Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Sierpień ma to do siebie , że słonko już niżej na niebie, że prawie skończono żniwa, że ciutek dnia, co dnia ubywa. I trawa już nie tak zielona, bo zieleń jest słońcem zmęczona... Rozdzwoniły się polne dzwonki na skraju lasu i łąki. Rozdzwoniły się nie bez racji, bo dzwonią na koniec wakacji. Do wtóru stuk - puka im dzięcioł. Echo po lesie się niesie i opowiada dzieciom: - Hop, hooop! Już zbliża się jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,moje koleżanki! Prinzzessko poproszę kawe z mlekiem! Globusiku a tobie jak się spało? U nie ciepło,ale zachmurzone,czekam na słoneczko! Livio moja lusia popełniła morderstwo na młodym szpaku,nakrzyczałam na nią. Idę robić śniadanko,Z przywiózł chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo. Wyrusz w drogę do samego siebie! Wyrusz w drogę ku ciszy. Zwyczajnie być dobrym, a wtedy nie trzeba już niczego poprawiać. Stawiam kropę po miesiącu lipcu:) LUNKA! Spało mi się aż za dobrze , wstałam i dalej myślę o łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki!!! Mój Z już wybył z domu. Ryby...... jak to ujął, rzecz ważna,musi się dotlenić. Mam dziś wiele do przemyślenia, zapowiada się, że nasze życie zmieni się diametralnie. Mam pewne obawy z tym związane, ale kto nie ryzykuje to nie ma. Zobaczymy co los nam ześle!!!!!!! Dziewczyny jak to nam się uda, to spełni się moje następne marzenie. Pozdrawiam was wszystkie,całuski pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dzięki Princesko za kawkę. Globus - wiersze wspaniałe. Livio dziękuję za pozmywanie :D A w ogóle zaczęłam ranek od uśmiechu ... Co znalazłam w łóżku ? Budzik i samochodzik ! Pozostałość po zabawie wnuków :) Oj dobrze mi się siedzi w Waszym towarzystwie Muszę zabrać się do roboty . Nie ma lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Życzę Wam szczęśliwego doprowadzenia do końca wszystkich planów. MARYLKO! Mnie też się dobrze siedzi w towarzystwie , jednak muszę się troszkę ogarnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie na kawę???? Jakaś nie przytomna jestem. Byliśmy na długim spacerku,w ZOO,nasza lusia się wybiegała,śpi teraz sobie,Z zasiadł w swoim fotelu i ogląda kabarety,na 2 progr. Globusiku dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przed snem może zajrzysz nim zasnę, tuż przed zamknięciem powiek po policzku pogłaszczesz i ukołyszesz słowem, głowę złożysz zmęczoną tu na moją poduszkę i utulisz rozmową i poczekasz aż usnę. Na sen jeszcze za wcześnie , ale nie mogę zapomnieć o przesłaniu tych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Również byliśmy na spacerze, może nie tak długim ,ale trochę pochodziliśmy. Wiesz nie mogę narzekać na ból głowy. W zasadzie nie mam takiego... na szczęście!... dzisiaj jednak mam ją jakąś bardzo ciężką i boląca. Byłam ...śnięta jak ryba a zasnąć nie mogłam. Mimo późnej godziny /była 17 -ta/ zrobiłam kawę i szybko wypiłam. Myślę,że dzisiejsze zmiany pogody są tego powodem. Co prawda u mnie po południu już deszcz przestał padać ale leje w innych województwach. Warszawa zalana totalnie. Dzisiaj znowu miałam zaproszenie:D na mecz żużlowy. Nie, jednak zrezygnowałam. M właśnie się wybiera. W związku z powyższym czeka mnie kilka godzin ciszy:D Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O zmierzchu Czerwone słońce już na horyzont spadło, nawołując do snu złociste promienie, drzewa na wprost nocy jakby wybiegając, ciągnęły po ziemi coraz dłuższe cienie. Świat zamiera nam na chwilę, na co czeka. Czy coś jeszcze może dzisiaj się wydarzyć. (Wiatr gdzieś przepadł , może w olchach, tych za rzeką.) Marzycieli tłum wylega - by pomarzyć. Więc możemy pomarzyć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki.U mnie przez cały dzień pogoda przecudna.Teraz zaczęło lać, pogrzmiewa. Byłam na grobach z mamunią dziś rocznica śmierci mojego taty.30-sta. Potem obiad itd.Szykuję kolację.I taki tam dzień jak co niedzielę. Schemat.Muszę koniecznie to zmienić. Pozdrawiam wszystkie Panie ,życząc dobrej nocki.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
