Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mama po 30

curka nosi pieluchy

Polecane posty

Gość oryginalna nie jest
http://deser.pl/deser/1,111857,9549099,Dorosly_niemowlak__Stanley_Thornton__Jak_mozna_tak.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po 30
nie ma już tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po 30
hej traktuje córkę jak niemowlę tylko bałam się wtedy powiedzieć że moja córka jest lesbijkom ma ktoś pomysł jak to wykorzystać albo jej to wybić z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia8322
ojejku nie wierze robie to samo co Pani corka tez to lubie i ukrywam jak bardzo bym chciala ja poznac i porozmawiac o wspolnych zamilowaniach... Jesli bylaby Pani tak dobra by umozliwic mi z nia kontakt to bylabym bardzo wdzieczna. Moj email asia8322@gmail.com a gg 37149671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva39
E tam,to ze chce CURKA byc niemowlakiem to pikus,ja mam wiekszy problem,swojej corce kupilismy szczeniaczka i ona tak go pokochala ze dostala mleka,musze jej kupowac wkladki laktacyjne,ona tego szczeniaczka traktuje jakby byl jej dzieckiem,ja jej powiedzialam,zeby sprobowala go piersia karmic,no bo co z tym mlekiem robic? szkoda by sie marnowalo,a tak piesek je sobie ladnie pije,ale mimo wszystko cieknie jej to mleko strasznie,macie jakies pomysly jak zachamowac laktacje? Dobrze,ze wakacje sa bo nie wiem jak by ona do szkoly chodzila.Moja corka ma dopiero 12 lat,ale jest bardzo dobrze rozwinieta jak na swoj wiek,dlatego pewnie tego mleka dostala bo i uczuciowa strasznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich mam / ojców którzy znajdą u swoich dzieci(nastoletnich): pieluchy, smoczki itp: - Traktujcie ich jak dzieci, odizolujcie od świata na tydzień, bo więcej nie wytrzymają. - Zabierzcie ich do ciotek, znajomych ze swojej pracy, oczywiście dzieci muszą mieć pieluszkę na takie wyjście. Traktowanie je jak dzieci to może być śmieszna zabawa. Dla nieogarów; - Są body dla dorosłych, tak samo są piżamy jednoczęściowe. - Są pampersy, smoczki itp w wersji dla dorosłych. - To jest AB/DL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostrzyczki
Mam na imię Ada i mam 12 lat.Mam siostrę(kochaną) Weronikę, która ma 13 lat.Obie uwielbiamy chodzić w pieluchach.Nam to nie przeszkadza.Razem ze wspólną przyjaciółką jesteśmy AB/DL.Nie wiem co wy do tego macie.Zostaw tą swoją córkę w spokoju niech nosi dalej pieluchy i smoczki bo to świetna sprawa! :D Spróbuj też przez kilka dni to zrozumiesz, że od tego nie da się odstąpić.To nałóg. AB-Adult Baby czyli zachowywanie się jak małe dzieci.Spanie w kojcach,noszenie smoczków,body,pajaców,ogrodniczek itd. DL-Diapers Lover czyli noszenie pieluch dla przyjemności.To jest tym nałogiem nie AB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca555
Najlepsze forum o ABDL i Panty Pissing, jakie znalazłam w polskiej wersji, to forum o nazwie www.smoczek.4um.pl - wyjątkowo profesjonalne i dla dorosłych. Inne są mało ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczyca555
www.smoczek.4um.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy córka dalej nosi pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna analfabetka, czy w PL juz szkol nie ma?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie niech córka nosi nie broń jej ponieważ widocznie potrzebuje bo za wcześnie odpieluchowałaś ją , a u mnie jest to samo bo ja też noszę pieluchy , a mam lat 50 i mnie to nie przeszkadza i smoczka tez nie zabieraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla89
Mam 24 lata i tez akladam pieluchy vardzo dobrze sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieluszkowy Raj
moja kobieta też czasami nosi pieluchy. Na naszym blogu jest nawet kilka jej zdjęć: www.pieluszkowyraj.tumblr.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszedłem spać w pieluszce
