Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość groszka 32

jak dbacie o wyglad?

Polecane posty

Gość karolinaaaaaaaaaaaa
brudasa i smierdziela w domu bym nie zniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
ale moj chodzi w domu roznie w rozciagnietych dresach tez i uwielbiam go takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
no wiem czy się ogląda czy nie... przecież to nie filozofia. skoro gdzieś idziemy razem to widzę że się nie ogląda. spędzamy mnóstwo czasu i to wiem. poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
klara222 no wlasnie ja tez znam swojego i nie mam zadnych obaw co do niego ale dziewczyny "wiedza lepiej: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
ale przeciez obejrzec sie to nic strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
Zawsze znajdzie się taka co wie lepiej niż ja sama... Ale ja się tym nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
karolinaaaaaaaaaa - tak to nic starszego, ale mój partner się nie ogląda, a ja go nie będę zmuszała do oglądania się za dziewczynami. ja nie twierdzę że to coś strasznego, poprostu mój tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
wiecie co :) a moj maz sie nie oglada bo nie chce to zupelnie nie w jego naturze jestem jego pierwsza i ostatnia wiem to taki typ :) kocham go najbardziej na calym swiecieeeeeeeeeeeeeeeeee i sama tez sie nie ogladam bo po co ? co mnie inni obchodza ? mam swojego ukochanago i to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaaaa
i dobrze ze nie robi.... mojn tez sie przy mnie nie oglada no chyba ze jakis cud zauwazy ale wtedy to i ja powiem zobacz jaka piekna kobieta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara222
groszek 32 - mam dokładnie identycznie :D szczęściary jesteśmy, ale i nasi partnerzy też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
no jestesmy to fakt :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszka 32
uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Mój też w różnych stanach mnie widuje i jakoś jeszcze nie uciekł, ale nie jest wizualny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaaggg
a ja mam 20 lat i mam dosyc sporo kosmetykow; nie wygladam jak "lala", ale lubie takie rozne rzeczy :) uzywam: balsam garnier (cudo, ten niebiesko- rozowy) po kazdym prysznicu codziennie-prysznic- Ziaja maziajki o zapachu gumy balonowej :classic_cool: pachy depiluje depilatorem, łydki i bikini woskiem. niestety na bikini wyskakuja mi krosty od tego :o antyperspirant aloesowy Aloe Vera. tez polecam. krem do rąk Ziaja Pro (z allegro, zajebisty) kilka razy dziennie. do mycia twarzy Ziaja Med; krem Nivea Soft albo czasami masc z wit A. makijaz to tylko musnięcie pudrem brązujacym, jakis deliktny cien na powieki i tusz 2000 kalorii. niestety z wlosami mam problem, biore skrzyp, cynk, uzywam jedwabie, odzywki, ampulki, gówna, sruwna i wypadaja mi jak nie wiem. juz od chyba 2 lat mam ten problem, raz jest lepiej, raz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska gwiazdka33
podbijam bo fajny temat piszcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dbanie o wygląd jest dużo, dużo prostsze, mimo to trzeba mieć kasę, bo jednak teraz można jechać sobie do spa i tam kompleksowo zadbać o swoją urodę, poza tym taki pobyt w spa musi być bardzo bardzo przyjemne. jedną z ciekawszych ofert masaży i zabiegów ma Primavera Spa w Jastrzębiej Górze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×