Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spakowałam synowi walizki

Spakowałam synowi walizki bo nie zdał matury!

Polecane posty

Gość spakowałam synowi walizki

Jak się okazało mój syn nie zdał i matematyki i j.angielskiego, sprawdziliśmy odpowiedzi i on mi się przyznał że nie zdał matury. Ja pokazałam mu drzwi, on powiedział że zda egzamin zawodowy bo jest w technikum hotelarskim a do matury przystąpi za rok. Powiedziałam mu że takie rozwiązanie nie daje mi satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spakowałam synowi walizki
Pisałam tu już kiedyś że spoliczkowałam syna za to że oddał mi pieniądze która dalam mu na studniówkę, okazało się że na nią nie poszedł bo jak sam stwierdził nie miał ochoty bawic się ze swoją klasą, która go nie lubi. To teraz ma za swoje, a ja jestem na niego wściekła, taki wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanka aaaaa
wiesz co człowieku nie wiem czemu mają służyć te twoje prowokacje, może wynika to stąd że sam/a byłaś niekochana przez rodziców do dziś nie czujesz do nich miłości i próbujesz wymyślać takie historie żeby ludzie pocieszali w postach twojego wyimaginowanego syna i dzięki temu te emocję w jego obronie przenosisz na siebie. Naprawdę nikt nie jest tak głupi żeby sie na to nabierać a jak ty czujesz się pokrzywdzony/a przez rodziców i masz na tym tle spory uraz z tego co widać to wybierz się do psychologa a nie twórz tych śmiesznych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spakowałam synowi walizki
Ten temat to nie jest prowokacja. Potrzebuję pomocy i wsparcia, chce czegoś lepszego dla syna, ja w jego wieku zrezygnowałam z matury i teraz tego wszystkiego żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli temat nie jest prowokacja to wydaje mi se ze nie zrobilas dobrze Nie zdana matura to nie powod zeby wyrzucac dziecko z domu Piszesz ze chcesz dla niego czegos lepszego w takim razie pomoz mu przygotowac sie do matury za rok i wytlumacz ze twoje zycie byloby lepsze gdybys bedac w jego wieku myslala o wyksztalceniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twój syn potraebuje
pomocy i wsparcia!! nie ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn potrzebuje wsparcia
też tak myślę jak poprzednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhff
pomocy i wsaarcia? jalbym miala taka matke to bym sama potrzebowala pomopcy i wsparcia współczuje synowi ze ma pojebana matke idz sie leczy babo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od takiej matki to bym sama
uciekała,a nie czekała az mi walizki spakuje. Koniec świata bo syn matury nie zdał,rozpacz i lament wstyd przed ludżmi,kobieto zastanów sie co ty gadasz. Niezdał teraz to moze za rok mu sie uda,jesli nie mówi sie trudno,wysyłam syna do pracy,a On z czasem sam dojdzie do tego ze wykształcenie jest ważne. Tez mam dwoje dzieci i nie wstydziłabym sie ich gdyby nie zdali matury.Córka akurat tez pisała,w srode ma niemiecki.Syn olał szkołe rok temu,bo stwierdził ze lekcje go nudza a On do nauki stworzony nie jest,dałam mu wolna reke.Otworzył warsztat i po pół roku sam przyszedł do mnie ze idzie dokończyc edukacje do Liceum dla pracujacych.Najpierw gadał ze tylko te Liceum a teraz cos tam wspomina ze potem jeszcze zrobi studium.Oczywiscie cały czas,ale bez zbytniego przyciskania do muru,tłumaczyłam mu ze mimo wszystko wykształcenie jest bardzo ważne,nawet jesli ma sie swój biznes i zatrudnia ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna matka i poyebana
Bic za niepojscie na studniowke, jeszcze awanturowac sie o niezdana mature! To moze zdac za rok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba jesteś chora na głowę. Syn nie zdał matury i ty go pakujesz? Nie mieści mi się to w głowie. Nie zda teraz to zda za rok i w czym problem? Nie myślisz o nim tylko o czubku swojego piep.szonego nosa, boisz sie co ludzie powiedzą a syn nie interesują Cię uczucia syna. Jak już ktoś napisał, nie czekałabym na spakowanie walizek tylko sama bym uciekła od takiej walniętej matki. Lecz się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Ale pomyśl, co ludzie powiedzą, kiedy dowiedzą się, ze wyrzuciłaś syna z domu! To dopiero będzie siara przez sąsiadami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a matura jest taka ważna
bo może on np zrobi coś co będzie mu sprawiało radosc i będzie zarabiał prawdziwą forsę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
a to wyniki matur juz byly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka miala pewnie na mysli ze ona i jej syn sprawdzili wyniki w internecie i on zobaczyl ze zabraklo mu tam jakis odpowiedzi. Autorko dobrze zrobilas Czlowiek bez matury w tych czasach nic nie znaczy, niech ma srednie ale niech ma do tego mature :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid.zak
Nie zdałeś matury??? SPRAWDŹ: niezdalemmatury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid.zak
Nie zdałeś matury??? SPRAWDŹ: niezdalemmatury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×