Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Spijcie dobrze dziewczynki. Ja jutro bardzo rano zaczynam pracę. Do jutra, pa całuski, Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u siostry .Zaniosłam jej kawałek drożdżówki. Siedziałyśmy w ogrodzie dopóki nas komary nie pogoniły:D Dopiero od Was dowiedziałam się o Lepperze. Szkoda człowieka, musiał być bardzo nieszczęśliwy. W polityce bezkompromisowy, pomysły miał zaskakujące ale mógł żyć. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co się.......
rozczulacie??????!!!!!!!!!!!każdy z nas ma problemy i je przezwycięża w ten albo w iny sposób (LEGALNIE!!!) nie można dopuścić do RZECZY, które NAS przerastają ( trzeba wiedzieć , na co nas stać) Jednym słowem, kto jest winny?????????? ON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinka
Dzień dobry. Podobno śmierć Andrzeja Leppera nie była samobójcza. Aż trudno uwierzyc że w polityce byliby ludzie zdolni do takich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pospałam dłużej.A co:D należało mi się:D Na rozpoczęcie dnia /jak lubię/ pogadaliśmy całą trójką:D \-/> naczynko do kawy i kawa przygotowana. Najlepszego na całą sobotę dla wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , kobietki.Piję kawkę razem z Wami. Globusiku nie nastawiłaś dziś budzika , troszkę zaspałam. Miłego dzionka. Cześć Baskinka.Napisz coś o sobie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) Zapraszam na drożdżówkę i herbatkę bo wypiłyście już kawę:D Muszę dziś zerwać resztę papierówek, przyniosłam słoiki od siostry i zrobię jeszcze kompotu. Miłej soboty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mario . Bardzo chętnie wpadnę na drożdżówkę. Widzę, że dzień masz już zaplanowany.Jak tam pogoda? U mnie przecudnie.Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rosół pachnie:D wałek do pierogów przygotowany, jestem w bojowym nastroju M musi uważać ... w razie czego użyję go w innym celu:D MARYLKO! kawałek drożdżówki już leży na stole, przecież niedługo będzie druga kawa:) 1 2 3! Przy sobocie budziki dzwonią ciszej:) kilka minut opóźnienia w porównaniu do całego dnia .... nie liczy się. LUNA! Przybywaj na MARYLKI drożdżówkę:) LIVIO! PRINZESSKA! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piękna. Po raz drugi wysiadły mi korki od prądu. Złośliwość przedmiotów martwych. Niech już moje chłopaki wracają do domu.Byłam zmuszona zadzwonić do eksa.Przyjechał- zrobił znowu jakąś prowizorkę Albo po niedzieli poszukam elektryka, żeby sprawdził całą tablicę. Globus jak pierogi?Można się załapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinka
Witam , piękna dzisiaj u nas pogoda. Kawkę to ja lubię , ale pije tylko bezkofeinową . Ciśnienie - niestety. o sobie- jestem świeżo upieczoną emerytką . ale dorabiam troche w domu. dzieci juz na swoim . Mam dwie wnuczki- małe. walczę ciągle z nadwagą - będę was zanudzac wiadomościami o kolejnym odchudzaniu. Ha ha. Chętnie poplotkuję z wami. Oczywiście będa to sympatyczne ploteczki- a nie jakies wredne ploty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. Babki nie będę robić z siebie bohaterki. Jestem ...troszku:D..zmęczona. Powód ...pogoda .....niesamowita duchota. Na jutro jestem przygotowana. Teraz o pierogach:D Ten sposób jest szybszy nie ulega wątpliwości. Widelec:D mądry wynalazek. Najbardziej był zainteresowany M co ja takiego WYPRAWIAM :D tak mnie zapytał:) dokładnie musiałam mu wytłumaczyć ...co i jak!!!! Farszu mięsnego mi zabrakło , dorobiłam twaróg. Pierogi są smaczne. Babki odliczam po dwa dla każdej więc tak: LIVIA 2 MARYLKA 2 1 2 3 ! 