Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pękatka

Idzie lato,kto walczy z cellulitem ?

Polecane posty

Gość Gabbanna
Hej!!! Pisałam tu w maju. Robiłam 2msce peeling kawowy i to jest jakiś kit :O nie polecam bawic się w te cuda,bo nie zauważyłam nic. A robiłam go 4razy w tygodniu. Plusem jest tylkoto,że po nim miałam gładką skórę. Od 3mscy chodzę na siłownie i dopiero teraz widzę,że mi się cellu. zmniejszył jednak ciągle jest :( teraz mam trochę lepszą sytuację finansową i zastanawiam sie nad ZELAZKIEM ANTYCELLU. u nas koszt to 50min 120zł a 90min 200zl tak wiec moze skorzystam tylko malo opini o tym w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo ultradźwiękami to lipa
Robiłam żelazko antycellulitowe, wykupiłam pakiet na gruponie. Lekka poprawa była, ale trzeba wiele razy zrobić. Znalazłam lepszy sposób, poprawa bardzo duża - lipoliza iniekcyjna a później masaż rollerem. To działa i zrobiłam raz, byłam w szoku. Codzienny masaż po prysznicu. Tyłeczek mam bez dziur. Żaden zabieg nie przyniósł takiego rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Robie zabiegi Vela
Smooth elos raz w roku seria 8 zabiegów i ZERO cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gege Ge
Co prawda lato już za nami, ale cellulit z ...nami :) Ostatnia moja sprawdzona metoda to stosowanie serum na ciało DermatoPoietin ( produkt szwajcarski) . Bardzo fajnie działa bo już po dwóch tygodniach widać efekty w postaci wyrównania powierzchni skóry. ( można kupić online albo w drogerii Mediq w Krakowie - galeria krakowska). Jeśli chodzi o zabiegi - znajoma namawia mnie na zabieg SPM Wayergansa - podobno super efekty jeden minus: sine nogi po pierwszym zabiegu. Głupio byłoby wyskoczyć na sylwestra z czarnymi nogami więc zostaję przy swoim serum. ( więcej możecie poczytać na facebooku : ( DermatoPoietin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz trzeba rozpocząć walkę z cellulitem przed latem, dobrze , że teraz sa już specjalne zabiegi, które pomagają sę pozbyć pomarańczowej skórki, ja uważam, że dobrze wybrać się do spa, na jakieś drenaże limfatyczne i inne ciekawe zabiegi poprawiające krążenie i pomagające przyspieszyć spalanie tłuszczu w tych okolicach, polecam np ciekawe zabiegi odchudzające http://www.primaveraspa.pl/odchudzanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkaaaaaaaaaaaaa
Zgadzam sie ze teraz własnie jest najlepszy moment zeby pozbyc sie problemów z pomarańczowa skórka na udach ;( to nie jest proste ale odpowiedni zabieg jak wspomniany tutaj cellucare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serum na ciało REWELACJA
Zamiast zabiegów polecam serum Dermatopoietina. działa jak zabiegi . Po dwóch tygodniach są już rezultaty. Skóra staje się jedrna i gładka. Naprawde fantastyczne! Do kupienia online lub w Krakowie w aptece- drogerii MediQ ( Galeria Krakowska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można zlikwidowac cellulit
A ja skuteczny i prosty sposób znalazłam na tej stronie http://www.cellulitowo.pl/blog/darmowy-artykul.html :P po miesiacu już cellulit nie był moim problemem. Bez diet i ćwiczeń. Można go zastosować w domu - ja tak robiłam. I efekty więcej niż rewelacja. A kolejny plus - mały koszt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiwonka
Ja jednak pozostane przy mezoterapii. Jestem po 2gim zabiegu cellucare, zostały mi jeszcze 2 i widze juz pierwsze efekty. Wiec mysle ze bez stresu i takiego wstydu wyjde na plaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zcelllulitem
