Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Właśnie wróciłam .Woda w morzu ciepła, słuchałam szumu fal. Było mi tak dobrze, ludzi mnóstwo ale nikt nikomu nie przeszkadzał. Potem poszłyśmy na lody i kawę.Rundka po sklepach.Ceny zabójcze bo to Sopot. No i na peronie dworca spotkała nas niespodzianka. Stoi przystojny pan z walizką na kółkach.Młody spojrzałam mu w oczy, to dobry znajomy- pomyślałam.Ale skąd go znam? I nagle- rozpoznanie- aktor.Pan Mularczyk z "M jak miłość" filmowy mąż Małgosi. Uśmiechnęłam się do niego. I wiecie co? Odwzajemnił uśmiech i skłonił się głową. Spytałam siostrę, może poprosimy go , żeby zrobić zdjęcie. Ale może nie? Ja bym się wkurzala jakbym byla na wakacjach i ktoś by mnie zaczepiał.. Jechał do Warszawy.Dopiero jak wsiadł do swojego pociągu- ludzie zaczęli głośno mówić- ty zobacz to ten aktor... Dobrze zrobiłam ,że nie prosiłam go o zdjęcie boby się zrobiło zbiegowisko .Popularność jest na pewno męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA:) no widzisz masz kumpelę do oglądania horrorów:D my natomiast mamy kumpelę w Twojej osobie do kawy:) Pozdrawiam Cię. 1 2 3! przecież nic wielkiego się nie stało , że zaspałaś:D do pracy masz blisko:D już do tej pory nadrobiłaś ten czas jestem pewna. Z Twoja energią!!!!!!!!!!!!:D wszystko jest OK. LUNA! Wszystkie sprawy o jakich piszemy są bardzo życiowe dlatego się rozumiemy. Wrzesień za pasem odwiedzisz najbliższych , wrócisz spełniona. Pozdrawiam Ciebie i Z. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaklinik@wp.pl
czy macie lęk przed rakiem nie bójcie się o tym mowić jest wiele nowych metod wykrywania raka http://tojefura.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Odpoczywam,ciężki dzień mam za sobą. Właśnie deszcz zaczął padać. Widzę że przygotowania do przyjazdu dzieci ruszyły pełną parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Bardzo sympatyczne spotkanie , szczerze mówiąc ja nie rozpoznała bym go , nie oglądam żadnych seriali. Choć może tak tylko myślę, zapewne w telewizji go widziałam przy innej okazji. Rozumiem ,że wypad był udany. Nic Ci nie pozostało ,jak odpoczynek po odpoczynku:D Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus kiedy Twoje Dzieci przyjeżdżają ? W ten wekend? Pozdrów Twojego Cienia- goście chwalili jego nalewkę.Ale całej nie dałam im wypić- tylko posmakować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNA. Coś czuję,że każda z nas miała dzisiaj pole do popisu w rożnych dziedzinach. Dzień był szybki:D U mnie jeszcze słonecznie i ciepło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Moi goście zjadą w niedzielę. Cień dziękuje , na następną z wiśni już jesteś zaproszona❤️ jest w trakcie dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane koleżanki. Mario ja bym tak samo postąpiła.Ale Zazdroszczę Ci morza i Sopotu.Opaliłaś się? Odpoczęłaś? Lunka co tam się działo ? pisz. Globusiku , pierogi nadal aktualne? Ja po prostu nie wykrawam z ogromnego placka okręgów.Z wyrobionego ciasta uszczypuję odrobinę , robię kulkę , a potem rozwałkowuję.Jest placuszek. Robię takich z 20 sztuk, nadziewam, zakrywam i rogi widelcem traktuję .Ciach , ciach i już.O wiele szybciej , a smak taki sam. Jak chcę mieć piękne ,używam maszynki do pierogów , ale wtedy dużo odpadów. Cieszę się razem z Tobą na przyjazd Twojej rodzinki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko miałaś fajny dzień,no i ta niespodzianka. Nigdy nie spotkałam aktora, ja bym poprosiła go o autograf,mimo tego że jest na wakacjach. Globusiku odliczam dni do września, z jednej strony nie będzie to wszystko aż tak fajne, muszę do szpitala na zabieg.Ale jak sobie pomyślę o dzieciach i wnusiu to aż mi się serduszko cieszy. Dziękujemy za pozdrowionka. Odsyłamy i dla twojego cienia też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 a działo że dużo pracy miałam,nadprogramowej, a jeszcze nie całkiem wróciłam do sił po tym cholernym przeziębieniu.Musiałam nadrobić zaległości z tamtego tyg.Wiesz jak to jest w pracy,nikt cię nie posadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! dziękuję , podpowiedź godna uwagi.Ja wycinałam placki, dużo ciasta zostawało , zresztą wiesz jak to jest:) no i ten ...widelec... będzie bardzo przydatny. Widzisz uczymy się całe życie , najlepiej na wymianie doświadczeń. Dziękuję. LUNA! Bardzo czekasz na wrzesień ❤️ wiem. Dotkniesz tych najdroższych. Pomyśl , nawet cięższe chwile będzie Ci łatwiej przetrwać z rodziną. Jeżeli musimy doświadczyć czegoś mało przyjemnego , oparcia choć by w słowie szukamy u najbliższych. Jeżeli wiesz,że zabieg jest konieczny nie odkładaj. Wrócisz bez tego bagażu , powiesz ale ulga❤️ Ja życzę Ci żeby wszystko poszło pomyślnie i jednocześnie wiem ,że tak będzie. Proszę nie bądź smutna. