Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiosenne_Porządki_W_Szafie

Sprzedam TANIO odzież j. NOWE FIRMOWE r. 36-42

Polecane posty

Gość Wiosenne_Porządki_W_Szafie

Witam, Zapraszam do zakupów :) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=21949083 w ramach wiosennych porządków postanowiłam sprzedać odzież, w której już nie chodzę, bądź też już się nie mieszczę. Rozmiarówka od 36-42 ale głównie 38/40. Rozmiary tak zróżnicowane, ponieważ chorowałam i za sprawą leków niestety przytyłam i w część ciuszków się już nie mieszczę, a kilka ciuszków na aukcjach pochodzi z szafy szczuplejszej siostry :) Sprzedawana odzież jest w bdb/idealnym stanie. Sprzedaję tylko takie, które mogą długo posłużyć tzn. bez plam, rozpruć, zmechaceń, zniszczeń itp. Zdecydowana większość praktycznie nie noszona (kupione pod wpływem impulsu po czym przeleżało nienoszone w szafie). Mnóstwo markowych i firmowych ciuszków z takich sklepów jak H&M, C&A, RIVER ISLAND, M&S, CUBUS, VERO MODA, BENETTON, i inne. Ceny duuużo niższe niż w sklepie (u mnie od kilku do kilkunastu złotych za ciuszek, który wygląda jak nowy) Odzież to np. spodnie, bluzki, tuniki, topy, spódniczki, sukienki (w tym jedna elegancka na wyjście) obuwie, biustonosze, sweterki, marynarki, kurtki, płaszczyki. Dodatki: torebki, biżuteria, szale, czapeczki. Zapraszam do zakupów :) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=21949083 PS. Są gusta i guściki. Nie każdemu się musi podobać to co oferuję i nie musi być to zgodne z jakimiś najnowszymi trendami w modzie w Paryżu czy gdzieś tam, jednak każdy ma swój styl i ma prawo zestawiać części garderoby tak jak się mu podoba. Nie każdy jest "milionerem" i nie każdego stać żeby kupić nowy markowy ciuch za 100 czy 200zł i szuka czegoś co go zainteresuje za kilkanaście złotych. Tak więc proszę o pohamowanie negatywnych emocji i nie ubliżanie oferowanej przeze mnie odzieży jak i ludziom, którzy się tym zainteresują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczka 666666
fajne te twoje ciuszki ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×