te zachowanie jest zupełnie w porzątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej siostrzyczki
Hej siostrzyczki odezwijcie soe do mnie chętnie was poznam mam 16 tak. :3 kocham pieluszki smoczki mleko i inne życzy. Mój mail dzidziadziecko@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdźcie na kafeteria forum" mieszkam za granicą i sram fiołkami bujdy biednej emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13 lat i też chciałam żeby mama mnie traktowała jak dziecko Ale Niewiem jak jej to powiedzieć więc kto mi pomoże ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mamusi- a kupiłaś jej sudocrem żeby nie dostała odparzeń od pampersów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluchy sa super nosze je od niepmietnych czasów pewnie jestem juz od nich uzalezniony bo musze je mieć na so bie przez 24 godziny na dobe nieprzeszkadza mi to niewyobrazam sobie jakbym ich niemail na sobie jedynie wizytu u lekarza niezaladam no chyba ze niemusze sciagac spodni ja osobiście nose senni activ plus majtkowe nierobie w nie niczego po prostu musze je mieć na sobie zamiast majtek czuje siewtedy dużo lepiej a roznie to bywa w zyciu czasami zdazry się ze bedeac w miescie przyciśnie mnie rozglądam się ani wc w pobliżu ani zadnego krzaczkawiec mam ten komfort ze mogesobie pouscic bez obawy ze przemokną mi spodnie dzismialem akurat mala przygodę wracałem z zakuami przycisnelo mnie myslalem ze dojde do domu dużo niebrakowaloale ja to bywa pech zaplatay mi się klucze od mieszkania w kieszeni a tuparcie niewytzrymamza w=chwile exploduje no i niestety nic niemoglem zrobić samo zaczelo leciec i z przodu i tylu w końcu znalazłem klucz tyle ze mailem jzu pelnego pampersa wszedłem do midzkania roozpakowalem zakupy i jakby nic się iesartalo a to usiadlemsobie a to krzatalem się w kuchni i taj do wieczora kapiel i spac oczywiście ze nowiutkim pampersem i tak coodzien nadmienię ze niestety nie jestem już w wieku nasolatka ale duuuuuuuuzo starszy przekroczyem już 60 ale za nic niezrezygnuje a pieluszek pozdw=rawiam milosnikow tak trzymać pa Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chciałbym być traktowany jak mały bobas mam 15 lat kocham LEGGINSY BODY RAJSTOPY ŚPIOSZKI  PAMPERSY SMOCZEK PAJACYK  ŚLINIACZEK RAJTUZY  PIELUSZKI TETROWE BUTELKĘ Z MLEKIEM A NAJBARDZIEJ ŁUŻECZKO DLA BOBASÓW CZOPKI  A JEŚLI KTOŚ CHCE MNIE TRAKTOWAĆ JAK MAŁĄ DZIEWCZYNKĘ BO LUBIE BYĆ TAK TRAKTOWANY LUBIE NOSIĆ SPUDNICZKĘ BODY RAJSTOPY LEGGINSY PAMPERSA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Elektronik

lubię abdl i jestem abdl i nic nikomu do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chce nosić pampersy ale nie wiem jak powiedzieć to mamie że lubię pampersy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy powiedziałem mamie że chce chodzić w pampersie to na drugi dzień pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy 2 paczki pampersów a mama zobaczyła że jest przecena na akcesoria dla bobasów to powiedziała że bedzie mnie traktować jak dziecko i tak sie stało bo  kupiła smoczek pieluszki tetrowe butelkę dla niemowlaka rajstopy śliniaczek czopki ceratkę majtki mam 15 lat kocham życie w pampersie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orewr

ciekawe czy mama kocha prać twoje śmierdzące siki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lubie nosić pampersy na noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Zmieniaj jej pieluchy to co zrobi .

a może potrzebuje trochę miłości od rodziców

KUP JEJ PAKĘ PIELUCH ,zrób jej lewatywę w papersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper

Też moja mama Zakłada mi pampersy na noc bo kocham je nosić chociaż mam lat 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×