Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antyczna dziewica

Czy 22-letnia dziewica bez żadnych związków ma szansę na fajnego faceta?

Polecane posty

Już prawie 23-letnia (jesienią skończę 23 lata). Jak myślicie, że jest szansa, że spotkam kogoś kto mnie zaakceptuje bez żadnych doświadczeń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTam__
dopóki będziesz zadawać pytania jak 15-latka w bravo to raczej ciężko to widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laulena
Podłączam się do pytania, bo jestem w takiej samej sytuacji...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałam dopisać, że wiem że to pytanie brzmi głupio, ale chwilami łapię sporego doła z tego powodu. I może szukam tu pocieszenia ;) Znacie jakieś przypadki "starych" dziewic, które szczęśliwie się zakochały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szansa jest zawsze!
Jako 21 letni prawik sam bym chciał dziewczynę dziewicę, ale cieżko jest znaleść! Tak więc szanse na to, że znajdziesz faceta, który ma poukładane w głowie są jak 1 do 100! No może przesadzam, jak jeden do 50!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de gal back
przegrałas życie, musisz być pasztetem i jedynym sposobem na darmowy seks będzie gwałt, oczywiście w ciemną noc bo w dzień nikt do ciebie nie podejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In_extenso
Lepiej jeśli kobieta jest dziewicą, nawet 23 - letnią, niż na koncie miałaby mieć kilku (kilkunastu) partnerów. :) Wszystko zależy od osobowości i aparycji, a nie od dziewictwa. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też podbijam :P jestem młodsza 2 lata ale to chyba bez różnicy, sytuacja ta sama myśle że miałybyśmy szansę gdybyśmy same podrywały, tyle że brak chęci i nieśmiałość robi swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o związki to właśnie jestem na poziomie 15 latki, albo i nie, bo teraz już wiele 15stek nie jest dziewicami :O Więc nie powinno nikogo dziwić, ze zadaję takie pytania :P Szansa jest zawsze! - nie musi być prawiczek, byle był wartościowym, dobrym człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szansa jest zawsze!
Nie jesteś stara dziewicą! To te ''doświadczone'' są kurwinami, które się już wielokrotnie puszczały za młodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
ale nie czuje sie z tego powodu zle, tylko po prostu boje sie, ze nigdy sie nie zakocham z wzajemnoscia. relacji z facetami na swym koncie mam sporo, ale wszystkie krotkie, bo uciekalam, terazjuz nie chce tak, chce wejsc w zwiazek fajny z fajnym facetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szansa jest zawsze!
Milena 20 @ Dziewczyny i podrywanie? Heh, jeszcze nie słyszałem, żeby dziewczyna zrobiła pierwszy krok! Chyba w jakimś Kongu, albo Izraelu? Wy to nawet nie potraficie pokazać chłopakowi, że wam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafffca kobietów
Masz szansę :) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
a ja podrywalam facetow, ale uwazam, ze to i tak facet powinien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam kobiety
kiedys to miało dla mnie istotne znaczenie.... Fajnie jak dziewica z prawiczkiem do końca życia itd itd Potem zrozumiesz ze 90% związków miało romanse itd. Kiedyś czytałem że blisko 30% dzieci jest wychowywanych nie przez swego ojca. Podmiany w szpitalach, przygodny sex matki itd... Większość facetów chciała by dziewice. Nie powinno cie to męczyć. Ja jestem gorszym przypadkiem... bo jeśli facet robił wszystko co możliwe ale nie włożył w myszkę to kim jest :) Pół prawiczkiem ... Nie musisz się tłumaczyć przynajmniej. Tak że piersi do góry i jedziesz. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In_extenso
Chyba każdy facet chciałby poznać dziewczyny takie jak Wy. Przecież nie macie na czole napisane, że jesteście dziewicami. Poza tym ja gdybym się dowiedział po jakimś czasie bycia z taką dziewczyną, że nie jest jeszcze 100 % kobietą to byłbym dumny, że mi się taka perełka trafiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
ja wcale niemam zapedow, ze moj afcet ma byc prawiczkiem. moze to prez to forum mam taka opinie, ale stare prawiki maja nie halo z glowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam kobiety
meskim okiem... Jakbym był kobietą i powiedział byś do mnie że nie jestem 100% kobietą to skończył byś na ścianie ..... Nigdy nie zrozumie własnej płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szansa jest zawsze!
No właśnie, ja bym się cieszył jakbym się dowiedział, że dziewczyna, na której mi zależy jest dziewicą! Moim zdaniem to atut, bo widać, że młoda dziewczyna raczej się szanuje, więc się autorko niepotrzebnie przejmujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
ja jestem dziewicą i mam 19 lat, wkrótce 20stka. i to chyba nie halo coś ze mną, a mnie się wydaje,że faceci takie dziewczyny wysmiewają i uważaja je za idiotki co to faceta nie mogły ku sobie utrzymać. hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In_extenso
Źle myślicie. Jest przeciwnie. Jak ktoś wyżej napisał to Wasz największy atut bo się szanujecie. I pamiętajcie żeby zrobić to z kimś kto na to naprawdę zasłuży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szansa jest zawsze!
jestem w tej samej sytuacji @ Idź do sejmu, powiedz, żeby wprowadzili bykowe, może wtedy każdy maximum 25 latek będzie musiał mieć żonę i zamoczyć, przez co w twoich oczach jego mózg i IQ powiększy się czterokrotnie, skoro uważasz, ze prawiczki to idioci! Życie każdemu układa się inaczej! Jak można tak promować antywartośći? Dziś ktoś, kto ma te 20 parę lat i jeszcze nie obracał panienek, albo nie puszczał się jest gorszy! Jeszcze dwadzieścia lat temu ludzie powiedzieli by odwrotnie! Świat zszedł na psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wy to nawet nie potraficie pokazać chłopakowi, że wam się podoba." no nie potrafimy ;/ przynajmniej ja :P "Heh, jeszcze nie słyszałem, żeby dziewczyna zrobiła pierwszy krok! Chyba w jakimś Kongu, albo Izraelu?" to mało znasz dziewczyn i przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
a ja chcę na siłę stracić ten idiotyczny tytuł, osttanio się na tym złapałam własnie. booooże, ale przystojny typ przykładowo, nie chciałby takiej cnotki tylko kobitke doświadczoną żeby miał fajerwerki w łózku, co nie ? proste logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furkurke
"a mnie się wydaje,że faceci takie dziewczyny wysmiewają i uważaja je za idiotki co to faceta nie mogły ku sobie utrzymać." no, to zależy jakiego typu faceta szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In_extenso
Ja bym chciał poznać kobietę taką jak Wy. :) Może nie jestem typem przystojniaka ale myślę, że źle nie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
a ja jestem przystojną dosyć facetką, ale skrytość w sobie daje we znaki. oglądają się za mną ale tylko tyle. z resztą cholera, gdybym już chciała nie być dziewicą to bym już dawno nią nie była,ale po co z byle kim ? a tu żadnych odpowiednich facetów, a jak już to zajęci !! nie ma singli na tym świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
ale mi chodziło o jakiś takich odpowiednich dla mnie i takich co nie ślęczą całymi dniami na kompie. no sami zajęci ! czekam aż się rozstaną i będą wolni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×