Dziewczyny a ja sie tak zastanawiam tylko nad cwiczeniami moze usuna cellu.? no bo same spojrzcie na kobiety ktore trenuja jakis sport - przeciez one w ogole cellulitu nie maja! Siatkarki, biegaczki;) koszykarki etc mozna by bez konca wymieniac zreszta zapisałam się na fitness i te instruktorki tez zero cellulitu i dziewczyny ktore przebieraja się w szatni to zauwazyłam ze te niektore tez cellulitu nie maja, te ktore dlugo na fitnes chodza Ja próbuje z tym fitnessem i dam wam znać. Jak narazie bylam 2 razy i szczerze to mam juz dosyc hehehe ;) duzo potu wylałam i jak narazie zakwasy ze ruszyć się nie moge, ale musze przetrwac ! Mam nadzieje ze cellu zniknie a i cała sylwetka sie poprawi pozdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze boze boze
zwykly odkurzacz!!!! zassac i okraznymi ruchami masowac, w trzy dni pozbylam sie celulitu na udach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGreen
ODKURZACZ?! Rozumiem że to żart? Czy rewolucyjna darmowa metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy, żele i inne wynalazki raczej nie zaszkodzą ale też średnio pomogą. Połączcie zabiegi Accent XL ze zdrową dietą i dużą dawką wysiłku fizycznego. Efekty murowane. Jednak pamiętajcie, że nawet same zabiegi w salonach medycyny estetycznej nie dadzą Wam takich rezultatów jak wszystkie działania połączone w jedność. Ruch jest bardzo ważny, tak samo jak dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka z
Dziewczyny ja też walczę a raczej walczyłam:) udało mi się znaleźć dermamed we wrocku i tam jest zniżka na velasmooth i velashape więc finansowo dałam radę a nogi jak marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbanna
DZIEWCZYNY!!!! CUD! CUD! CUD! I JESZCZE RAZ CUUUD !!! :D NIE MAM CELLULITU!!!!!! HAHAHA :D Pisałam tu daaaawno ze zapisałam się na siłownie! Słuchajcie tam poznałam taką dziewczynę,która mi pokazała jak ćwiczyć i jakie ćwiczenia robić żeby pozbyć sie cellu bo jak się okazuje można i rok chodzić na siłownie i nie mieć efektów.....i cellulitu nie mam!nawet nie wiem kiedy zniknął :D no może jak z całej siły ścisnę to gdzie nie gdzie są z dwie dziurki na krzyż,ale miałam cellu widoczny gołym okiem,a teraz?? Gładkie uda:) Teraz niektóre ćwiczenia robię w domku bo nie wymagają ćwiczeń na sprzętach :) i oprócz tego w sklepie z odżywkami Pan doradził mi meega spalacze tłuszczu,które działają! Dziewczyny! Ćwiczcie! Mi się takie ciałko zrobiło,pupa podniosła,nóżki seksownie zarysowały, brzuszek umieśniony! Od męża odpędzić się nie mogę :D! Mało tego zazdrosny się zrobił,bo teraz częściej spódniczki zakładam. Uwierzcie mi dobrze dobrane ćwiczenia i cellulitu nie ma! I tak jak któraś z Was pisała że kobiety,które uprawiają sport;) nie mają cellu bo regularnie ćwiczą to święta prawda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbanna
Po za tym na pierwszej str jest moja wypowiedź w której 'płacze' że mam cellu :) hi hi rok temu tu pisałam...a teraz jestem szczęśliwa :)... Aha co do ćwiczeń to najlepsze jest cardio a siłowe na rzeźbę :). Ja pół życia w kłamstwie żyłam i myślałam że ćwiczenia to ćwiczenia że obojętnie co się ćwiczy to da efekty a tu się okazuje że tak nie jest :).... I kiedyś robiłam straszne błedy w ćwiczeniach i ogólnie miałam je źle dobrane dlatego i efektów nie było :).... Uwierzcie mi dziewczyny! Trochę motywacji wylanego potu i łez :P i zniszczycie to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka z
No i świetnie Gabbanna, że Ci się udało :) miałaś dużo samozaparcia i czasu. Ja jednak wolę szybkie rezultaty i cierpliwość to dla mnie wyraz dalekoznaczny:D dlatego ja wybrałam velasmooth w dermamedzie we wrocku :) i mam to na co tak długo czekałam czyli pięknie gładkie nogi :D no ale żeby nie było bo sport zdrowy to zapisałam się na basen i nawet udaje mi się regularnie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dobiasz
Ja walczę z cellulitem już od wielu wielu lat. Na szczęście znalazłam na to dobre rozwiązanie. Liposukcja ultradźwiękowa to istna rewelacja. Nie ma co się łudzić, że cellulit zniknie nam od jakiś kremów. Trzeba zainwestować w profesjonalny zabieg. ja jestem już po 3 zabiegu urządzeniem GB6 i efekty są baaardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dobiasz
