Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abladablabla

Punkt ksero/wydruku KRAKÓW. GDZIE?????

Polecane posty

Gość abladablabla

Gdzie w centrum krakwoa znajde jakiś przyzwoity punk ksero/druku, chodzi konkretnie o wydrukowanie naklejek??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
Rakowicka 31A, Mazowiecka 14, Kamienna 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drukarnia
zapraszam! drukujemy (ATTT) spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadrillos
Firma Estebe - ul. Kącik 5 (przy Pl. Boh. Getta). Dobrze kserują, czas oczekiwania ok 1 dnia (mają dużo zleceń), ale jakość i cena znakomita. Ja ostatnio kserowałem po 5 groszy bo miałem ok 1000 stron. Wszystko wyraźne, eleganckie i co najważniejsze tanie. Dodatkowo mają możliwość bindowania. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara1291
Ja byłam ostatnio na Karmelickiej, zaraz koło Rusian Enso. Tam kserują po 5 gr od 200 str książki bądź 100 str notatek. Więc cena całkiem całkiem :-) Wyrabiają się bez problemu, przy jednej książce jest nawet szansa że zrobią w ciągu godziny, co w innych punktach na ogół jest nieosiągalne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda P.
jeśli chodzi o naklejki to na Romanowicza jest studio wielkiego formatu, drukowałam u nich plakaty na zaliczenie. Maja tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek P
Potwierdzam - na Romanowicza 4 w Studio Wielkiego Formatu. Drukują naklejki a ze zniżką dla studentów plansze, plakaty i naklejają na pianki. Namiary masz na http://www.studiowf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja drukowałam prace mgr na warmijskiej w copyshop, także mogę polecić, niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w dobie nowych technologi nigdzie nie musisz chodzić:) ja zawsze drukuję tu www.tpsdruk.pl bo drukarnia jest sprawdzona solidna i tania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×