Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaus Huntelar

kurwa, tak bardzo chce mi się sexu, że nie moge wytrzymac..

Polecane posty

Gość Klaus Huntelar

Nie kochalem się już prawie rok... tak wiec obecny okres jest dla mnie podwójnie cieżki i mega dołujący, poniewaz rok temu, jak byly wakacje mialem zajebistą kobiete, wyjezdzalismy nad morze, spedzalismy wspolne weekendy, sex bardzo czesto.. te wszystkie wspomnienia itp ;/ ehh dol na maxa no i mija juz prawie rok od kiedy nie jestesmy razem, a ja od tego czasu nikogo nie mialem a co gorsze nie zanosi sie na zmiane.. tak bardzo chce mi sie sexu ze czasem ciezko mi wytrzymac a na kurwy napewno nie pojde , masturbacja tez juz nudnawa, chociaz bez niej bym oszalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak strasznie
wygladasz,że nie umiesz sobie dziewczyny znależć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak strasznie
kurcze,no dzine to jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus Huntelar
Widocznie.. nie mam zamiaru sie usprawiedliwiac dlaczego juz prawie od roku nie mialem zadnej panny najwyraźniej od tego czasu nie trafilem na kobiete, ktora by odwzajemnila moje zainteresowanie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus Huntelar
fajnie by było jakbym znalazl jakas chetna kobiete.. moze tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
to znajdź sobie kochankę tylko do seksu . np na imprezie w klubie czy na necie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus Huntelar
w klubie nie jest to takie proste... a w necie? ciezko o to, mozna znaleźć ale jakiegos paszteta fajne dupeczki nie szukaja przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu kazdy ciagle twierdzi ze na imprezach sa same lachony i faceci ktorzy chca tylko wyrwac tam chodza tez normalni ludzie ktorzy chca sie pobawic wiec mozna tam kogos jak najbardziej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus Huntelar
no i jeszcze mam problem z piniędzmi bo tylko 2,6 zł tygodniowo od mamy dostaje :O to mam na bilet w jedną stronę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus Huntelar
agnieszka... tylko wyjątkowe bazyle twierdza, ze w klubach same lachony ktore dadza odrazu dupe bazyle ktore sa za malo atrakcyjne i rozrywkowe na kluby, wiec musza dogryść tym ktorzy tam chodza.. tym czasem w klubach wiecej wartosciowych osob mozna spotkac niz w jakiejs jebanej szkole na studiach np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym mowie tam chodza tez normalni ludzie :( np ja:P chodza tam ludzie pobawic sie ale i tak jak mowie, chodza tez bo mozna tam kogos poznac nie musi to byc od razu zwiazek, moze byc zwykla znajomosc ale duzo osob twierdzi ze na imprezach to lachony i koksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×