Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry:) Śpicie jeszcze? Stawiam kawę na stół i bułki z miodem. Nie padało , niebo zachmurzone.Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Wypadało by ponarzekać trochę.Np.na pogodę.Upał duchota i coś białego w powietrzu lata .Topola pyli? Wpadam Mario na kawkę .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie! Marylko! Dzięki za bułeczki , miodzik i kawę.Byłam na pobraniu krwi z samego rana i wróciłam głodna:) Znowu gorąco , w domu coś trzeba było by zrobić ,ale czy warto??? pomyślę o tym później:) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach..w wagoniku klimatyzacja. U mnie przez otwarte okna i drzwi,wpada rześkie - jak na razie - powietrze. W nocy coś popadało. Mój M twierdzi,że tylko w moim śnie,ale nie ma racji. On przygłuchy..:(,ale jak zawsze..RACJA PO JEGO STRONIE, - a ja wiem swoje:) Jakimi dyplomatkami musimy być w tym naszym,szarym zwykłym życiu !! W planach dzisiaj trochę plewienia ,- pozyjemy-zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LIVIO! dzieńdoberek Wam. Ja na obiad mam kalafior , TYLKO! poza tam picie płynów. Jeszcze nie wiem:D ale chyba mam dość słońca:) Siedzę dzisiaj w domu, może zostanę ...myśliwym.... cały czas myślę o niebieskich migdałach. Do zobaczenia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, za myśliwego robię od rana. już mi mózg się lansuje od tego myślenia.A na górze mój S ma 2 godz. matmy,potem,historia.Jęczał rano ,niemieckiego się bał.Jakoś mu tam poszło. W pracy nudy.Ludzie gdzieś się pochowali.Wszyscy są zmęczeni upałem i suszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! U mnie osiedle opustoszało , ci co mogą siedzą w domu. Co innego LIVIA idzie w pole do chłodu:) Już niebawem koniec roku , dzieciaki odpoczną, a Synek zajmie się tylko rehabilitacją. My oboje z M mamy zajętą ...czachę.... 13 i 15 Wnuk zdaje egzaminy zawodowe. Do diabła z tym wszystkim i egzaminami , ileż przewidzieli tych egzaminów???? Ponieważ kuchnię mam od południowego zachodu , gotuje teraz wszystko , później będzie uffffff gorąco:) Nasze zwierzątko cały dzień leży wyciągnięte na podłodze , szuka chłodu. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Livio też trochę powyrywałam chwastów w ogrodzie. Przy okazji popsułam sobie humor- znowu mszyca ;na różach , na klematisach. Bardzo nie lubię robić oprysków, zawsze goniłam M. do tego... Teraz będę musiała zrobić to sama. Na dworzu już upał. 1 2 3 Wcale się nie dziwię, że synowi nie chce się uczyć! W taki upał nic się nie chce:) Obiad - usmażyłam rano kotlety z kurczaka , kuchnia od południowej strony- już po 9 tej jest bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dostaliśmy troszkę deszczu.Przeszła burza , na szczęście spokojna, temperatura spadła do 16 st, a teraz dopiero jest parno.... feeee Mimo upałów korzystajmy z długich wieczorów , przecież już tuż tuż 24 czerwiec iiiii dzień zacznie się robić krótszy:( Nieprawdopodobnie szybko mija czas.Ale o tym ...pomyślę jutro:) jak zaplanowałam tak zrobiłam, na obiad tylko kalafior, czułam się najedzona przez godzinę. Znowu jestem ..myśliwym.... co mam zrobić na kolację? Bez zjedzenia czegoś konkretnego do rana nie wyrobię:) MARYLKO! Jest pewnie urodzaj na mszyce , u znajomych również róże te które nie zmarzły zaatakowały mszyce. Właścicielka się zdenerwowała i ma zrezygnować z róż w swoim ogrodzie. Faktem jest ,że zmarzło im bardzo dużo. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oglądasz się za siebie Kolejny dzień za Tobą. I wiesz, czas pędzi jak szaleniec, Szybciej i szybciej, to nie nowość. I znowu zliczasz życia łup, Wszystkie porażki i podboje. I nie raz los Cię gorzko zwiódł, A czasem mogłam wyjść na swoje. Dzień minął , a ja nie zdążyłam się obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Teraz coś na wesoło: przychodzi wrona do lekarza w skarpetce na głowie , lekarz pyta co ci jest???? wrona odpowiada , nie śmiej się głupi TO NAPAD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
