Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość july25

orkiestra weselna pomorskie

Polecane posty

Gość gość
jeśli chodzi o województwo to tylko Live Band. Są to po prostu profesjonaliści w każdym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA11223344
Byłam na weselu na którym gral zespół SAXON. Kompletny brak profesjonalizmu. Para młoda umówiona była na prowadzenie zabaw przy stołach (tzw. biesiada) nie było tego w ogóle. Prowadzenie wesela słabe... prowadzący jak się uczepił jednego słowa, np. wypowiedzianego przez Pana młodego to powtarzał je ciągle do znudzenia... Nie ogarniali za bardzo zabaw na oczepinach. Solistka gubiła się w słowach piosenki, zresztą jak śpiewał facet też w kółko powtarzal ten sam tekst, nie wiem czy nie miał słów napisanych czy śpiewał z pamięci i też nie oganiał tekstu. Nagłośnienie też było nie dostosowane do warunków sali. Ogólnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona1990
Zdecydowaliśmy się na zespół Allabama głównie ze względu na wokalistkę o silnym i pięknym głosie - panią Julię Olędzką i bardzo się zawiedliśmy, ponieważ dopiero w dzień wesela, kiedy przybyliśmy na salę weselną zobaczyliśmy zamiast niej inną wokalistkę, nie wiemy jaki był tego powód, Manager zespołu nas nie uprzedził. Ponieważ nie chcieliśmy sobie psuć tego ważnego dla nas dnia nie poszliśmy do zespołu z pretensją. Artystka która śpiewała zamiast pani Juli Oledzkiej miała ładny głos, ale to nie był ten sam poziom. Jednak kiedy podczas pierwszego bloku tanecznego nie została zagrana żadna piosenka przez nas wybrana (kilka dni poświęciliśmy aby wybrać jak najlepszy repertuar na nasze wesele z przesłanej listy piosenek) nie wytrzymaliśmy i poszliśmy do zespołu z pretensjami, że grają nie te piosenki które wybraliśmy. Potem było lepiej, bo częściej pojawiały się wybrane przez nas piosenki, ale i tak zespół grał wybrane przez siebie kawałki, przy których ja oraz większość gości dobrze się nie bawiła. Szkoda, że Pan który grał na saksofonie nie wysunął się do przodu, prawie nikt z gości nie zwrócił uwagi, że w zespole jest saksofonista....wielka szkoda, ponieważ szukając zespoły muzycznego braliśmy pod uwagę wyłącznie zespołu z saksofonistą. Jestem bardzo tolerancyjną osobą i potrafię przymknąć oko na niewielkie uchybienia, ale w tym przypadku nasze główne oczekiwania co do tego zespołu nie zostały spełnione i czułam potrzebę wyrażenia tego, aby ostrzec inne osoby, a może sam zespół wyciągnie z tego wnioski i zmieni swoje postępowanie…. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Super wyborem na wesele w Gdańsku czy Słupsku jest Agencja Muzyczna "The Nights" Patryka Powązki, to co stworzyli na moim weselu wzbudza we mnie zachwyt aż do dziś. Muzyka na najwyższym poziomie, bardzo ciekawe zabawy, a przede wszystkim pełen profesjonalizm na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Ja również  polecam The Nights, mają bardzo szeroki repertuar dzięki czemu każdy może usłyszeć piosenkę, którą lubi i dzięki temu bawić się jeszcze lepiej. Z nimi na pewno nikt się nie będzie nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka

Ja polecę Rock and Feler, młodzi i żywiołowi ludzie, którzy potrafią porwać do zabawy dosłownie każdego i to już od samego początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurka

Rock and Feler robi robotę jak mało kto, jestem pewna ,że w 100% będziecie zadowoleni z ich gry i zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam rok temu w pomorskim na weselu i właśnie grał ten zespół o którym wspominacie: Rock and Feler i to było jedno z lepszych wesel pod względem muzycznym na jakim byłam w ostatnich latach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

zespół który mogę ci polecić to Bella Notte super zespół są z inowrocławia! posiadają bardzo szeroki repertuar ale co najważniejsze muzyka w ich wykonaniu brzmi fantastycznie aż noga sama rwie się do tańca!!1 polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/oprawa

Mają obszerną listę zespołów i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustyna

Rock and Feler polecam !! u nas grali na weselu, wszystko wyszło fantastycznie 😊 Goście byli zachwyceni , zabawy pełne humoru ogólnie rewelacja. Co tu dużo pisać , jeśli chcesz mieć udane wesele to wybierz ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspektor
Dnia 2.09.2019 o 11:00, Gość Faustyna napisał:

Rock and Feler polecam !! u nas grali na weselu, wszystko wyszło fantastycznie 😊 Goście byli zachwyceni , zabawy pełne humoru ogólnie rewelacja. Co tu dużo pisać , jeśli chcesz mieć udane wesele to wybierz ten zespół.

Płacą podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa

Bella Note z Inowrocławia jest super. Warto powierzyć wesele w ich ręce. Prawdziwi spece od imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa

Agencja Muzyczna "The Nights" jest bezkonkurencyjna. Godny polecenia pod każdym względem. Muzyka, prowadzenie zabawy, kultura osobista oraz kontakt z gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia p
Dnia 13.06.2019 o 10:51, Gość Buka napisał:

Ja polecę Rock and Feler, młodzi i żywiołowi ludzie, którzy potrafią porwać do zabawy dosłownie każdego i to już od samego początku

Zabawy dzięki którym goście się nie nudzą do tego naprawę bogaty repertuar muzyczny myślę ,że każdy dobrze się bawił z tym zespołem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna

Rock And Feler  zdecydowanie to najlepszy zespół muzyczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

polecam Rock And Feler 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

polecam Rock And Feler 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqlka

nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us.
15 godzin temu, Gość ona napisał:

polecam Rock And Feler 🙂

Płacicie podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rock And feler , u mnie na weselu grali było dobrze

Podpinam się do opinii 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu bawiłam się  na weselu siostry. Grali tam Rock And Feler;d Zabawa była fantastyczna wszyscy goście byli zachwyceni, moim zdaniem  warto ich wlanie wybrać. Mnie się wszystko podobało. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2020 o 12:44, Kinia00 napisał:

Ja rok temu bawiłam się  na weselu siostry. Grali tam Rock And Feler;d Zabawa była fantastyczna wszyscy goście byli zachwyceni, moim zdaniem  warto ich wlanie wybrać. Mnie się wszystko podobało. 

Podpinam się do opinii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zespół rock and feler, jest rewelacyjny wymiata na weselu. Mega zabawa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie grali freshliveband.pl i jeszcze raz bym się skontaktował chętnie, ale nie ma okazji chwilowo. A w rodzinie nikt się nie bawi w śluby na razie 🙂 Świetny klimat. Lepiej od każdej dyskoteki, dosłownie. No i bardzo równo im granie idzie. Nie ma spadków jakości, ani dziwacznych piosenek, tylko repertuar przemyślany do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół RePlay jest naprawdę wyjątkowy jeśli chodzi o prowadzenie wesel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×