Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 2 3! Do Ciebie też przyjadę LIVIO! Przecież ja nie listonosz, a Pedro ujadał na mnie , w końcu ustąpił. Masz prawdziwego przyjaciela , strzeże tej twojej Fortecy:) U Ciebie zabawie dłużej , posłucham muzyki no i zanim obejdę ogród potrzeba czasu. Na rozmowy też nam wystarczy czasu , jeśli trzeba w czymś Ci pomogę choć nienawidzę pakowania Tobie pomogę :) Zjemy drugie małe śniadanie i zażyje eliksir , bez niego chyba nie dam rady podróżować , jeszcze tyle przede mną. Pozdrawiam. Następny przystanek u MARYLKI. Wyruszę troszkę później , może teraz uczy się włoskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Livio jak nie podziała ani ocet ani pokrzywa - przyjdę z reklamacją :) Globusik - będzie dobrze , musi być. Posłuchaj muzyki, jest dobra na wszystko albo idż na spacer, Albo płacz. Wypróbowałam na sobie wczoraj dwie metody - pomogło :) 1 2 3 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Livio,kochana ,jest dokładnie tak jak mówisz . No a co tam w dzikim ogrodzie? Susza, prawda? mnie kłębią się chmury,wczoraj też tak było, spadły 3 krople dosłownie. Komputer też wariuje. Właśnie wstawiłam sobie pod biurko miednicę z zimną wodą,pomoczę se nóżki.Będzie heca jak przyjdą interesanci.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - muszę łapać za odkurzacz. Ten mój M....... już nie wiem co z nim nie tak/ Wczoraj prosto z hakania w ogrodzie,NIE ZMIENIAJĄC BUTÓW wlazł do domu. A dzisiaj pełno piachu w chacie. Ja naprawdę mam tego dosyć, zostawić toto,czy cuuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Następny przystanek u Ciebie:) Zabierzemy się za opryskiwanie róż, co dwie ręce to nie jedna. U mnie już była lekka burza , pokropiło i dalej parno. 1 2 3! Jadę do Ciebie,może choć troszkę jest chłodniej , a nawet jeżeli nie to poproszę o koktajl...tak dla zdrowotności. Uważaj z moczeniem nóg , jesteś rozgrzana , a nogi w zimnej wodzie, możesz się przeziębić. DALIDA, DORCIA pukałam do drzwi , zupełna cisza:) Dla wszystkich pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku wpadaj,jestem przygotowana .Wszystkie dziewczyny zapraszam.Na kolację grilową.Smażę bekon,na deser naleśniki z truskawkami,koktajl, wedle Waszych upodobań. Upał nie ustąpił co prawda,ale polewam tarasik zimną wodą.Biorę gitarę i czekam na Was. Dziś mam dobry dzień.Wiele pochwał od nauczycieli.Mój syn nauczył się uczyć.Ambitny jest,przychodzą,pytają , niczego nie ukryje.Za nikim się nie schowa.Zakuwa znowu.Jutro 3 sprawdziany.Koniec roku się zbliża.Tylko ta nasza rehabilitacja tak trochę z boku.Damy radę.Starszy S napisał mi ,że prawo zaliczył na 5 .No i co mi jeszcze do szczęścia potrzeba? Już wiem.Morza szum ptaków śpiew i Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio teraz na spokojnie przejrzałam to co nam od rana przesyłasz.Wszystko to takie piękne i sympatyczne.Dzięki że jesteś. Mario,Ty kochana to nie zmordowana jesteś.Jak Ty to wszystko robisz?Jeśli mogę zapytać w jakim wieku jest Twoja wnusia? Ja to marzę o takiej malutkiej dziewczyneczce,takiej księżniczce.Poczekam jeszcze troszkę,mój starszy S jakoś się nie kwapi.Kończy studia puki co,spokojnie. Dorcia,jak się czujesz ? Odezwij się.Jak ja Cię rozumiem i wspomagam myślą.Jak mama znosi te upały? Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://www.youtube.com/watch?v=a5irTX82olg&feature=topvideos_music 1 2 3! Bagaż dzisiejszego dnia spakowałam i wysłałam ...zebrało się tego trochę. Wolę być z Tobą i cieszyć się . Jeżeli nie zawodzą Dzieci , a przysparzają radości , Rodzice unoszą się do góry. To wspaniałe uczucie. Nie pragniesz nic więcej i słusznie , nie żądajmy więcej od losu niż sam daje. Więc uczcijmy dzień koktajlem Y Y Y Y Y Y Y Wiesz myślę ,że u Syna rehabilitacja cały czas trwa , uśmiech na buzi to jej oznaki. Życzę dalszych sukcesów dla Chłopców. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BABKI! Przepraszam ale nie taką piosenkę chciałam przesłać:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE🖐️ Uczymy się życie całe, a jednak mało wiemy, los ciągle nas doświadcza tak długo, jak żyjemy. Wszak nasze całe życie to ciągła jest nauka, by zdać w nim ten egzamin nie da się go oszukać. Uczymy się odróżniać , pragnienie od złudzenia i siłę od słabości, fantazje od marzenia. Uczymy się bez przerwy , śmiać się, a nawet szlochać, uczymy nieustannie , by móc naprawdę kochać. Bo mądrość wszak człowieka, jest jak ten owoc z drzewa i bardzo,bardzo powoli z czasem dopiero dojrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mile Kolezanki. Niechaj dobry sen, niczym piękny Anioł zawita w Wasze progi. Niechaj przyniesie ze sobą odpoczynek błogi. A gdy już zaśniecie i cisza nastanie, niech bez żadnych zakłóceń będzie Wasze odpoczywanie aż do chwili, gdy nowy dzionek wstanie i uśmiechnie się do Was na powitanie. