Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwatorkaa

Czy taki związek ma sens?

Polecane posty

Gość obserwatorkaa

Dziewczyna 26 lat po studiach ,pracująca ,mieszkająca z rodzicami. Chłopak 31 lat licencjat ,mieszka z rodzicami ,mało zarabia. W związku są 5 lat. Chłopak nie obiecuje nic stałego. tzn. cos nadmienia o wspólnym zamieszkaniu w starym domu z babcią .Ale, cały czas się tam nie wprowadzają .A,to ona musi skonczyc studia ,albo on zmienia prace i za mało zarabia. Powiedzcie czy taki związek ma sens? czy nstp. 5 lat dziewczyna bedzie zwodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
halo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj to zwykły
wisielec sexu darmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwoje jestescie byle jacy, bez planów na przyszłość, nie licząc mozliwości uwieszenia sie na sobie. Związek 2 nudnych pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu tak piszesz, kim ejstes
a do tej pory ci to nie przeszkadzalo i piec lat z nim sypialas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
ja jestem obserwatorką ,i tak myślę czy to ma sens .Ale, co może zrobi dziewczyna ?jak nie dostaje konkretnej propozycji.I chyba jest zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
wczesniej były studia ,brak pracy ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo kocham....
teraz juz nic, mogla myslec piec lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
czemu 5 lat temu a teraz nic? ważne były studia ,znalezienie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo kocham....
zaraz zaraz ale on pracuje przeciez, autorka uwaza ze malo zarabia. a ile zarabia ciekawe? moze dla niej 1500 to malo i uwaza takiego goscia za niudacznika, są takie materialistki. chcialaby zeby jej facet zarbial z 5 tysiecy pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
dziewczyna jest moja przyjaciółka .... nie,nie, to on twierdzi ,że za malo zarabia ,żeby razem zamieszkac. zarabia 2 tys. plus premia kwartalna 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo kocham....
nie no 2 tys to przeciez calkiem porzadna kasa, skoro ona tez zarabia to razem bez problemu by sie utrzymali. on po prostu nie chce z nia byc, proste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
ona tez mniej więcej tyle samo zarabia.. Mam wrażenie ,że wbije ja w lata i nic z tego nie bedzie .ona sam juz po 30 stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
ale, dupisz rozwóda .jak wiatr zawiej tak piszesz. Najpierw ,ze to związek niuedaczników a teraz ,że to wileka milosc i ja chce jes rozbic zwiazek.Pytam ,bo sama nie wiem czy tak sie teraz zyje ja mam nie co inne poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkasamka
zgadzam sie z obserwatorka, on nie chce z byc ze swoja dziewczyna , 5 lat razemi zero deklaracji?! Wbija ja w lata szukajac lepszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo kocham....
ale zauwaz, ze to wina twojje kolezanki, sama mu dawala na tacy wszyztko przez 5 lat to teraz ma :O koles ma dobrze, ma wszystko, seksik, po co ma sie zenic???? kobiety same są sobie winne. nic z tego nie bedzie raczej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, że nie ma sensu, bo autorka pisze tylko o kasie - jest pusta i beznadziejna. ( nie wiedziałam, że to ty) Gówno wiesz co w tym związku jest wazne. Zajmij sie swoim zyciem. nie pisałam, że to wielka miłość, ale że to nie twoja sprawa. Naucz się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas wyjechac z tekstem o dacie slubu. Tak mysle najwyzsza pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
ciężko wiązac sie na studiach ,czekała aż sie obroni ,później pracy i minął kolejny rok. Koles dalej sie nie chce wyprowadzic od rodziców .odwlekajac jak sie da........stale cos staje na przeszkodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie o sobie piszesz wszystko zalezy od tego jak bardzo chca albo jak bardzo chociaz jedna osoba chce ja mysle ze pora wzisc slub i urodzic dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
rozwóda dupisz az smierdzi .Nikt nie pisał o kasie. Koles tłumaczy sie tym ,że za mało zarabia ,zeby wspólnie zamieszkac Data slubu nie ,nie nie tak szybko najpierw chca razem zamieszkac na próbę .....................dopiero moze wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorkaa ciężko wiązac sie na studiach ,czekała aż sie obroni ,później pracy i minął kolejny rok. Koles dalej sie nie chce wyprowadzic od rodziców .odwlekajac jak sie da........stale cos staje na przeszkodzie . ale co Cie to obchodzi ? Chcesz "ratowac" koleżankę :O? Czy moze rozwalic zwiazek w imie pomocy i słuzenia dobra rada? Skad wiesz jakie ten kolo ma zamiary ? Moze ma jakies plany wobec niej, może chce miec finansowe zabezpieczenie itd? Skad wiesz co nim kieruje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
no własnie jakie ma plaany tego nikt nie wiem :P Moze ma jakies plany wobec niej, może chce miec finansowe zabezpieczenie itd? Skad wiesz co nim kieruje ? takie mrzonki można realizowac przez nstp. 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie na probe przez piec lat wszystko o sobie powini wiedziec teraz to tylko zenic sie i dzieci robic woz albo przewoz raz kozie smierc na co tyle kombinowac i tracic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
rozwóda ,ale napisałam,że to on sam używa takiego argumentu ,że zbyt mało zarabia ...aby wpólnie zamieszkac ,trzeba zrobic remont ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×