Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
MARYLKO! Mam Ci zadać pytanie postawione prze Cienia, czy jeden toast będzie więcej????:D:D z okazji radosnej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D W Piorniku też pogrzmiewa i polewa:D pierniki lukrem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorna globusowata jak zawsze nie do podrobienia. Upiorny, ale jednak - pokłon. Wiec myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - odpowiedż dla Cienia .Oczywiście! Nawet może nas boleć głowa :) Upiorny może chcesz do Ciechocinka?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Ciechocinek? Jeżeli tam z upiorem wmuszają do picia upiorną wodę, cudnie pachnącą zgniłymi jajami - to nie! A co jest w Ciechocinku? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
W Ciechocinku nic nie ma. Tak wiem. Upiorne gugle.pl... Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie duuuje !! Otworzyłam drzwi do Wagoniku - a w nim jeszcze bardziej duuuuuuje!!!! ALTER EGO.......NO CZEGO?? Tak sobie myślę - no tak,nieraz myslę:D , fajna zabawa - tyle,że nieraz niepewna jestem - niektóre upiorne wpisy jakby nie Twoje:( Mam propozycję - może założysz upiornie czarną szatę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do różowych majteczek, krawata błękitnego - niestety,masz zupełnie upiorna rację:( Podobno to zapowiada UPADEK ..cienkiej cywilizacji. Wina Gretkowskiej....... Upiornie zmienionych i ogłupiałych młodych... Upiorne lata niewiedzy,zaprzepaszczenie wieków rozwoju człowieczeństwa. Tak upiornie to widzę. Rezultat - samotność, rodzina w rozsypce i pogardzie, Babcie..przed komputerem,zamiast na zabawie z wnukami.. Upiorne to jakieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego Upiornego
Livio droga, jedno upiorne słowo Twe, a już niema mnie. Szatę upiorną już mam. Przejść na czarną stronę kafe... A fe. Upiorne to. Ty doskonale odnajdujesz "waszego" upiornego... Upiorzystki intuicje masz, bez dwóch zdań. Spowolnię wpisy swe. A teraz co upiorne to moje,;) reszta upiorności upiornych gości. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - plan wykonany. Okno umyte!! To moje sprzątanie na raty :D:D winna pogoda. Robi się paskudnie.Jakaś wichura za oknami. Stanowczo nie mój klimat. Patrzę na ogród - jakiś smutek na nim.Owocowe drzewa - bez owoców..ziemia w warzywniku w kolorze pustynnym, niektóre rośliny przestają walczyć.Nie wspomagam ich chemią,jak w życiu - co im przeznaczono tak będzie. JAK NIC - SPISEK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tak..Upiorny - nie pomyślałam o czarnej stronie kafee.. Tego jednego słowa upiornego - stanowczo nie wypowiadam. Lubię jak jest wesolo, wbrew upiornemu wrażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego Upiornego
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty upiorny jakiś zakompleksiony bardzo.Powiedz, co Ci na wątrobie uwiera to może skomentujemy.Mam już dosyć czytania o upiorności. Co Ty sobie wyobrażasz, że my zaraz tepu ,tepu i pa ,pa? Pogodny z nas klanik.Ciągle upiorność , upiorne , popierduły.Powtarzasz się.Nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mario cieszę się,że masz pracę w swoim zawodzie.Fajnie,zaczyna Ci się układać. Dziewczyny pozdrawiam serdecznie.Upiorne pozdrowienia dla Upiornego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny, nawet Cię lubię , ale nie o to chodzi .Piszesz tak upiornie , że ciary czasami po mnie przechodzą.W sumie pozdrawiam Cię.NIE upiornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , szczęśliwej drogi Ci życzę.Oby nic złego Wam się nie natrafiło.Czekam na Twój powrót.A puki co spokojnej nocki. Mario , jak tam ostatni dzień w pracy? Od jutra urlop? Napisz koniecznie co się wydarzyło. Livio , czy aura podlała Twój ogród? U mnie dopiero rozhulała się burza i zaczyna kropić.Cały dzień to ukrop.Śpij spokojnie. Dorka, co u Ciebie słychać? Luna jak miną, dzień? Dołki zakopane? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była burza, jak walnął blisko grzmot moja piesa otworzyła sobie drzwi do piwnicy i uciekła na dół pod schody. Teraz jest cisza w powietrzu , pewnie jeszcze nie koniec... Gotuję słoiki z kompotem papierówkowym, będzie na zimę. Upiorny robi się nudny, stale ten sam temat. Co jest w Ciechocinku ? Oprócz tężni , piękny klimat. Przyjażni , uśmiechnięci ludzie, nikt nigdzie się nie spieszy. Wszędzie gra muzyka , wieczorem dansingi w każdym lokalu i świetne lody i ciasta w pewnej cukierni. I pełno kwiatów.Ale robię reklamę :D Poprostu czuję , że mogłabym tam mieszkać:) Miłego wieczoru bez burz, no chyba , że deszczu u Livii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, czytałam upiornego ale nie jestem w temacie,więc szaaaaaaaaaa. 123 dołki zakopane, na jak długo?Którz to wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wam wszystkim. Pochmurno za oknem! Dzisiaj mija 10 miesiąc jak moja mama odeszła! Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna - witaj. Niebo płacze z Tobą. U mnie zawierucha - na szczęscie bez szaleństwa. Fascynuje taka pogoda.Deszcz też pada - nie gwałtowny. Myslę o gołąbkach wysiadujących młode w gniezdzie na moim orzechu. Gniazdo zrobiły niezbyt solidne,chyba wiedziały co robią,no nie? miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chociaż zimny i pochmurny.Wstałam o 5.30. Byłam z szefową sklepu w Euroceszu na zakupach. Na czym ta kobieta zarabia to ja nie wiem, ceny w hurtowni- różnią się o 20 groszy .Kupiłam kawę , prawie zamarzłam w chłodni... Nowe doświadczenie:D Teraz piję kawkę z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prinss w nowej sukience, Witaj Marii - Interesy w naszym kraju są przedziwne. Tylko desperacja ludzka może sprawiać,że jeszcze jakiś przeciętniak je ciągnie. Wszystko na granicy z cieniutkiej kreski. Prinss - napisz co u Ciebie? Przypomnij nam,jak to zaraz po slubie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął: -Tygrysku...! -Co Prosiaczku? -NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie po slubie sie nic nie zmienilo-jedynie to ze mam obraczke i zamieszanie ze zmiana nazwiska i rejestracja malzenstwa w Pl. Mezulek szuka pracy a ja zalatana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Upał niesamowity. Wczoraj wieczorem burza mnie przeraziła.Na szczęście bez większych szkód. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam,ja tak na chwilunię tylko,musiałam zobaczyć co u was słychać, Powiem wam, że mój Z wyjeżdża na tydzień do Polski. Już za nim tęsknię. Niebo LIVIO płacze,w dosłownym tego słowa znaczeniu, a ja mam melancholijny nastrój. Dobrze że muszę do pracy dalej jechać,więc zmykam myk myk (UPIORNY) Miłego dnia wam życzę,mimo pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozo śmieszne te metamorfozy.Co nieco można by nam zmienić:D Dziewczyny co byście chciały ? Kupiłam kwiatki i prezent dla sąsiadki. Wieczorem idę "balować" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - obejrzałam teleexpress, co to znowu się działo z pogodą. A jak u Was? Wszystko dobrze? Co za czasy - strach się bać. U mnie spokojnie,ochłodziło się.. myslę o wakacjach S.nad morzem. - może do ich wyjazdu,uspokoi się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×