Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świadkowa_

wieczór Panienski, jak najlepiej?

Polecane posty

Gość świadkowa_

Witam, Macie może jakieś pomysły albo sprawdzone firmy na wieczór panieński w warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkazołzunia
Najlepszy wieczór panieński, na jakim byłam, został zorganizowany przez dwóch kolesi. Ogłoszenie znalazłam na gumtree. Trochę się obawiałam jak to z takimi ogłoszeniami bywa, ale zupełnie niepotrzebnie.Zorganizowali mojej Młodej wieczór jej życia ;) heh Była to impreza w stylu lat dwudziestych w wynajętym lokalu. Chłopaki zajmują się organizacją, mają wiele pomysłów ale są otwarci na propozycje wszelkiego rodzaju. Na prawdę bardzo ogarnięci. Jednak działają jedynie w Warszawie. Oni wszystko organizują, a dziewczyny muszą jedynie zrobić zrzutkę no i stroje jakieś, jeżeli impreza jest tematyczna Jeżeli nie masz pomysłu, zgłoś się do nich, szczerze polecam. Ta noc była jedną z lepszych imprez na jakich byłam ogólnie. Oni wszystko wymyślą i zorganizują, a Ty będziesz miała świadomość, że panieński będzie na prawdę udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowa_
a jakiś kontakt na nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluteńkazołzunia
nie wiem czy tak na forum można, ale proszę ;) 504200861 chłopak nazywa się Adrian, tego drugiego nie mam.. życzę udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona123
jeżeli byś chciała to ja ci polecam zrobić w Złotopolskiej Dolinie W Zakroczymiu, moja świadkowa właśnie tam zrobiła mi panieński, miałyśmy masaże, manicure, ja jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poobciągajce lachy
połowie stolicy to może odechce wam się hamerykańskich mód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_z_wwa
Hey, jeśli chodzi o wieczór panieński to ja zdecydowanie jestem zwolenniczką domowych imprez :) Organizowałam wieczór panieńkim mojej siostrze i powiem wam że było super :) Oczywiście był tancerz który umili nam wiecżór, do tego gry zabawy konkursy (wyczytane na róznych forach internetowych), masę dekoracji zmaówionych ze sklepu godana (uczy królicze, balony i wiele innych) kolorowo i wesoło, no i poczywiści epoipsy klunarne z odppowiednią ;) ilościa %%% :) Było bardzo fajnie i przede wszytskim nie zrujnowało to naszych portfeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cew we
a co powiecie o jezdzeniu limuzyną po mieście z drinkami, same dziewczyny, potem na impreze, bomba nie?? :) mam taki planik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cew we
i bedzie tort z penisem różowy i striptizer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO KOBIETKI KUPUJĄ
ja byłam na takim wieczorze panieńskim . Po każda z nas przyjeżdżał bardzo łądny mężczyzna fajnym autem zebrał nas w klubie wynajętym na tą okazję tzn była to sala vip . Czekałyśmy na młodą a ta przyjechała z dwoma czipendejsami :) ubrana na różowo - wyglądała mega seksownie . Miałyśmy imprezkę (3 godzinki) mogłyśmy ich dotykać tańczyć z nim cały czas donoszono nam drinki ;) następnie pojechałyśmy do mieszkania starszej tam był torcik , mnóstwo pysznego jedzenia i znów alkohol . Około 24 przyjechał striptizer ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cew we
ojej cudownie :D kolezanki bedą mi zazdrosciły, hihi jak to fajnie wychodzic za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gci.,;
słitaśne!!:)] az rzygac się chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmellkowa
Najwazniejsze oprócz dobrego grona jest równiez to zeby wybrać naprawde dobry lokal. Nie zawsze teraz domowki sa modne. Ja byłam w bardzo fajnej restauracji Czyli Chilli w której ten wieczór udal sie mysle lepiej niz facetom kawalerski. Fajny klimat , ostre jedzenie i dobre grono kumpelek to wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Nie ma to jak przed własnym ślubem obmacywać obcego faceta ;/ mam nadzieję, że Wasi mężowie też sobie pomacali obce laski na kawalerskim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem zdziwiona ze wiekszosc z was bawi sie w obamcywanie striptizerow.. widac ze to dla wiekszosci z was regula. no coz, u mnie opcja facetow na panienskim odpada, tak samo nie bedzie zadnych striptizerek na kawalerskim mojego narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Widzisz Angry--Bird chyba spora część społeczeństwa straciła resztki moralności, naoglądała się amerykańskich filmów i dla nich normalne jest macanie obcych ludzi przed własnym ślubem. Dla mnie to obleśne i w ogóle tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y6y56y6y67
Najlepiej tak, aby nie było później kaca moralnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim jest widoczny
obmacywanie striptizerow? bleeee. tak was to kreci? to niech wasz narzeczony obmacuje jakas panne ciekawe jak bedziecie sie czuly. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym wolała kameralny wieczór z kumpelkami przy winku :) striptizerzy są oklepani. może jakiś wypad do spa? na pojezierzu brodnickim jest fajny hotel głęboczek, własną winnicę mają, więc winoterapia to pozycja obowiązkowa ;) z kilkoma najbliższymi koleżankami chętnie bym się wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Miodowocynamonowo - fajna sprawa, tylko chyba droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollimpiaa
Czyli Chilli, nie koniecznie ze striptizerem, ale na pewno bardzo, bardzo na ostro :)))) szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednodniowy wypad do spa może jeszcze by się dało ogarnąć. To ju z może lepiej wybrać się pod jakieś domki. Taniej i więcej swobody w działaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniasup
Ja tam nie mam nic przeciwko striptizerom :) byałm na kilku pokazach ważne by był w guście panny młodej :) Jak atmosfera będzie fajna to wieczór będzie niezapomniany Konfettki baloniki czerony welon, szarfa z napisem Ratunku wychodzę za mąż i jazda :D hehehe Trzeba umieć się bawić :) www.szarfy.com.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandola
A ja robiłam wieczór panieński mojej siostrze w spa i bardzo sobie chwalę! Jesteśmy z Warszawy i wybrałyśmy w tym celu Samui Spa w Novotelu. Skusiła nas oferta na ich stronie i serio, nie żałujemy żadnej wydanej na to złotówki. Mają różne pakiety, my wybrałyśmy trzeci - gdzie każda z nas mogła wybrać zabieg na twarz lub ciało oraz manicure lub makijaż. Piłyśmy szampana przebrane w szlafroczki, korzystałyśmy z sauny i świetnie się razem bawiłyśmy! Niezapomniana i relaksująca rzecz dla panny młodej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolantka33
Ja polecam wieczór w spa. Swój miałam w Samui Spa w Warszawie i to było najlepsze, co mogło mnie spotkać. Super relaks, cudowny masaż i kojąca atmosfera. Czułam się piękna, kiedy stamtąd wyszłam! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wieczór panieński, mój wyglądał trochę nietypowo, ale absolutnie tego nie żałuję... Wraz z koleżankami zaprosiłyśmy na niego... iluzjonistę i bawiłyśmy się przy magicznych sztuczkach. Wiem, ze może brzmieć to niecodziennie, ale moim zdaniem naprawdę warto. Korzystałyśmy z https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ i bawiłyśmy się świetnie prawie do samego rana. Przy okazji poznałam też jedną, czy dwie sztuczki, które przy odrobinie szczęścia uda mi się powtórzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×