Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj! 1 2 3! podrzuciłaś pomysł ...tak LIVI trzeba pomóc i złapać złodzieja:) Chyba zrobimy schadzkę i dalej zrobimy zasadzkę , akcja na pewno się powiedzie i złodzieja złapiemy:D Dziękuję Ci za miłe słówka, tak jeżeli Syn wraca szczęśliwie do domu jesteśmy wyluzowani i ucieszeni. W domu jest 5 tygodni i w pracy też 5 tygodni. Pozdrawiam. MARYLKO! Na szczęście moje rachunki opłaca M. Przy okazji spraw służbowych załatwia prywatne , ta przyjemność mnie omija:D jesteś solidnym płatnikiem. W rozmowie z M jeden ze sklepów oceniłam ,że jest ...dziadowski..... chyba się nie pomyliłam.Okazuje się ,że Cień lubi gadulstwo, rozmawiał z Panią ..kasjerką. Nie dość,że mają 6,20 za godzinę to czekają na wynagrodzenie dopiero za maj:( LIVIO! Jesteśmy gotowe złapać złodzieja , szepnij słowo i stawimy się:) Jak chlebek????? wyrósł??????? Tobie wczoraj pomyliły się kurki od gazu , ja dzisiaj włączyłam pralkę , a nie włączyłam do sieci :) nie wiele brakowało , a dzwoniłam bym do majstra:) No cóż starość nie radość. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie ! Jestem z Wami prawie codziennie,zaglądam,jeżdżę warsem,podjadam smakołyki,nie odzywam się,zrobiłam się milczkiem.Cóż zrobić-charakter mi się zmienia.Nie wiem czy na korzyść.U mnie wszystko okej.W niedzielę byliśmy nad morzem,nawet nóg nie zamoczyłam ale było fajnie.W sobotę mam gości z Rawy Mazowieckiej.Prawie moi ziomkowie.Cieszę się bo to są super ludzie.W sobote robię sobie wolne i szaleję w kuchni. Małżonek będzie sie wykazywał w pracy a ja w domu. Przesyłam dla Was wszystkich gorące pozdrowionka.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj! DORA! Tak w życiu bywa , charaktery nam się zmieniają.Ponieważ wiem,że duchem jesteś z nami , a ciałem w Warsie zawsze ślę pozdrowienia. Czeka Cię szaleństwo w kuchni :) , ja już po szaleństwie :) no do czasu następnych gości. Ale lubię to robić więc nie narzekam. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka fajnie że jesteś . Pozdrawiam serdecznie. U mnie przeszła nawałnica,a teraz duszno i parno ciężko oddech złapać. Dzisiaj od rana miałam tak zwane ciche dni.Wkurzyłam swojego M. Wczoraj wieczorem od kamieniałam czajnik.Zapomniałam mu o tym powiedzieć, nie wylałam tej wody z kwasem. Toć to tylko kwasek cytrynowy... O co tyle krzyku.? Wstał wcześniej ode mnie i zaparzył sobie kawę,to jedyne co potrafi w kuchni, ZROBIĆ SOBIE kawę , no i za kwaśna była.Toż go nie otruję .Dramatyzuje , zrobił tylko łyk i wyczuł. A tak po za tym wszystko ok. Spijcie spokojnie.Do jutra Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Co tam kwasek :) kiedyś szwagrowi zamiast 2 łyżeczek cukru, wsypałam 2 soli. Na obrone powiem , że było to na ognisku latem i było ciemno:D Szwagier do dziś wspomina , że chciałam go otruć:D Dziewczyny- miałam dziś telekonferencję na skypie.Córka u siebie w domu,syn w Anglii i ja u siebie.Ale było wesolo.Wnuki się dołączały do rozmowy, zięć też.Fajnie , że są cuda techniki. Doro witaj , cieszę się , że czytasz i odezwałaś się do nas. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus Wielkie dzięki za trąbkę. Cudowna melodia i piękne kwiaty. ❤️ dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego Upiornego
LIVIO! ...śpiszszsz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkka
czesc dziewczyny! jaki przedział wiekowy obowiązuje na temacie, aby móc dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! nastał Nowy Dzień! Dzisaj na powitanie do wyboru, kawa zbożowa z octem lub solą:D. Przepisy na powolne trucie :D:D to juz nie nasze pokolenie. MY NIE UMIEMY !! Poprzednie - zapewne można było się co nieco,OD NIEKTÓRYCH NAUCZYĆ. Miałam w zyciu kontakty z osobą,którą,hdybym dobrze wypytała - wiele mogłaby mi powiedzieć:D Bywała kiedyś częśtym gościem u mnie - jak to w rodzinie . talenty miała niezwykłe - najlepsze do gotowania obiadu. Jakby nie patrzeć - szło jej to błyskawicznie. Jak to robła? do dzisiaj zagadka. Po jakimś czasie - dłuższego pobytu jej u nas,M zaczął mieć wielkie problemy trawienne. Na moją troskę o niego - wzruszyła ramionami i powiedziała do mnie po cichu -"co poradzisz,jak ma raka":D:D:D Smiać to ja się mogę teraz..po latach... Staremu po jej wyjezdzie pszeszło!!! Póżniej wyciągaliśmy wnioski -co to mogło być???? Hej Dziewczyny - otoczona zawsze była lekami,ziołami,specyficznie pachniała!! nie pozwalała wyrzucać skórek cebuli,zużytyej herbaty w granulkach,wszystko się przydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPIORNY.