Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azure.....

Czy któraś z Was nosi bieliznę Henderson?

Polecane posty

Gość azure.....

Jak w temacie. Czy któraś z Was ma może biustonosz tej firmy? Dotychczas myślałam, ze Henderson robi bieliznę męską, a dzisiaj natknęłam się na biustonosz. Czy są dobrej jakości i czy dobrze się noszą? Z góry dziękuję za odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baksant
patrząc po rozmiarach to jak już to na lobby małobiuściastych coś może być, jeśli ta firma do czegoś się nadaje. Zapytaj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azure....
baksant- ja noszę 65D, myślisz, ze to mały biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menisterrf
no pewnie, że mały ... ja noszę 65DD i mam malutki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo masz zdrowe,
podnoszęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Ja noszę 65E i dla mnie jest to biust ogromny :O A rozmiar 65 pod biustem dyskwalifikuje mnie w większości sklepów :O Jak mi jedna pani ekspedientka powiedziała - jestem niestandardowa :O Ale się kurcze ucieszyłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azure...
tak, bo pani ekspedientka jest zdania, że wszystkie Polki noszą 75B. Moim zdaniem, tak naprawde, 30% dziewczyn powinno nosić stanik o obwodzie 60-65cm. Te ekspedientki jak słyszą o miseczce D,E,F to od razu mają w oczach namioty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam tyle w talii
No jest jeszcze ogólnodostępny 80C ;) I można mieć żal nie tylko do ekspedientek. Ja w sklepach typu Reserved, New Yorker, H&M... nie widziałam staników o mniejszym obwodzie niż 70 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o takiej marce, ale i tak większość dostępnych w Polsce mogę spokojnie odłożyć na wieszak - nigdy nie znajdę swojego rozmiaru w zwykłym sklepie, a noszę 65C (i to jest naprawdę mały biuścik). Tak naprawdę to marzę o Chrities, przynajmniej jednym komplecie - jest tak niesamowicie kobieca :) I mają mój rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
sulamitka, "dawno" ich spamu tu nie było... Teraz jak się już dowiedzieliście, że macie uj nie rozmiarówkę to zaczynacie kombinować? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×