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie - torba spakowana, nastawienie pozytywne, telefony od czekających dzieci były - więc wsio ok. Pociąg mam o 6 - To do zobaczenia po powrocie. Zreszta z w Poznaniu też sa komputery - pewnie wpadnę:D do wiadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio.Kochana jedziesz do dzieci? Całuski.Trzymaj się.Jak fajnie.O matko kochana,tyle bym chciała powiedzieć ,ale jakiś gul mi w gardle siedzi.Szczęśliwej drogi.Oni czekają, kochają Ciebie.Jedziesz z M ? Odzywaj się ,jutro wpadniemy ,żeby podlać ogród i nasze kochane paprocie.Bądż silna i zdrowa.Pa. Globusiku kochany,Anulka znowu tak pięknie napisała.Bo Twój wagonik ciągle pędzi,nie zatrzymujmy się. Anulka całuski na dobranoc.Ja nie umiem tak pięknie pisać,ale z całego serca przesyłam Wam to co najpiękniejsze. /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio dużo radości ze spotkania z dziećmi. Cieszę się razem z Tobą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 Mamo rośniesz z radości i tak trzymaj! Kochana Ty grasz na gitarze ? Super , chcę posłuchać. Może zrobimy ognisko w ogrodzie , zagrasz a my pośpiewamy:) Moja wnusia ma półtora roku a że ma dwóch starszych braci- 3 i 8 lat niezłe z niej ziółko.:) Anulko wiersze piękne, życzenia dobrej nocy też. Globusik :) Pogrzmiało i nie padało- jakieś suche te burze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
gdy nowy dzionek wstanie i uśmiechnie się do Was na powitanie. Cytat z wiersza ANULKI! Bardzo przyjemny bo chłodniejszy dzionek nas przywitał:) Ja też serdecznie Was witam. LIVI! życzymy szczęśliwej podróży i miłego spędzenia czasu z Dziećmi. A my mamy cały dzień na zorganizowanie ogniska:) Ranek zaczynamy od kawy \_/> \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyproszeb
Dgorie Panie. Mam do Was pytanie zakładam, że życie znacie lepiej niż ja i wasze doświadczenie jest większe. Mój mąż wynajmuje mieszkanie (jesteśmy młodym małżeństwem a to mieszkanie jest jego kawalerskie na kredyt) nigdy nie wtrącam się w jego sprawy. Sądziłam, że jest rozsądny (jest straszy ode mnie). I pewnie tak jest, ale jest również dobry i ufny. Dlatego też w mieszkaniu, które wynajmuje zameldował na stałe ( bo prosila o to wynajmująca ma córkę której potrzebne było to do szkoły). Teraz pojawia się problem jak można kogoś zameldować na stałe, a jak teraz nie będę chciały się wymeldować? Ja się załamałam, gdy tylko się o tym dowiedziałam, wcześniej myslałam, że on zameldowal tymczasowo. Już do niej napisal że w przyszłym miesiącu będzie chcial zameldować tam swoją rodzinę, bo krótce urodzi się dziecko i że prosi o obocnoć i wymeldunej ze stałego na tymczasowy, ale jak ta kobieta się nie zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Częstuję się kawką.Wybieramy się z rodzinką nad jezioro, niebo zachmurzone , może będzie w końcu deszcz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
POMOCY PROSZĘ Jeżeli jest taki stan faktyczny jak piszesz , to możliwe,że będziecie mieli problem. Nie znam się na prawie i nie mogę zabierać na ten temat głosu. Mogę się oprzeć na przykładach z życia wziętych. Meldunek stały w wynajmowanym mieszkaniu to chyba błąd. Jeżeli lokatorka nie będzie chciała się wymeldować zaciągnijcie porady u prawnika. Życzę pomyślnego załatwienia sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po wstępnym:) śniadaniu , jestem myśliwym. Wiem,że przede mną zakupy, fe nie lubię tego zajęcia. MARYLKO! Przyjemności nad wodą👄 1 2 3! Czy smakowała kawa z filiżanek???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,kawka przepyszna. Witaj Mario ale Wam dobrze nad jeziorko se idziecie.A ja biedulka kiszę się w tych 4 ścianach.Upał niesamowity.Ta najmłodsza wnuczusia Twoja to jeszcze malutka.Taki wiek,że wszędzie jej pełno.Buziaczki dla malutkiej.Bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×