- noce ciężkie? upiorne jakieś mysli? upiorna bezsenność? a może nocna zmiana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam! Myk myk i jestem:) Kawa z kwasem smakuje mi bardzo, jestem dzisiaj ...zadołowana:(.... do takiego stanu nie wiele potrzeba:( Miejcie na względzie mój stan:) ducha :D Wczoraj słyszałam wypowiedzi ludzi , którzy w jednej chwili stracili wszystko:( Niepewność jutra jest coraz większa. Upiorny upiorna z Ciebie sowa:) lubisz rozmyślać po nocach. DO POMARAŃCZOWEJ! Tak jak napisała LIVIA , limit wieku u nas nie obowiązuje. Mamy nawet 27 letnią maskotkę , od czasu do czasu do nas wpada. Ponieważ mamy taką straż prawdo podobnie z bardziej ambitnych topików, która wszystkie osoby zbliżające się do nas ATAKUJE , my jesteśmy ....be . Dla tego nie agitujemy chętnych . Wybór należy do każdego z osobna. Pozdrawiam Cię. 1 2 3! No cóż każdy powód na ...ciche dni ...jest dobry. Oczywiście to żart:D ale coś tak czuję,że chciałaś podtruć M, oczywiście to tez żart:) Mój Tata potrafił zrobić sobie kawę inkę / była taka/ niezależnie od tego czy woda była wrząca , czy ciepła , jakoś się rozpuściła:) MARYLKO! Miłego dnia , niech Ci brzmi w uszach trąbka:) LIVIO! Już nie wiem czy Ty jesteś sową czy skowronkiem ????:D Jeżeli więcej nie wpadnę do Warsa , znaczyć będzie żem smutna:) 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj jakby troszkę lepiej się poczułam , pośmiałam się z diagnozy kuzynki LIVI:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - nie wpadaj do dołka! Chociaż...jak lubisz,to sobie w nim posiedż. Byle niezbyt dlugo.Zapal ze mną fajkę! Ta krewna - to moja Ciocia była:D W starszym wieku,piękne,gęste włosy miała.kolor - taki jasno,żółtawy - wszystko uzyskane w sposób naturalny. Wywary z cebuli,z herbaty - wcierała np we włosy resztki masła:D Warunek - nie myć!!!Nooo - od czasu do czasu tak. Ech....najgorzej było posiedziec przy niej pod wiatr:D To ta Ciocia,od powiedzenia..że miłość jest gorsza od..............!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Zaparzyłam świeżutką kawę bez kwasu .Zapraszam . M też dostał , rozpuszczalną z mleczkiem. Mnie mina dziś też zrzedła, jak otworzyłam kopertę z rachunkiem za prąd na kolejne pól roku. Jeszcze raz czytam i nie wierzę. Każda opłata ponad 300 zł .Muszę przeprowadzić poważną rozmowę z rodzinką. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jestem pod wrażeniem waszego topiku.Aż miło się czyta bez wulgaryzmów itp, czy mogę się do was przyłączyć? Zajrzę do was po południu jak z pracy wrócę.Życzę wam wszystkim miłego dnia bez wzgledu na przeciwności losu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - Złodziej od lat znany,zapewne ten sam.nijak nie wypada zwrócić uwagi - w tamtym roku "znikły" mi buraczki, potem usłyszałam,że "mój wnusio uwielbia buraczki"...hehehe.. co tu żałować - w tym roku też przerzedzone,marchewko-pietruszka tyyż.:D Wstyd mi jakoś zawiesić kłódkę :D..no i żal małych wnusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba jesteś skazana na dzielenie się z ;wnusiami '' Czy u Was też przeszły nawałnice? Wysłuchałam wiadomości , straszne co się działo w Polsce i co nas jeszcze czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA 33 ! Witaj , jeśli masz ochotę , zapraszamy. LIVIO! A cóż ja bym była warta :D:D bez Ciebie. Babki kołyszę się , śpiewam.... dała bym Ci dała..... i śmieję się, ale Ciocia była super kobitka :) Dołek jakby był płytszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Moje rachunki za energię , płace co dwa miesiące wynoszą w granicach 250 zł. Tyż próbuję kontrolować zużycie , nie wychodzi. Przypomniała mi się rada mojej Mamy. Ona zapalała światło , za nią chodził Tata i wyłączał. W końcu się zdenerwowała i powiedziała ...... nie wyłączaj mi światła w ciemnościach się należę jak umrę. Taki żart troszkę makabryczny , ale zapamiętałam go!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Ale z Was ranne ptaszki a ja śpioch.Poprawię się chyba:D Reklamówka na klamce znów wisiala. Witaj Luna :) Idę do mamy i na zakupy,W lodówce robi się echo. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej przepraszam nie wyszło :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - gra w kości nadal trwa. Ciekawe o której to godzinie zawisły na Twojej klamce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus wyjrzyj przez okno i zobacz jaki piękny świat. My Cię z tego dołka wyciągamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×