Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Co ja widzę o jednej godzinie wysłałyśmy listy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Fakt przemiłe spotkanie:) Szkoda,że nasza LIVIA zajęta. Znając jej pomysły podrzuciła by choć jeden i pojechały byśmy wesołym pociągiem poprzebierane:D Czegoś takiego myślę żadne wesele nie widziało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam cichutko! Sobota pociąg nie gwiżdże, kogut nie pieje :) ja zachowuję się cichutko. Zostawiam ślad w postaci kawy:) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Jak u mnie ponuro,deszcz od wczoraj nie przestał padać. Globusiku pisałaś wczoraj o tłuczeniu szkła,otóż ja znam ten zwyczaj,pamiętam go jeszcze za czasów dziecka. O przebierańcach też wiem,w lubelskim też przebierańcy przychodzą na wesela. A o bramach słyszałyście?Jak młodzi jadą do kościoła. Marylko życzę ci zabawy do białego rana. Wybaw się ile się da,wszakże to takie zakończenie wakacji. Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLTERABEND - tak to się u nas nazywało. Miałam na moim ślubie ten "obrzęd".:D Wódeczkę serwował pan młody a ciasto - JA!! Tłukli to szkło,strach było wyjść przed dom. Tutaj tego zwyczaju nie ma,ale tam gdzie m.w.mieszka Marii,obyczaj nabrał nowych rozmiarów.wiem od mieszkającej tam rodziny. Przede wszystkim - witajcie mi dzisiejszej soboty. Miało się ochłodzić,padać .. wieczorem na dworze,powietrze było jak z waty.Temperatura nie spadła,a duchota przerażliwa. Może dzisiaj wreszcie odpuści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki. Prinzesska , ale Ty wcześnie wstajesz. Ja jestem od 7 w pracy. Dobrze, że jutro niedziela. Globusiku jakie plany? Pogoda piękna? Koniec wakacji , lato się zaczyna. Marylko baw się dobrze. Livio , Luna , pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SZANOWNA PRINZESSKO MASKOTKO LIVIO LUNO 1 2 3 , MARYLKO 👄 dla wszystkich Miłego dnia dla wszystkich. Moje plany ...ha ha ...czego nie zrobiłam zrobię dzisiaj :) gorączka dlatego po syzyfach zostaje w domu. Do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W pociągu ...puscizna:D..uzasadniona. Wszystkie szukamy ochłody. Podobno upały się kończą. Dzisiaj gorączka była większa niż wczoraj. Jestem tak wymiękła,że nie będę kibicować ..zaczyna się mecz żużlowy. W naszym pociągu od poniedziałku zacznie się tłok ...powroty z wakacji:D Miłego , spokojnego wieczoru i odpoczynku. Hej ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------------- BZYK Bzyczy bzyg znad Bzury zbzikowane bzdury, bzyczy bzdury, bzdurstwa bzdurzy i nad Bzurą w bzach bajdurzy, bzyczy bzdury, bzdurnie bzyka, bo zbzikował i ma bzika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BĄK Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! w ten niedzielny poranek,chociaż zachmurzony ale mimo to z uśmiechem na twarzy. No i oczywiście z kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja tez mówię dzień dobry:) LUNA kawa bardzo chętnie. KOZA! Ale zadanie :D ..... co za karkołomne wiersze:D będę próbować wymówić słowa bez pomyłki. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Słoneczna chłodna niedziela u mnie. Wczorajszy wieczór i noc - deszcz. Ja ODDYCHAM a moja S.żałuje,że upał się skończył:) Jak widać,każdemu co innego pasuje. Wyjeżdżają jutro. Będzie mi S.brakowało. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! hej. U ciebie wizyta dobiega końca , u mnie zacznie się w piątek 2-go września. Spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Piękne , ma co poczytać, dzięki. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę :) Wróciłam o trzeciej nad ranem. Wytańczyłam się za wszystkie czasy. Orkiestra super- był saksofon. Wygrałam w konkursie "Dyscypliny sportowe" butelkę wódki. Pogoda ? Dziś szaroburo i zimno, w nocy była burza. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj. Jak zwyczaj nakazuje dzisiaj pewnie jesteś na poprawinach. Dla mnie na takich uroczystościach NAJWAŻNIEJSZA jest orkiestra. Z tego co piszesz była z prawdziwego zdarzenia. Saksofon❤️ nie pozwoli aby nie tańczyć. Takie zespoły teraz są chyba rzadkością. Przeważnie elektronika zastępuje ludzi ...TO NIE TO! Świetnie ,że się wybawiłaś do tego TAKA WYGRANA:D Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cztery osoby Były sobie cztery osoby: Każdy, Ktoś, Ktokolwiek i Nikt. Trzeba było wykonać bardzo ważną pracę i Każdy został o to poproszony. Każdy był pewien, że Ktoś to zrobi. Ktokolwiek mógł to zrobić, ale Nikt tego nie zrobił. Ktoś zezłościł się z tego powodu, ponieważ było to powinnością Każdego. Każdy myślał, że Ktokolwiek mógł to zrobić, ale żadnemu z nich nie przyszło do głowy, że Nikt tego nie zrobił. Skończyło się na tym, że Każdy obwiniał Kogoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Ktokolwiek. Autor nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :Poprawin nie ma. To jakiś nowy zwyczaj. Dziś w parku jest koncert poświęcony Grzegorzowi Ciechowskiemu. Wybieram się , ciekawe czy pogoda dopisze. Globus "złota myśl" , którą przytoczyłaś skłania do refleksji . Nic nie zostawiać przypadkowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Poprawiny tez nie znany mi zwyczaj. Jak wesele ...wesołe:D.... poprawin być nie musi. Tak myślę,że tańcami podsumowałaś wakacje. Wszystko co się zaczyna ma tez koniec. U mnie dzisiaj pogoda zupełnie dobra , najważniejsze,że chłodniej. Życzę Ci miłego wieczoru i koncertu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki wieczorową porą. Dziś wolny dzień , a ja musiałam do Wielkiego miasta się wybrać z M coby mniej więcej przygotować się do remontu. Uzgodniliśmy, że dziś tylko oglądamy , a ja robię kosztorys. I jak to zwykle bywa, ja oglądałam i kalkulowałam , a M podążył w kierunku swoich zainteresowań. Zadanie spełniłam i przedstawiłam mu koszta ,skwitował ; oj coś za bogato wyszło. Tak wyszło .Nie da się inaczej .No ,chyba że troszeczkę więcej. Marylko , cieszę się ,że dobrze się bawiłaś .Co do poprawin to chyba nowy zwyczaj. U nas tak się nie da.Poprawiny zazwyczaj są fajniejsze od wesela.Ludzie dopiero mogą ze sobą pogadać.Młodzi prześcigają się w pomysłach .Karaoke , konkursy itp.Jak drugie wesele , tylko ,że tak na luzaka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ciepły wieczór.Szkoda , że nie widać gwiazd. Koncert udany- och , te gitary i saksofon.Cudnie:) Nastrój psuły komary i w końcu wygoniły mnie z parku. Zaczynamy nowy tydzień dziewczyny. Niech będzie udany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w nowym tygodniu KOZKO! Tyle nam dałaś❤️ Na rozpoczęcie poniedziałku .... daję kawę ❤️ Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×