"Latem" Latem tyle jest uciechy wśród świeżej zieleni w lesie sarna, w stawie ryba a my opaleni. Zaś w ogrodzie tyle kwiatów: róże, maki i piwonie. Kiedy długo deszczu nie ma sami dbamy o nie. Gdy brakuje bardzo wody wtedy ziemia o nią prosi, więc biegamy z konewkami po ogrodzie MARYLKI I LIVI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - właśnie przed chwilą cuuś porobiło się z moją klawiaturą. Pisałam do Was i zbyt długo przytrzmałam klawisz "shift" - wszystko od razu zawiodło - zadzwoniłam do c. Okazało się,że klawiatura została przestawiona pod inny jak dla mnie "wymiar". Nijak nie mogłyśmy się dogadać. w końcu kompa wyłączyłam i WRÓCIŁO !!!Ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by to było bez tego jęzora.!! MARII - spróbuj opryskać mszyce wodą z octem. Skądś pamietam taki sposób. U mnie mszyce obsiadły krzew jaśminu - co tam,niech sobie siedza! A jasmin tak pięknie pachnie. Po piwoniach ani śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie co to by było bez tego jęzora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Was. Jestem podnieta :-( ale jak tu nie wsiasc do naszego wagonika :D Pogoda .... no coz powiem krotko chcielismy ciepelko ale jak na nasz klimat to jest za GORACO . Albo mamy 34 st. C albo 16 st. C jak dla mnie wystarczy 24st. C . Pozdrawiam gorago i zycze spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus:) Dobry kawał :D Trzeba go sprzedać dalej .Wiersze też ładne.Dobrze ,że je wklejacie z Anulą bo inaczej nic byśmy nie czytały... A do pomocy w podlewaniu ogrodu zapraszam :) Pokropiło 5 minut, dalej parno i duszno, pies nie może sobie znależć miejsca w domu. Livio dzięki za pomysł .Napisz ile octu wlać do wody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w srodę. Dziewczyny - widać tak wszędzi e- pogrzmi,trochę popada,jak u leniwego księdza kropidłem - i tak wszystko trzeba podlewać. MARII -nie wiem ile octu - na oko, zapewne nie musi być wielkiego stężenia. Jest jeszcze jedna metoda - zaparz pokrzywy i wodą z nich z konewki polać rośliny-JAKBY CO NIE ZASZKODZI- A JAK EFEKTU NIE BĘDZIE - NIE MOJA WINA :D:D Ale powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam 👄 Przy takiej gorączce nawet sen mnie nie regeneruje. Dziewczyny potrzebna mi dzisiaj przejażdżka po całym naszym pięknym kraju.Chce być wesoła , ale ten nastrój jest wymuszony. Wybieram się do znajomej do szpitala , złamała staw biodrowy:( Za dużo złego dzieje się wokół mnie.Nie chciała bym o tym pisać , ale gdzie mam o takich sprawach pogadać? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Pierwszy przystanek miałam u Ciebie. Co znaczy magia wzroku❤️ wypiłyśmy kawę , krótka ale konkretna rozmowa pozwoliła nam się uśmiechnąć:) Wracając po drodze odnajdę LIVIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyki moc. Bo kiedy rano budzę się, a czasem wtedy jest mi źle. Pomaga mi muzyka, która we wnętrzu mi przemyka. Kiedy płakać mi się chce, każda minuta rodzi łzę. Muzyka daje mi tą siłę, złe przeradza się w to miłe. GLOBUS - POTRZEBNA CI MUUUZYKA :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny ranek. Globusiku, pisz , jesteśmy tu po to, żeby nawzajem się wspierać. Dostałam tyle wsparcia,od Was.W realu to mi się nie zdarza.Ludzie cieszą się cudzym nieszczęściem.Zazdrość i zawiść dookoła. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK już na Ciebie szczekam - przepraszam - miało być CZEKAM !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- doświadczasz ludzkich "uczuc" , jak ja Ciebie rozumiem - bardzo szczodrze byłam i chyba jestem nimi obdarowywana. Tyle,że ograniczyłam na emeryturze kontakty między-ludzkie:D:D A ostatnio i telefoniczno-meilowe. Z Wami zyje mi się spokojniej - DZIĘKUJĘ! Z pewnością,jak na razie nie dasz rady od tych "dobrych,życzliwych "uciec. Najwększym żródłem wszelkiej zawiści jest zazdrość - to dopiero pierwotne,silne uczucie. Trzymaj się .............................................ŻYCZLIWA.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×