2 LUNA 2 PRINZESSKA 2 BASKINKA 2 razem 12:D Przepraszam,że przeznaczyłam tylko po 2 dla każdej Koleżanki ale wiecie ...jadą goście jadą:D❤️ A ha przyznaję jeden mi się rozpłynął. Wyobrażam sobie zaskoczenie dzieci ...co pierogiiiiiii:D Teraz toaleta i odpoczynek. Życzę Wam dobrej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BASKINKA witaj. Jeśli podjęłaś decyzję aby wsiąść do naszego Wagonika my witamy Cię serdecznie. Czuj się dobrze. O nadmiar wiadomości związanych z odchudzaniem nie martw się. Ja ciągle przygotowuję taką dla Męża. Tak ja przygotowuję , tylko nie wiem czy on chce myśleć o diecie:) Kawę pijemy różną. Czasami miksturki tak dla ...zdrowotności:) Ponieważ zaczynasz życie na emeryturze życzę Ci dobrego samopoczucia. Jeśli mogę Cię zapytać ???? w jakim województwie mieszkasz???? Życzę Ci dobrej noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Pozwólcie że najpierw przywitam nową koleżankę! Witaj Baskinka!Fajnie że dołączyłaś do nas! Ufff,pracowity dzień za mną.Posprzątaliśmy z Z w domku. A teraz sobie siedzę w foteliku, Z robi kolację,zachciało mu się grillować,niech smaży mięsko!A ja popijam drinka. Teraz mi dobrze,wykąpałam się i pełny relaks. Pogodę mieliśmy bardzo parną, na przemian deszcz i słońce! Globusiku już przygotowałaś wszystko,jak ci te pierogi wyszły? Robiłaś widelcem? 123 kupiłam te lepy na owocówki. Na razie ani jedna tam nie chce się przylepić, owoce pewnie musze schować! Marylko jutro ja będę piekła drożdżówkę z węgierkami. Zapraszam was wszystkie na kawę i ciacho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Globus za pierożki, wybieram te z twarogiem:) Luna powodzenia z drożdżówką.:) Witaj Baskinko i czuj się u nas dobrze. Dobranoc kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie. C.na woodstoku , Królewicz przyjechał o 13 oo/ Spi sobie moje słoneczko, a ja zmęczona ale szczęśliwa jak ta głupia,wpadam do Was. strasznie się ucieszyłam,że obiadek małemu smakował.Sam wcina widelcem - aż dziw 1 rok i 5-cy. DZIEWCZYNY - NIC TYLKO GENIUSZ :D:D. a Wy tu dalej o pierogach hehe.. To nara .. idę spać dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio Życzę ci szczęśliwych chwil z twoim Królewiczem! Globusiku Zapewne już czekasz na dzieci,założę się,że na miejscu nie możesz już usiedzieć. Fajnego czasu ze sobą wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam rano i słonecznie. Już doszłam do Wagonika na pierwszą kawę:) Okazuje się,że wczoraj wszystkie byłyśmy zapracowane. Jestem w pełnym rynsztunku:D i oczekiwaniu. Myślę ,że w granicach 14 - 15 tej dzieciaki dotrą. A ja ??? kiedy spodziewam się kogoś co chwila zerkam w okno:) taki nawyk i tak będzie i dzisiaj:) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam LUNA! LIVIA zapewne spaceruje ze swoim Królewiczem:) ja , tak jak piszesz czekam na całe dorosłe hrabiostwo:D:D Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję kawę- pogoda piękna., cieszmy się dziecmi, wnukami i życiem:) Miłej niedzieli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprawiam śliwki.Obrodziły i nawet nie są robaczywe. Na dworze jest duży wiatr, nie ma słońca, będzie zmiana pogody. Właśnie wrócił starszy syn z synową i wnukiem.Byli tydzień na wczasach, w domu będzie weselej. Na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Pierogi przepyszne Globusiku , dzięki. Ja też miałam niespodziewanych gości , Siostra M zjechała z rodzinką.Wrócili z wczasów z Egiptu i jakoś po drodze