Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szarlotta123

prosze ...pomocy!!!!

Polecane posty

Gość szarlotta123

jestem z nim dwa lata. mowie ze brakuje mi czegos ,a on wypala- to co zakochac sie mam? powiedzialam ze mialam na mysli troche ciepla ze jest zimny dla mnie. ze czuje sie samotna. odpowiedzial mi ze mnie pragnie i pozada a zakochac moze sie postarac. jestem w szoku.chcialam zakonczyc to ale on ciagle pisal i nachodzil mnie . mowil ze zle to odebralam. co robic . podpowiedzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotta123
nie wiem ...moze masz racje. przybilo mnie to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona_w_dniu_wczorajszym
Zostawić go. Byłam w identycznej sytuacji. Po tym jak go zostawiłam nagle zrozumiał że wszystko robił źle. Zakochał się na poważnie... zabiegał dwa miesiące zanim dałam mu szanse. W ostatecznym rozrachunku okazał się pijaczyną i damskim bokserem. ;) Mężczyzna, który tak traktuje kobietę od samego początku po prostu nie jest dobrym materiałem na stałego partnera. Pytanie raczej, czy Ty masz siłę odejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotta123
powiem tak. dobrze mi z nim. ale zabil we mnie duzo tym co powiedzial. nie wiem pogubilam sie i potrzebuje sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotta123
najgorsze ze mozesz miec racje. powiedzial ze jesli facet pragnie kobiete ciagle i ta sama to ona moze byc z tego dumna. i ze on kocha sie ze mna kochac. wiec powiedzialam ze jesli nie musi mnie kochac zeby isc ze mna do lozka ,a musi kochac zeby przytulic to ja czegos tu nie rozumiem.powiedzial ze sie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×