Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puszysty lachonek

Jak dobrze wyglądać w rozmiarze 52???

Polecane posty

Gość Puszysty lachonek

XXXXXXL jak się ubieracie? Ja fatalnie wyglądam w spódnicach. Co założyć żeby wyglądać dobrze? Buty na koturnie mi dodają smukłości. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysty lachonek
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poogladaj sobie na internecie mode dla puszystych. Ciezko powiedziec w czym akurat Tobie bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw trzeba miec faceta ze
PIĘĆDZIESIĄT DWA?! :-O O matko, to takie istnieją? Dekolty w serek, nie wiem, rozpięte cardigany, popatrz jak się ubiera Magda Gessler, a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda, to znaczy
Jest taki rozmiar????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda, to znaczy
Smukłości??? O matko, aż zaplułam monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52 to juz tragedia moim
zdaniem. Chocbys 190 miala to i tak musi wygladac strasznie. Moze schudnij zamiast pytac co powinnas zalozyc by wygladac dobrze.. w tym rozmiarze to wybacz ale dobrze wygladac sie nie da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij go do roboty, a nie.
No dobra, ale zanim się schudnie to też minie trochę czasu. Niech o siebie zadba, czemu jej bronisz. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysty lachonek
Chamskie komentarze - tylko tyle was stać? Obyście wszystkie wyśmiewające roztyły się nawet więcej. Też kiedyś byłam chuda. Kafeteryjne pizdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwnkldnwedkldwdd
:D Dobre und mocne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 747843546846
Ty nie jesteś już gruba, Ty jesteś po prostu tłusta! Ja noszę rozmiar XS i nie wyobrażam sobie nosić większy, a Ty chcesz w romiarze 52 dobrze wyglądać? Najpierw schudnij, a potem pooglądaj modę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ty nazywasz siebie
lachonkiem??? :D Dobre :D Raczej powinnaś skrócić nazwę na "loszka" :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysty lachonek
Dziś kupiłam sobie tunikę przed kolana. Co do niej założyć?Jest w kolorze koralowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co zwykle zakładają
tłuściochy - laikrowe legginsy - żarówiaste, błyszczące i obcisłe na maxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puszysty lachonek
to faktycznie porada,.....ale żeby się pogrążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i juz sie zlecialy
rozmiar xs :-O:-O:-O co to ma byc??? az smiac sie chce przy takich debilach tu. autorko wejdz na ta strone wyzej podana sa naparade fajne ciuchy.Tez ogladam. xs...dobre to..jakis chlopczyk a nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PięknaModelka78472358
Też noszę XS i uważam, że to zdrowy rozmiar rozmiar. Mam 172 cm wzrostu i ważę 50 kg. To z grubasami jest coś nie tak i z czystej zawiści obrażają, komentują, oceniają, pieprzą, że jesteśmy anorektykami, a my po prostu nie wpeprzamy całej lodówki włącznie z lodówką sąsiada! Trzeba ustalić sobie limit kaloryczny i codziennie ćwiczyć, a nie potem wchodzić i pytać się, co założyć żeby dobrze wyglądać w rozmiarze 52. Jak można dopuścić do takiej otyłości! To straszne, jak ludzie o siebie nie dbają, a potem umierają w młodym wieku na zawał, wylew, cukrzycę, miażdżycę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmfg
dokładnie, ja też noszę XS i to laski o rozmiarze 52 maja cos do mnie, jak mnie mijaja to z zawiścia tylko spoglądają. a to przeciez nie ja im wpycham zarcie w gardlo. fuj wieloryby do oceanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PięknaModelka78472358
Aha i jeszcze jedno. Nie ma czegoś takiego jak NIEZAWODNY METABOLIZM. Każdy tyje, osoby szczupłe może w mniejszym stopniu, bo mają super geny, ale też tyją! Takie obżarstwo zawsze kończy się źle, u każdego, gdzieś ten tłuszcz musi się odłożyć, przecież nie wyparuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał458353
nie da sie dobrze wygladac w rozmiarze 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anorektyczki wypier
dalajcie w kosmos. xs to jest rozmiar dzieci w afryce a nie dojrzales KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic malemu nie bedzie
Szlag mnie trafia jak widzę te hamskie komentarze! Nie ma się nimo co przejmować, jest mnóstwo porad jak się ubrać i dobrze wyglądać będąc pusztystą osobą, ja też miałam kiedyś rozmiar 40, po dzieciach mam 46 i wcale nie uważam się za tłustą choć nie powiem że nie robię nic w tym kuerunku by chociaż wyrzeźbic ciało, staraj się choć 15 min dziennie poświecić na cwiczenia, może jakaś dieta? Jak nie to chociaż ogranicz slodycze i wyeliminuj napoje gazowane a to już dużo da! I pamiętaj nawet w rozmiarze 52można wyglądać ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic malemu nie bedzie
Dlaczego wy jesteście tacy złośliwi trzeba się pogodzić że są rozmiary małe i duże ale i z tym że można coś dla siebie zrobić tu masz kilka propozycji http://www.stylistka.pl/img/artykul/565/elegancja-w-rozmiarze-xxl_4915_11.jpg http://www.stylistka.pl/img/artykul/565/elegancja-w-rozmiarze-xxl_4908_11.jpg http://www.stylistka.pl/img/artykul/565/elegancja-w-rozmiarze-xxl_4908_11.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anorektyczki wypier
to jest to wlasnie co w tej kafeterii nienawidze.Kobieta otwiera topik, szuka porady i zostaje zgnojona bo ma rozmiar 52 :-O "jak mozna miec rozmiar 52 ja mam xs"..o ja nie moge :-O rozmiar xs to nie jest zaden rozmiar :-O ludzie dlaczego nie zajmiecie sie swoimim wlasnymi suchymi dupami???? dajcie innym ludziom zyc! i nie wypowiadajcie sie na tematy ktore nie sa do was adresowane i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic malemu nie bedzie
może jakas dłuższa tunika plus spodnie do kostki i szpilki, tylko buty muszą być zakryte przez spodnie to cię wysmukli spódnice w kształcie litery A Poczytaj sobie porady i czary mary Gooka to napewnoe coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anorektyczki wypier
"nic malemu nie bedzie" Kochana jakiej firmy sa te ciuchy? MOzesz mi prosze podac stronke? mozna je zamowic? bo ja takie cos szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×