Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dziwnie śniąca

czy sny wam się sprawdzają?

Polecane posty

Gość dziwnie śniąca

Od długiego czasu śnią mi się koszmary, ale nie w tym rzecz. Miewam też sny, które cyklicznie się powtarzają (nie koniecznie koszmary). Zawsze gdy sprawdzam ich znaczenie to w sennikach wychodzi że spotka mnie coś strasznego. Niby mamy XXI wiek i nie powinno się w coś takiego wierzyć, ale powoli zaczynam się bać. Komuś sprawdził się sen, albo interpretacja z sennika okazała się prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszek..........
Nie wierzę w sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie śniąca
dziwne jest to że często śnią mi się te same motywy, które nie mają nic wspólnego z moim zyciem czy moimi lękami. Moja babcia miała podobno taki dar że umiała przepowiedzieć przyszłość ze snów i podobno nie raz się sprawdzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie sprawdza jeden
jak snia mi sie zeby, to zawsze po jakim krotkim czasie ktos umiera, jesli jest to np. wyrywanie zeba i widac krew jest to ktos bliski. Zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bedziesz jadla na dukanie
ja zawsze mialam prorocze sny.ale snilo mi sie dokladnie to co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuterrrro07865
sny to PODSWIADOMOSC. uwierzysz, stanie sie. wypadajace zeby itd , hehe szkoda mi was. kto w to wierzy. nic nie ma na nas wplywu, tylko my sami, nasze umysly. senniki=do kosza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie sprawdza jeden
ttaa podswiadomosc, ciekawe jaka podswiadomosc dziala na to ze po uplywie krotkiego czasu dowiadije sie o kogos smierci, za kazdym razie po takim snie. Czasem nawet nie wiem, ze ktos na cos chorowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie śniąca
nie przesadzajmy przecież podświadomością nie spowodujemy czyjeś śmierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie wierzyć, możecie nie wierzyć , ale prawda jest taka, że nasza podświadomość i dusza wyrusza w podróż w przyszłość. Są osoby które potrafią przewidzieć przyszłość snami, znam ten dar który męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie śniąca
Vobiscum Satanas powiedz proszę coś więcej :) sny spełniają się dosłownie czy odczytujesz to z symboliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie jest to symbolika,ale często osoby maja duże znaczenie. Np. co mówi zmarła babcia, dawno nie widziano kolega itp,,ważna jest pora roku, kolor trawy, niebo, pora dnia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowiarek
ja wierze w sny np. wypadające zęby to wiadomość o czyjejś śmierci z a krwią to śmierć w rodzinie , coś białego to wiadomość a pobrudzony to zła wiadomość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak?
mnie też sie sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahhahahaahha . Nieważne.
Na co sie sni : wściekły czarny pies którego tylko ujrzalam i odrazu zaczęłam uciekać . I dalej tak jakby plynelam lub lecialam w złocistym zbożu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne Sny
Jeżeli mi się śni sen ,że mnie gonią zjawy to co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne Sny
Jeżeli mi się śni sen ,że mnie gonią zjawy to co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ni coz...
A mnie się śnią ciagle jakieś zwierzęta. Albo psy koty a nawet myszy. Ostatnio siła mi się wielka ropucha - niedługo po tym zginął mój teść. Nigdy w to nie wierzyłam ale za każdym razem rano sprawdzam interpretacje snu w senniku. Już nie wiem co mam o tym myśle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne Sny
co to znaczy jeśli śni mi się ,że jestem założycielem grupy nawet nie pamiętam nazwy i mam 5-cioro mych przyjaciół .Mamy misje do wykonania jeżeli jej nie zrobimy umrzemy i cały czas ukazuje się nam czarna zjawa i mówi z nie pokojem szybciej nie macie czasu pośpieszcie się jesli nie to zapłacicie życiem . Co to ma znaczyć boję się tego snu .Śni mi się to juz 3 raz z kolei ale są inne historie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się sprawdzają cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniacy
Tylko nieliczni mają taki dar musisz być przygotowana na wszystko co Ci się przyśni.Ale na szczęście nie zawsze się sprawdzają :p przedwczoraj mi się śniło ze mnie wylali z nowej pracy .wchodzimy a tu ze nie spakowalismy 14 kabli do 14 pudełek z 400. Ale na szczęście. Dostaliśmy opierdziel i na tym się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zawsze
Tak. bardzo cz esto śni mi sie kilka snów w krótkim okresie czasu a potem sprawdzam w senniku i wszystko się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sny się sprawdzają ale niekoniecznie koszmary. Warto umieć zrozumieć sen ostrzegawczy a przede wszystkim przyjąć wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zębami to jest prawda , nawet w senniku oznacza, utrata bliskiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze temat stary ale jednak napiszę bo może jednak dowiem się coś nowego -------mi się sny akurat sprawdzają, mam kilka takich co już wiem co w danym dniu /dniach nastąpi, na jakimś tam wątku ktoś kogoś kto wierzył w sny wysyłał do posychologa że to podświadomość , ale jaka podświadomośc jak ja cos śnię a za kilka dni to się sprawdza, -np. jak śni mi się kot albo malenkie dziecko to wiem co nastąpi i dokładnie sie to sprawdza ,że w tym dniu spotka mnie jakiś niemiły incydent, że np. ktoś niesprawiedliwie na mnie nakrzyczy albo czegos zapomne załtwić, albo ktos mi coś powie niemiłego, w pracy ktoś zawali a niesłusznie oskarżą mnie, i nie wiem jakbym się starała to to sie sprawdzi, ale na ogół nie myślę wcale o tym, ostatnio malowalam w domu, snił mi sie kot----- farbe na ścianę miałam od dawna wybraną, i w tym dniu mąz gdy zobaczył już pomalowaną ścianę zaczał krzyczeć ze to paskudne ze co ja narobiłam, -i wiele mam innych takich motywów sennych co sie sprawdzanp. zmarli, zdechły kot, ------ostatnio miałam taki makabryczny sen ale spełnił się co do joty --------rozpisałam się ale może ktoś cos jeszcze napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem mi się sprawdzają, czasem coś przekazują. Trzeba tylko je dokładnie przeanalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam bardzo fajnego faceta,zaiskrzylo i planowalismy slub i dzieci.w nocy przysnila mi sie babcia,ktora wtedy jeszcze zyla i kazala mi uwazac na niego i powiedziala ze nic z tego nie bedzie.ja bylam bardzo zakochana i nie bardzo chcialam w ten sen uwierzyc.pojechalam do mojego lubego a tu sie okazalo ze wyciol mi straszne swinstwo i faktycznie zwiazek sie rozpadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi jak się śnią zmarli to zawsze przekazują jakąś informację , jakieś zdarzenie niekoniecznie coś złego, często śni mi sie dziadek , to wiem że bedzie to jakaś nowina, -coś ktoś mi coś doniesie-, coś drobnego sie wydarzy, kiedyś puściłam totolotka i zapomniałam sprawdzic, przyśnił mi się dziadek, wiedziałam że coś się wydarzy, i pierwsze co to sprawdziłam totka bo to pierwsza myśl moja była, mialam 3 to 23 zł. , to małe pieniadze ale ten totek leżał juz długo i dzięki niemu sprawdziłam bo tak to by przepadlo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×