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku smutna nie jestem,może taki trochę nastrój nostalgiczny mam. Zabieg już po raz 4 będę miała,czekam na decyzję lekarza, kiedy i jak rozległy ma być. A chcę w Polsce, bo ten lekarz już mnie od kilku lat prowadzi, i uratował mnie przed rakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opaliłam się i wiecie co? Nic już dziś nie robię. Kupiłam sobie piwo jabłkowe zmrożone, wgrałam zdjęcia z telefonu w komputer. Jod mnie rozleniwił. Luna kochana żyj dniem dzisiejszym, zachwycaj się każdą drobną rzeczą.Rób wszystko co przynosi Ci radość.Spokój ducha daje zdrowie ciała. A my będziemy trzymać kciuki.Będzie dobrze. 123 też widelcem sklejam pierogi - nauczyła mnie tego córka:) Idę jutro popilnować wnuki.Tak sobie myślę, wstanę rano i upiekę drożdżówkę ze śliwkami.Wezmę ze sobą. Przypomniał mi się wiersz: "Na tapczanie siedzi leń" z małą różnicą siedzę na krześle w kuchni :D Dobrej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka ratuj się , jak możesz. Ja dziś dostałam zaproszenie na mammografię .Myślałam, że nie osiągnęłam jeszcze wieku , ażeby załapać się na takie badanie .Mam wśród ginekologów wielu znajomych , a nawet przyjaciół . Znają moją sytuację , moja mamka w grudniu miała mastektomię. Siostra mojej mamy , miesiąc temu .Kiedyś pewnie zrobię to badanie.Tak się boję. Prymitywne myślenie , wiem , ale mam tyle tematów zastępczych na dzień dzisiejszy. Musimy dbać o siebie . Takie to trudne , przynajmniej dla mnie. Życzę Ci dużo zdrowia Luno . I Wam też , moje kochane kumpelki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko, grunt to dobre samopoczucie. Ty to normalnie wakacje masz.Kiedy rady pedagogiczne? Odpoczywaj. A na tą drożdżówkę i tak się załapię.Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Moja C.wdrodze. Już były obawy,że nie dostanie się do pociągu. WOODSTOK W KOSTRZYNIE - 40 km ode mnie. A pociągi?? - ten jej przyjechał z godzinnym opóznieniem do Poznania. Znowu nerwówka. Ale jakby co - moje milczenie musi być usprawiedliwione :) Komputer pokoju w który zajmie.Nie ma mowy o przeszkadzaniu,tym bardziej rano. Więc nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! pisałaś,że zdrowiejesz!!! Cieszę się,naprawdę zdrowiejesz❤️ dostrzegasz jasność dnia. Czas robi swoje , powstała sytuacja wymaga od Ciebie samodzielności i utwierdzasz się w przekonaniu,że dasz radę. Kiedy się poznałyśmy w necie byłaś na ostrym zakręcie❤️ jeżeli choć kilka słów napisanych przez nas miały jakieś pozytywne znaczenie .. radość dla nas. 👄 i pozdrowienia. LUNA! Zaufanie do lekarza najważniejsze. Zatrzepotało mi serce. Jesteś młodą kobietą z doświadczeniami szpitalnymi. O ile to lat za wcześnie?????:( ..... życie dzieli nam po równo. Dobrze,że będziesz na kontroli , myślę,że podporządkujesz się decyzji lekarza. Nasze myśli będą z Tobą LUNA. Będzie OK. 1 2 3! Wiek ma swoje prawa , młodość też , tym bardziej zrób badanie. Pierwsze podejście zawsze jest wyolbrzymione. Żyjesz wśród medyków , będą tego samego zdania , gotowa jestem się założyć:) Ja już się trochę oswoiłam z myślami ,że trzeba badanie powtórzyć. Babki dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinka
Dobry wieczór kobiety dojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LIVIO! Jasna sprawa , nieobecność usprawiedliwiona{usta] Hej dobrej nocy Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinka
No, tym razem udało sie cos do was wpisac . . Próbowałam kilka razy i zawsze niby jakis błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BASKINKA dla Ciebie też niech będzie dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry wszystkim. Sprawdziłam budziki czy o odpowiedniej porze Was obudzą:) Ja tymczasem przygotowuję śniadaniowo -poranna kawę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam Was koleżanki! Globusiku ja poproszę duuuużżżżżyy kubeł kawy! Dziękuję wam za wsparcie. Globusiku pisałaś że mam bagaz szpitalnych przeżyć,mam, i to nie tylko takie.Jestem też DDA. Przejścia z eks itd.... No ale nie będę tak z rana wam mędolić.Może kiedyś!!!! Za oknem pół na pół, ale ciepło. Ptaszki śpiewają. Idę małą rundę z piesem zrobić,bo mój Z jeszcze śpi. Zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LUNA! Otworzyłaś 100 -ną stronę masz dzisiaj specjalne uprawnienia:) Dla Ciebie kawa taka jąka lubisz i ile chcesz:D Dzień pogodny . Tak jak piszesz u mnie tez dzień pogodny , zaczynajmy go pogoda ducha. no to nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka no i dla Ciebie 100 LAT. Ale fajnie trafiłaś ta stówka przyniesie Ci szczęście. Cześć kochane dziewczynki.Piję z Wami kawę. Od 7 rano miałam już sporo klientów. U mnie też dzień zaczął się od stówki,ale takiej z Wł Jagiełło. Wobec powyższego stawiam wszystkim kremówki .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki lecę do pracy. Miłego dnia dla was! Do popołudnia całuski pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×