Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mama po 30

curka nosi pieluchy

Polecane posty

Gość Katarzyna

Córka nosi pieluchy zakładam jej pampersa i Body karmię ją z butelki dla niemowląt nosi smoczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt

Córka ma 11 lat chcę dalej nosić pampersy pod wieczór kąpielą córkę kładę ją na kanapę wycieram zakładam pampersa rajstopy podkoszulkę córka dostaje smoczek biorę do wózeczka karmię z butelki dla małych dzieci córce nawet kupiłem Body chrzestna też zakłada jej pampersa kupiła jej śliniaczek i grzechotki i paczkę pampersów na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to marzenie kazdej madki, zeby jej dzidzia nigdy nie dorosla, czesto same robia z normalnego czlowieka niedorozwoja i wstrzymuja dorastanie wyreczajac we wszystkim, kontrolujac, szczebioczac jak do malucha itp, zeby nie upadlo bo stlucze kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2013 o 23:43, Gość Siostrzyczki napisał:

Mam na imię Ada i mam 12 lat.Mam siostrę(kochaną) Weronikę, która ma 13 lat.Obie uwielbiamy chodzić w pieluchach.Nam to nie przeszkadza.Razem ze wspólną przyjaciółką jesteśmy AB/DL.Nie wiem co wy do tego macie.Zostaw tą swoją córkę w spokoju niech nosi dalej pieluchy i smoczki bo to świetna sprawa! 😄 Spróbuj też przez kilka dni to zrozumiesz, że od tego nie da się odstąpić.To nałóg. AB-Adult Baby czyli zachowywanie się jak małe dzieci.Spanie w kojcach,noszenie smoczków,body,pajaców,ogrodniczek itd. DL-Diapers Lover czyli noszenie pieluch dla przyjemności.To jest tym nałogiem nie AB

Chciałbym nosić pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2019 o 09:14, Gość Katarzyna napisał:

Córka nosi pieluchy zakładam jej pampersa i Body karmię ją z butelki dla niemowląt nosi smoczek 

Ej też chciałbym tak mieć😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2019 o 20:28, Gość Gość napisał:

Gdy powiedziałem mamie że chce chodzić w pampersie to na drugi dzień pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy 2 paczki pampersów a mama zobaczyła że jest przecena na akcesoria dla bobasów to powiedziała że bedzie mnie traktować jak dziecko i tak sie stało bo  kupiła smoczek pieluszki tetrowe butelkę dla niemowlaka rajstopy śliniaczek czopki ceratkę majtki mam 15 lat kocham życie w pampersie 

Chciałbym też tak mieć zazdroszczę Ci😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×