im tu było .Po przylocie padło niewinne pytanie do dzieci ; to gdzie teraz jedziemy? Wybrali nas.Parę godzin, ale bardzo miło było.Po południu pożegnaliśmy się.Daleka droga przed nimi , 7 godz. jazdy po zatłoczonych drogach. Livia szczęśliwa , z rodzinką , Globusik , też.Cieszcie się kochane jak najdłużej. Miłego wieczoru Wszystkim paniom życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada deszcz.Niebo całe zachmurzone ale nadal ciepło. Mam nadzieję, że jutro będzie ładnie. Pozdrowienia dla wszystkich kobietek. Pan upiorny chyba zrezygnował z towarzystwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. Dzieci i GITARA dojechały szczęśliwie , w domu ...muszla koncertowa...:D wszystkie melodie dla Was👄 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas pogoda zmienna,leżę sobie w łóżku. Jakaś zmęczona jestem. Marylko Upiorny chyba gdzieś w podróż wyruszył,bo pytał mnie o sieć telef, jaka lepsza w roamingu. Globusiku bawcie się dobrze! Dobranoc,śpijcie dobrze,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was jeszcze w niedzielę. Dzieci w domu - ae do Was muszę chociaż na chwilkę. Pogoda taka dziwaczna.Cieplo,czasami popada - najważniejsze,że pozwala mi na spędznie czasu z Wnusiem w Dzikim Ogrodzie. Wykopujemy razem marchewki:D A co dzieje się z naszym Pedrem - biedaczek nie potrafi się odnależć. Przeżyłam też przez niego chwile grozy, Wnusio - zadziora mały, a babcia w strachu - Jutro wybieramy się na wycieczkę. C.wróciła rano z woodstoku - OJ TAM SIĘ DZIALO. Podobno 700 tys ludzi - A KOLEJ??? Rano podstawili autobusy - kogo się dało na dworzec - a pociągi? niespodzianki - nikt nie zna rozkłau. Jakoś udało jej się załapać na pociąg niespodzianke. Zapewne to Wy podjechałyście naszym wagonikiem po nią. Dziewczyny - ze wszystkich stron naszego kochanego Kraju słyszę chrapanie. Od strony zachodnie jakby silniejsze :) A więc i ja idę chrapnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!! Wyspałyście się? Kawa już na stoliku w wagoniku,kto do niego wsiądzie dostanie bez liku! Ale mi się rymnęło. Ha ha ha ha. Dobrze a teraz bez żartów,dziewczynki, pogoda..... nie warto wspominać. Co na dzisiaj zaplanowane macie? Livio cieszę się razem z tobą,masz wnusia u siebie ..... ja też bym chciała. Globusiku jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskinka
Witam , wstałam dzisiaj wczesniej, więc pisze od razu. W domu cisza więc wykorzystuje fakt że nikt nie zagląda i nie marudzi. Kawke piję sobie - dzisiaj z kofeinka - bo mi zabrakło bezkofeinowej. Po jednej małej filiżance ciśnienie nie podskoczy. Zjadłoby sie jakies ciacho - ale powzięłam niedawno postanowienie zrzucic troche - więc wytrwam . Globus- ja mieszkam w woj. Pomorskim , niedaleko Trójmiasta. Cisze mam i spokój bo droga przelotowa kilometr dalej . Tylko do sklepow i innych spraw daleko. Samochód właśnie nawalił , a musze wykupic leki w aptece , węc czeka mnie wędrowka. W sumie to będzie jakies 4 km - No bo- dwa na droge , a dwa na takie połazenie po sklepach. no ale coś za cos - za to mam ogródek przy domu. Zaprawiam aktualnie fasolkę o ogórki. Fasolka obrodziła, ogórki też . urósł mi taki wielgachny ogóras - nawet juz zaczął żółknać .Przegapiłam go jak zbierałam . Słoneczko dzisiaj piękne, mam nadzieje że będzie cały taki dzień . Ogródek podlany wczoraj przez deszcz więc wszystko odżyło. dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dziewczęta! Lecę do pracy.....a nie chce się !!!!!!! Leje jak z cebra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×