłaś butki (zacieki) to przy farbowaniu może to być potem widać. Więc czy przy tyluniewiadomych jest sens wydawać kasę na drogie skórzane buty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdfs
do wielu rzeczy. dop miniówki np rózowej i wio pod lampę albo na autostradę. a jak sie juz wprawisz w białe obuwie to polecam białe kozaczki na zimę, biały płaszczyk do kompletu i różowe tipsiki :D jasne że do niczego nie pasuje, chyba ze do białej kiecki do kościoła. i to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiooooooooooo
miałam na mtsli np jakas delikatna sukieneczke i do tego białe buciki , zeby np isd do kogos na wesele, wiadomo, ze nie po ziemniaki na stragan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej klasy buty sprzedają w sklepie na http://butyslubne.com.pl/ Można ich też namierzyć w Krakowie na Kasztanowej, tam prowadzą normalny, stacjonarny sklep. Co do obsługi zamówień online to w moim przypadku wszystko było zrealizowane bez zarzutu. Ekspresowa wysyłka, dobry kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×