Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdarzylo mi sie pare razy

Przyznam sie wam do czegos. Wstyd mi, ale tak, robie to czasami:/

Polecane posty

Gość zdarzylo mi sie pare razy

Jak ide do lokalu jakiegos na piwo, drinka, obiad to w ubikacji biore papier toaletowy jak sa cale rolki. Tak, wiem to zalosne:O Stac mnie, ale zawsze sobie mysle, ze place i tak drozej za piwo to dlaczego by nie zaoszczedzic. Wstyd mi za to i postanowilam, ze wiecej tego nie zrobie. A dzis znowu:O Po prostu mysle sobie, ze to mi sie bardziej oplaca. Nigdy nikomu bym sie do tego nie przyznala, a moze jednak nie jestem sama?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssalsssssssA
ludzie robią gorsze rzeczy, ja np, a się nie przyznam bo wstyd nawet anonimowo. Tzn, nikogo nie krzywdzę, ale mam czasem brzyyydkie myśli, których nie potrafię opanować. Codziennie modlę się, zeby Bóg mi tego diabła z głowy wyrzucił , ale to coś dalej tam siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz się przyznawać
pracownicy dokładnie wiedzą, kto im kradnie papier :) Muszę Cię uświadomić, że nie jesteś w tym osamotniona: pracowałam w dwóch barach i w jednym sklepie odzieżowym w hali handlowej - głównie sprzątaczki, ale my pracownicy obsługi doskonale wiemy, kto podwija papier. Niektórzy robili to nawet seryjnie, innych widziało sie tylko raz. Częściej nawet osoby, które wyglądały na dość zamożne, które nie robią tego z biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewix3108
to jakas choroba, jak na moje troche dziwne .. nie mowie bo w zyciu tez pare rzeczy wziełam .. kiedys jesc mi sie chciało i jablko z bazaru wziełam ..ale papier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś pracowałam w hotelu i zawsze kradłam papier nie to,ze mnie nie było stać po prostu brałam i tyle nie wiem dlaczego może dlatego,ze wszyscy brali :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzylo mi sie pare razy
do torebki chowam. Skad ktos moze wiedziec, ze to ja? Jest wieczor, mnostwo ludzi, panienki do toalety chodza non stop a jak sa np. 3 rolki to ja wezme jedna. Nie, nie sadze by ktos sie skapnal tym bardziej ze w roznych bywam miejscach i nie robie tego za kazdym razem. I mnie rowniez stac na wiele, ale jakos czuje, ze powinnam wziac ten papier w koncu i tak przeplacam za piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moja torebke rolka papieru nie wlezie;) chyba,ze nawinelabym soebie troche z rolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzylo mi sie pare razy
jak ide na bardziej powazna impreze to tez mam mala torebeczke, ale jak na piwo, drinka to mam normalna taka wieksza i tam spokojnie mi sie rolka papieru miesci:O a nawet i wiecej jakbym chciala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzyło mi sie pare razy
raz jak byłem w clubie to az wstyd sie przyznac ehh.. poznałem taka laske i podobala mi sie jak cholera ale byla chyba dla mnie zbytt wygurowana ale powiem wam ze przelecial bym ja nawet tam, poszedlem do kibla i zwalilem sobie konia na nia . spuscilem sie do nieoderwanego papieru toaletowego ehh wtyd wiem uwazacie ze postapilem nierozsadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u Ciebie papieru nigdy nie brakuje:P masz na pewno wybor-wzorki,kolorki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzylo mi sie pare razy
glupi podszyw nie zauwazyl, ze jestem dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzyło mi sie pare razy
głupi podszyw, idż z tąd! ehh smiejcie sie smiejcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą w żadnym lokalu nie mają takiego papieru jak ja używam, zwykle jest szary ewentualnie biały ,a ja używam tylko zielonego velvet zapachowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzyło mi sie pare razy
rumianekowy czy stokrotkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzylo mi sie pare razy
haha juz w pierwszym poscie pisalam w rodzaju zenskim takze podszywaj sie na zdrowie:D Powodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzylo mi sie pare razy
a i dodam, ze szarego nie biore tylko miekki i bez zapachowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzylo mi sie pare razy
podjadam też sarnom z paśnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewix3108
hehe ja tam sie nie dziwie .. ale szczerze to sie nigdy nie zastanawiałam na papierem toaletowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik morderca
zapewne pamiętasz czasy PRLu i kilometrowe kolejki za papierem wtedy był to produkt luxusowy i tak ci zostało do dziś?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzylo mi sie pare razy
no nie wiem czy pamietam PRL:O Mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik morderca
to już wiem czemu panny teraz chodzą z takimi wielkimi torebkami wszedzie patrzą co by tu pod.dolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanek salonowy
a jak jest big rolka to też bierzesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrakuda...
moze poczatki kleptomanii? obys nie skonczyla jak Winona Ryder:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja robię coś jeszcze gorszego! Zawsze kiedy załatwiam swoją potrzebę fizjologiczną (mam na myśli sranie) w toalecie w jakimś lokalu zabieram ze sobą wydaloną kupę w woreczku i spuszczam ją dopiero w klozecie w swojej chałupie. Zwyczajnie wstydzę się, że mój wielki kloc mógłby zapchać toaletę w lokalu i na pomoc nie przyjdzie mi żaden "Gaciamito: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×