12 3! Witaj i dobrej nocki też Ci życzę. U Ciebie zagościła prawdziwie letnia pogoda:) nie mogę powiedzieć ,że tak jest u mnie. Liczę na miesiąc sierpień:) Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Byłam u Mamy z ciastem. Potem u mnie zjawiła się reszta gości co wczoraj nie mogła przyjść. I znowu góra naczyń do zmywania. Na razie mi się nie chce, zrobię to póżniej . Tęsknię za najmłodszym synem.Nie ma go już 2 miesiące. Przysłał mi życzenia na naszej klasie.Nie mogę go od 2 tygodni spotkać na skypie.Oj smucę :) Życzę dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik miałaś dzisiaj bardzo poetycki nastrój, wiersze ładne,szczególnie ten o tym zasypianiu. Cóż, mówię wam już dobranoc. Do jutra pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/zHr24_OzmfY oj jeszcze by się pospało:) Tak dobrze nie ma :) obudziłyśmy się w nowym miesiącu. Niech będzie dobry dla wszystkich👄 Witam serdecznie . Ja zaczynam od kawy. Stoi przygotowana na podgrzewaczu ze świeczką , takie dwa w jednym kawa i nastrój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! Wsiadam do wagonika i kawę serwuję. Jak się cieszę,słoneczko przywitało mnie z samego rana!!!! Od razu człowiek ma inny nastrój,szykuję się do pracy,koniec odpoczynku! Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! 1 2 3! Witajcie:D ranek słoneczny napawa optymizmem , ja też mam WIELKIE plany na dzisiaj:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dosiadam do kawy. Mnie też przywitało slonko. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was poniedziałkowo! WIELKIE PLANY - GLOBUSIK - zapewne wypalą. A u mnie na dworze pogoda przedziwna. Cisza - wszystko stoi nieruchome,nie ma nawet wiaterku.Wigoć wisi w powietrzu,jakoś ciężko się nawet oddycha. Flauta ze mnie się też zrobiła.Kawa niezbyt pomaga. Ostatnie wiatry uszkodziły mi duży rosnący słonecznik ozdobny. Scięłam jego kwiaty i zrobiłam piękny bukiet z małych słońc,pokój jakby odżył. Dzisiaj przynoszę też bukiet z nich do wagoniku. Dziewczyny - przeslijcie w moją stronę życzliwe fluidy - nic tak nie pomoże jak dobre myśli. A tyle pracy przede mną.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo w was smutku
i samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! MARYLKO! Dziewczyny sprawa jasna:D:D LIVIO! Za słonecznik wyrwała bym nogi z tyłka:D MARYLKO! rozwesel się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO:D LIVIA , anie mówiłam ...czytaj po woli:D to te łokropne wiatry zrobiły krzywdę słonecznikowi:( nawet wyrwane nogi nic by nie pomogły:D Ja dzisiaj nastawiona bojowo , dzielę się z Tobą energią pełną wigoru:D Słoneczniki w wazonie ...wyobraź Sobie,że są to nasze uśmiechnięte twarze::D Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - słonecznik leżał na ziemi -złamał się u podstawy ziemi:) Kwiaty jeszcze dłuuuugo postoją w wagoniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rósł w polu, samotnie, na ziemi jałowej, w milczącej zadumie pochylał swą głowę, do słońca wyciągał stęsknione ramiona, choć nieraz ich zieleń kroplami zroszona. Lecz kiedyś z czułością ujęły go dłonie zwyczajnej dziewczyny, też ciepła spragnionej, twarz smutną, pożółkłą uniosła do góry, pozwolił się zerwać, wbrew prawom natury. Ziarenko po ziarnku oddawał jej duszę, słoneczne jestestwo, nabrzmiałe od wzruszeń, tak pragnął połączyć w pieszczocie namiętnej, aż w końcu korona została, nic więcej. Niedbale rzucony usychał powoli, przed żarem palącym próbując się bronić, coż z tego, że dobre zerwały go ręce, zapomniał, naiwniak, gdzie głowa, gdzie serce. A jednak nie poszła na marne ofiara, choć chłopak niejeden ogromnie się starał, gdy szczęście i radość jej oczy rozświetli, w bezkresnym lazurze zobaczysz...słonecznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi trzech znudzonych gości. Piją wódkę. Przychodzi Stachu. - Co tu tak nudno. Nic się nie dzieje. Zamówilibyśmy jakieś panienki czy co? - Zamówiliśmy. Przyszły, napiły się. Posiedziały. Powiedziały, że nudno i poszły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Piękny wiersz❤️ oddaje realia ❤️ KOZA! Do mojej energii dodaję śmiech:D jak mi będzie nudno wiem co zrobię:D Ja wybieram się .....w krótką:D ... tak dzisiaj w krótką z moja "B". Ponieważ "krotka" może się wydłużyć zjem wcześniejszy obiad. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×