Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodzieeniaszek

mam 24 lata a moja partnerka jest o 9 lat starsza....

Polecane posty

Gość mlodzieeniaszek

pisze moja partnerka chodz ustyszalem od niej ze nie wezmie ze mna slubu a o dzieciach to mam zapomnien,ale pomijajac ten fakt... dzis gdy przyszla z pracy stwierdzila ze "NIE CIESZY SIE Z ZYCIA BEDAC ZE MNA"poniewaz jestem mlodszy i wstydzi sie ze na pokazywac z tego wzgledu ze wysmieja ja ze ma mlodszego faceta.na koncu dodam jeszcze ze jestesmy ze soba juz 3 lata i nie wiem co mam o tym wszystkim myslec....pomuzccie jesli mozecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska44
ja nie wstydze sie pokazywac z młodszym- myslałam ze raczej On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzieeniaszek
ja nie wstydze sie tego ze jest starsza... a ile mlodzego masz faceta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze
to wielka różnica wieku , zostaw ją ona będzie miała 50 lat a Ty 41-- to ogromna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzieeniaszek
no niby tak ale todopiero za 20 lat!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looo..! Ja tez myslalam, ze to raczej wstyd dla mojego faceta, a powod do dumy dla mnie. :) Dziwna jakas ta Twoja dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzieeniaszek
TEZ MYSLALEM ZE POWINA BYC DUMNA ZE MOZE MIEC I STAC JA NA KOGOS MLODSZEGO NO ALE JAK WIDAC JEST INACZEJ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzieeniaszek
WIDZE ZE ZADNEJ POZADNEJ RADY TU NIE PRZECZYTAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Ja mam 44 lata, mój chłopak 21, jesteśmy ze sobą prawie od dwóch lat i nie wstydzimy się tego. Różnica wieku nie jest przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na starej piczy młody fiutek się ćwiczy;) nie wyobrażam sobie być z takim szczeniakiem to ty miałeś 21 a ona 30:D rozumiem ciebie,młody starsza mu zaimponowała ale ona buhahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfqaf
Nie wiem czego się wstydzi. Po prostu nie traktuje cię poważnie i stąd takie wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaa
czterdziestoczteroletnia ty dyrna stara babo,non stop piszesz na kafe o tym swoim 21 letnim chłoipaku :-) Zczego ty strucho sie cieszysz?Ztego,ze młody cie pewnego dnia kopnie w tyłek i powie,spadaj ,bo za stara jestes dla mnei :-) Głupia stara cipo bez dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkllhj
ale jajaaaa pojebie jeden. Zazdrościsz jej, widać jak pianę z pyska toczysz suko/psie jaka tam jest twoja płeć to sobie dopasuj. Ciebie taki młody nawet na jeden raz by nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaa
jkllhj a czego tuja zazdroscic :-) młode chłopaki napalone sa na darmowy seks bez trzymanki i bez zobowiazan :-) Zaden zaszczyt miec w wieku 44 lat 20 letbniego faceta do łozka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka39
Moim zdaniem roznica wieku nie ma nic do rzeczy .Jesli oboje ludzi kocha sie to nie zwraca uwagi na opinie innych.Twoja partnerka poznajac cie wiedziala jaka jest roznica miedzy wami i nagle po 3 latach stwierdzila ze wstydzi sie Ciebie ?Sory ale Tak naprawde Cie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestotrzyletnia
21:33 [zgłoś do usunięcia] ale jajaaaa jkllhj a czego tuja zazdroscic młode chłopaki napalone sa na darmowy seks bez trzymanki i bez zobowiazan Zaden zaszczyt miec w wieku 44 lat 20 letbniego faceta do łozka Nietylko do łóżka, nietylko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Oj, zapomniałam nowy nick wpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdcqedfqe
czterdziestotrzyletnia a niby o czym ty 44 letnia stara baba z 21 letnim młodym gawedzisz :-) Kobiecino,,nie masz dzieci,mwiec miłosc przelewasz na faceta 21 letniego,a ten twoj 21 latek ma zaburzoną psycike i tyle na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Miałam przed nich wielu młodszych facetów, więc to nie jest tak że przelewam na niego matczyną miłość. Jak w wieku 20 lat byłam z 16-latkiem, to też była miłość matczyna? A jak w wieku 30 lat byłam z 24-latkiem, też? Albo w wieku 35 lat z 23-latkiem? Też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolaa
czterdziestoczteroletnia rany,ale ty głupia,stara baba :-) Ty lepiej napsiz co z twoją psychika od zawsze sie dzieje,ze ty nie masz normalnej rodziny,meza,przede wszystkim dziecka. Przeciez z twoja psychiką cos nie tak jest.Nie widzisz tego? Stara,bezdzietna kobiecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Każda bezdzietna i niezamężna kobieta ma problemy z psychiką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
To normalne, że młodszy kochanek nabiera doświadczenia i uczy się nowych rzeczy przy starszej, dojrzałej i bardziej doświadczonej kochance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodzieeniaszek
dlaczego siedliscie na CZTERDZIESTOLETNIEJ..... myslalem ze jakies rady bedziedziecie pisac a tu tylko jakies oszczeerstwa wzgledem wieku,wwiec wychodze z zalozenia ze widocznie nie warto wogole zakladac zadnych topikow na takich portalach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbjhebd
mlodzieeniaszek Po porade idz do mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbjhebd
czterdziestoczteroletnia--stara durna ,bezdzietna babo,niestey,ale ty masz psychę zrytą.NIe potrafisz normalnego zwiazku z meżczyzna sworzyc. Czepaisz sie młodych chłopców,wyszukujesz ich po prostu.Ci chłopcy tez maja problemy emocjonalne,bo wybacz,ale młody chłopak bez problemów nie zwiazał by sie ze "stara" kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Owszem, zawsze gustowałam w młodszych i szukałam sobie młodszych partnerów, ale nie robiłam im krzywdy. Były to przeważnie kilkutygodniowe, niezobowiązujące romanse. Z obecnym jestem z miłości, ten związek trwa już prawie dwa lata. To mój trzeci poważny związek z miłości, poprzednie dwa trwały 2 lata i 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do czterdziestoletniej
dlaczego tamte zwazki z mlodszymi-mimo ze dlugie-konczyly sie? Byla duza rozica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy chcecie...
Nie dziwie jej się, że jej się podobają młodzi chłopcy. Wiele kobiet jakby mogło to też chętnie by skorzystało, ale żaden młody ich nie chce i dlatego się tu złoszczą. A dzieci też nie każdy musi chcieć. Jakby nie wpadki to wiele kobiet by ich nie miało i taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×