Ja walczę i to już od paru lat! Całe szczęście zainwestowałam w liposukcję ultradźwiękową! Niestety, żaden krem nie pozwoli nam się pozbyć tego cholerstwa :/ Jestem właśnie po 3 zabiegu liposukcji urządzeniem GB6 Glam Beauty i efekty są baaardzo widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankkka
no bo kremy to lipa... już się sama o tym przekonałam - niestety ale to prawda - nic nie pomoże jak sprawdzony zabieg - krem może być dodatkowym uzupełnieniem. Ja stosuję VelShape i juz widziałam efekty po 2-3 zabiegu - skóra totalnie inna, bardziej napięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbanna
Agatka Uwierz mi,ze też bym poszła na szybsze rozwiązanie tego problemu, tylko,że nie stać mnie było na te różne zabiegi ;). Dziewczynki a kremy fakt - cudów nie czynią ALE świetnie wygładzają i ujędrniają ciałko przy regularnym stosowaniu :) w kwc na wizażu macie opinie kremów ja właśnie z tej stronki wybrałam kremy i nie zawiodłam się :). Aha, wiadomo,że również ważne jest to co jemy:)na pewno tłuste,smażone jedzonko,chipsy i cola nie pomogą nam w walce z cellulitem:)lepiej ograniczyć spożywanie niektórych produktów bądź wyeliminować je całkiem z naszej diety. Ja wyrzekłam się niektórych produktów bo już nawet nie o cellu chodzi a o zdrowie :) Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankkka
hej Gabbanna wiesz co nie koniecznie to tak szarpie po kieszeni - trzeba tylko mieć rękę na pulsie jeśli chodzi o promocje - teraz w Dermamedzie mają 20% of - żywcem przykleiłam z ich www: VELASHAPE CENY PROMOCYJNE do 31.08.2012 cena za 5 zabiegów TERAZ -20 % !!! nogi 950 zł 750zł brzuch 750 zł 600zł ramiona 350 zł 280zł podbródek 250 zł 200zł nogi+brzuch 1500 zł 1200zł wiec ceny sa nizsze :) a niestety samo się nie zrobi :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabbanna
wrocławiankkka Oj kochana może i bym się skusiła na te zabieg,ale ja do Wrocławia mam 500 km :( jak cellulit mi powróci to poszukam u siebie jakiś promocji. Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka Cellulitu :(
Kurcze blade , cellulit ta zmora piekielna! To wccale nie tak , że trzeba z nim walczyć latem - ja walczę całe życie ! Ale do rzeczy : moje ostatnie odkrycie: - super preparat do ciała Dermatopoietin ( drogi jak smok) ! - dieta ( żadnego obżerania się i wyjadania resztek! Serum działa rewelacyjnie - bo dwóch tygodniach już widać poprawę. Skóra staje się bardzo jędrna i taka jakby gęstsza. Widze w lustrze wyrównanie skóry na pośladkach i udach. Czyżby coś co wreczcie działa??? Polecam - jestem w trakcie ale nie mogłam wytrzymać, zeby o tym nie powiedzieć! Innym walczącym życze powodzenia z Gdańska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka z
Gabbanna, najważniejsze to samozaparcie:)ja przyznaję się bez bicia, że nienawidzę smarować się czymkolwiek i w konkursie na brak systematyczności zajmuję pierwsze miejsce:) dlatego dla ludzi takich jak ja najlepszym rozwiązaniem jest zmasowany atak na paskudny tłuszczyk przez specjalistę :) Teraz zamierzam zaatakować moje przebarwienia u dr Jolanty Siedleckiej -Dawidko. Tak jak pisałam, jak jestem zadowolona z miejsca to do niego wracam a Dermamed spełnił w 100% moje oczekiwania :) Szkoda, że do Wrocka masz tak daleko ale pewnie w Twojej okolicy też są jakieś sprawdzone miejsca. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_nicpon
velashape jest bardzo fajnym, przyjemnym i skutecznym zabiegiem, polecam zbieranie PLN i pojście jak się uzbiera bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Odkąd ćwiczę pilates jestem coraz bardziej szczuplejsza! Czuję się cudowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna J.
Mezoterapia igłowa - 3 zabiegi w odstępach 2 tyg, po miesiącu seria 3 masazy antycellulitowych z użyciem bańki = brak cellulitu :))))) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×